Stebnówka Jack A2B - do krawiectwa lekkiego i średniego - silnik AC servo 230V, stół Jack

 • Oceń produkt:  
    Zobacz recenzje (2)
 • Producent: Jack
 • Gwarancja: 1 rok komercyjna | 2 lata konsumencka
 • Dostępność: czas realizacji do 31 dni czas realizacji do 31 dni  

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 3 050,40 zł brutto
 • szt.
 • 2 804,40 zł
 • Oblicz_raty_duckblue
 
Profesjonalna maszyna do szycia - stebnówka - z funkcją obcinania nici Jack A2B do krawiectwa lekkiego i średniego - stół Jack Original
 
maszyna do szycia stebnówka Jack A2B
Najnowszy model (2023) cenionej przez fachowców 1-igłowej, profesjonalnej stebnówki Jack AB, która na wprost zastępuje model Jack A2.
Model Jack A2B przeznaczona jest do szycia materiałów lekkich i średnich ściegiem prostym o długości do 5mm z maksymalną prędkością do 5000 ściegów/minutę. Posiada transport dolny ząbkowy. Maszyna do szycia seryjnie wyposażona jest oświetlenie pola pracy LED z możliwością 3-stopniowej regulacji natężenia światła oraz podstawowe funkcje automatyczne takie jak: pozycjonowanie igły, regulacja prędkości szycia, funkcję dodawania ściegów i co najważniejsze system automatycznego obcinania nici.
Stebnówka Jack A2B posiada wbudowany w główkę wysokiej jakości energooszczędny silnik 230V, zamontowany bezpośrednio na wale głównym - system Direct Drive. Pozwala on na płynną pracę z pełną prędkością aż 5000 ściegów na minutę, jest cichy, niezawodny, energooszczędny.

Co nowego w stebnówce Jack A2B?

 • System automatycznego obcinania nici - ulepszony, precyzyjny i bardzo szybki. Znacząco poprawia wygodę szycia oraz zwiększa wydajność szycia aż o 30%
 • Panel sterowania - zintegrowany panel sterowania z nowym, bardziej intuicyjnym rozmieszczeniem klawiszy. Jednym kliknięciem można aktywować funkcje obcinania nici, pozycjonowania igły (góra/dół) oraz sterować prędkością pracy maszyny 
 • Od lekkich przez średnie do grubych tkanin - rozszerzono zakres obsługiwanