Stebnówka Jack A4F-D - automat do krawiectwa lekkiego i średniego - ściegi ozdobne, stół Jack

 • Oceń produkt:  
 • Producent: Jack
 • Gwarancja: 1 rok komercyjna | 2 lata konsumencka
 • Dostępność: od 3 do 7 dni od 3 do 7 dni  

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 4 046,70 zł brutto
 • szt.
 • 3 677,70 zł
 • Oblicz_raty_duckblue
 
Profesjonalna maszyna do szycia - stebnówka - z funkcjami automatycznymi Jack A4F-D do krawiectwa lekkiego i średniego
Najnowszy model profesjonalnej stebnówki z dolnym transportem z cenionej grupy maszyn do szycia Jack serii A4.  Nowością jest dodatkowy system regulacji wysokości podnoszenia stopki w zakresie od 0 do 13 mm. Umożliwia on dopasowanie automatycznej wysokości podnoszenia stopki do grubości i puszystości zszywanych tkanin. Znacząco ułatwia to manewrowanie tkaniną pod stopką.
Stebnówka przeznaczona jest do krawiectwa lekkiego i średniego,
jest maszyną kompletną i gotową do natychmiastowego działania. Maszyna osadzona jest w oryginalnym stole i podstawie Jack o wymiarach 105 x 55 cm.
Stebnówka A4F wyposażona jest w szereg automatycznych funkcji (obcinanie nici, pozycjonowanie igły, programowany rygiel początkowy i końcowy, automatyczne podnoszenie stopki, elektroniczny system naprężenia nici), które znacznie poprawiają komfort użytkowania i zapewniają optymalne warunki do pracy na wysokim poziomie.
Stebnówka Jack A4F w porównaniu z innymi automatycznymi stebnówkami wyposażona została dodatkowo w silnik krokowy sterujący długością ściegu, co pozwala elektronicznie ustalić długość z dokładnością do 0,1 mm! Jack A4F posiada także funkcję programowania odcinków ściegów, co umożliwia uzyskanie efektownych ściegów ozdobnych. Posiada ona możliwość zapamiętania wzorów  ozdobnego szycia, które można indywidualnie konfigurować z poziomu panelu. Użycie tych ściegów nie musi być wyłącznie dekoracyjne! Ściegi wykonane przez Jack A4F są także wzorami wzmocnionymi, znacznie poprawiają wytrzymałość zszycia - sugerowane zastosowanie to na przykład szycie tkanin technicznych narażonych na duże obciążenia ściegu - szycie żagli, namiotów, odzieży technicznej lub roboczej.
Stebnówki Jack serii A4F są następcą sprawdzonych i cenionych przez użytkowników modeli Jack A4 i A4E. A4F tak jak poprzedniczka posiada powiadomienia głosowe (ENG) oraz krótsze i dokładniejsze automatyczne obcinanie nici. 
Maszyna do szycia ma wbudowany w główkę energooszczędny silnik AC SERVO (system Direct Drive), który zapewnia ciche i niezawodne działanie, a jej nowoczesna konstrukcja pozwala na lepszą wentylację silnika przekładając się na dłuższą żywotność maszyny. Stebnówka posiada także udoskonaloną konstrukcję systemu transportu oraz docisku materiału, co zapewnia większy zakres grubości szytego materiału.
Kompletna maszyna, gotowa do pracy.

Maszyna kompletna - w 100% przygotowana do szycia
Zestaw składa się z głowicy maszyny, stołu szwalniczego i silnika. Prezentowana maszyna do szycia jest produktem kompletnym, zmontowanym, wyregulowanym do pracy.

Podstawa i blat Jack Original
Maszyna zmontowana jest na oryginalnej, podstawie i blacie firmy Jack:

 • Podstawa - stabilna, stalowa podstawa z regulacją wysokości. Malowana w technologii proszkowej.
 • Blat - płyta stołu o wymiarach 105 x 55 cm,  wykonana z wielu warstw sklejki znakomicie tłumiącej wibracje. Powierzchnia pokryta jest laminatem opracowanym specjalnie dla przemysłu odzieżowego.
System regulacji wysokości podnoszenia stopki NOWOŚĆ - Regulacja wysokości podnoszenia stopki
Nowy, dodatkowy system regulacji wysokości podnoszenia stopki w zakresie od 0 do 13 mm. Umożliwia on dopasowanie automatycznej wysokości podnoszenia stopki do grubości i puszystości zszywanych tkanin. Znacząco ułatwia to manewrowanie tkaniną pod stopką.
informacje glosowe Powiadomienia głosowe
Wyjątkową cechą stebnówek Jack A4F jest zastosowanie w nich syntezatora mowy, który gwarantuje udzielanie informacji głosowych w języku angielskim. Jest to jedyna "mówiąca" maszyna dostępna na rynku, a wszystkie wypowiadane przez nią komunikaty znacznie ułatwiają i usprawniają korzystanie z wielu funkcji, w które jest wyposażona. Oprócz powitania i pożegnania maszyna informuje bowiem także o wybranej opcji, ułatwiając uniknięcie pomyłki.
Silnik AC servo 230V wbudowany w główkę - stebnówka Energooszczędny silnik AC Servo 230V
Bezszczotkowy, posiada wiele zalet w porównaniu z tradycyjnym silnikiem. Ma niewielkie tarcie, jest cichy, ma długi cykl życia, jest mniejszy i lżejszy. Dedykowany do większości maszyn szwalniczych. Najistotniejszą zaletą jest niewielkie zużycie energii (do 71% mniej) w stosunku do standardowych silników, możliwość łatwej regulacji prędkości oraz zastosowanie pozycjonera igły.
Wbudowany w główkę maszyny - takie rozwiązanie techniczne (brak podwieszonego silnika pod głowicą maszyny do szycia i paska napędowego) eliminuje niepożądane wibracje i zwiększa moc maszyny.
zamkniety uklad smarowania Smarowanie centralne
Stebnówka posiada klasyczną miskę olejową, tak zwany centralny, otwarty system smarowania. Nowoczesny, wydajny, gwrantuje doskonałe smarowanie układów maszyny do szycia.
transort dolny zabkowy Transport ząbkowy
Maszyna posiada nowoczesny, precyzyjny transporter dolny, ząbkowy gwarantujący precyzyjne przenoszenie tkanin nawet przy maksymalnej prędkości szycia.
ściegi ozdobne Ściegi ozdobne
Maszyna posiada możliwość zaprogramowania odcinków szycia - wzorów składających się ze ściegu stebnowego szytego po linii prostej w sekwencji przód-tył, co pozwala na uzyskanie efektownych ściegów ozdobnych i wzmocnionych.
nowoczesne rozwiazania Nowoczesne rozwiązania
Maszyna posiada nowoczesną konstrukcję, która gwarantuje lepszą wentylacją silnika, która przekłada się na szybszą i bardziej wydajną pracę oraz wydłuża żywotność maszyny. Wyposażona jest także w port USB umożliwiający podłączanie urządzeń zewnętrznych (np. smartphone) lub aktualizację oprogramowania.
funckcje automatyczne Funkcje automatyczne
Stebnówka Jack wyposażona jest w szereg funkcji automatycznych, które znacznie poprawiają komfort pracy. Wśród nich znaleźć można automatyczne obcinanie nici, pozycjonowanie igły, ryglowanie początkowe i końcowe, programowanie parametrów szycia.
Panel sterujący - stebnówka Panel sterowania
Obsługę stebnówki znacznie ułatwia panel sterowania z czytelnym wyświetlaczem czy przyciskiem resetującym ustawienia maszyny.
dodatkowe przyciski funkcyjne Dodatkowe przyciski funkcyjne
Nad igielnicą stebnówki znajdują się trzy przyciski funkcyjne, które umożliwiają wykonanie: 1/2 długości ściegu, dodanie ściegu, ryglowanie.
Oświetlenie pola pracy LED. Oświetlenie pola pracy LED
Stebnówka wyposażona jest w oświetlenie w postaci pięciu diod LED o czterostopniowej regulacji. Wbudowana jest w główkę maszyny, a światło emitowane przez energooszczędne i wytrzymałe diody idealnie oświetla pole pracy oraz eliminuje potrzebę instalacji dodatkowego oświetlenia przy stanowisku.
 
Dane techniczne maszyny  
Przeznaczenie do materiałów lekkich i średnich
Ścieg stebnowy
Regulacja długości ściegu do 5 mm
Regulacja szerokości ściegu n.d.
Typ transportu dolny ząbkowy
Podnośnik stopki automatyczny | ręczny
Maksymalna wysokość podnoszenia stopki 0 mm - 13 mm
Maksymalna prędkość szycia 5500 ściegów/min
Typ smarowania centralne, miska olejowa
System igieł | zalecane grubości 16x231 (DBx1) | Nm 75 do 110 (11 - 18)
Oświetlenie pola pracy tak | LED
Automatyczne obcinanie nici tak
Automatyczne pozycjonowanie igły tak
Automatyczne podnoszenie stopki tak
Automatyczne ryglowanie tak
Odrzutnik nitki nie
Odkrawacz brzegowy nie
Dodawanie ściegów tak
Czujnik bezpieczeństwa tak
Port USB tak
Płyta stołu (blat) 105 cm x 55 cm
Extra funkcje  
Regulacja automatycznego podnoszenia stopki system umożliwia dopasowanie wysokości automatycznego podnoszenia stopki od 0 do 13 mm
Przyciski funkcyjne 3 przyciski funkcyjne umieszczone przy igielnicy: 1/2 długości ściegu, dodanie ściegu, ryglowanie
Programowalne odcinki szycia funkcja umożliwiająca szycie ozdobnymi i wzmocnionymi ściegami stebnowymi
Elektroniczna regulacja gęstości szycia   ultra dokładny elektroniczny system regulacji gęstości szycia z dokładnością do 0,1 mm o maksymalnej długości 5 mm
Dane techniczne silnika  
Rodzaj silnika AC servo wbudowany w główkę
Zasilanie 230V
Moc 550W
Regulacja prędkości tak
 
 
Dodajemy GRATIS do tego produktu
GRATIS - lampka LED USBGRATIS - oryginalna lampka Jack
Energooszczędna lampka LED oświetlająca pole pracy. Posiada magnetyczne mocowanie do główki maszyny, dotykowy włącznik oraz elastyczne ramię. Zasilana może być bezpośrednio z portu USB znajdującego się w maszynie lub z wtyczki ładowarki telefonicznej.
GRATIS - oryginalny wentylator JackGRATIS - oryginalny wentylator Jack
Energooszczędny wiatrak posiadający trzy tryby pracy. Posiada magnetyczne mocowanie do główki maszyny, dotykowy włącznik oraz elastyczne ramię. Zasilany może być bezpośrednio z portu USB znajdującego się w maszynie lub z wtyczki ładowarki telefonicznej.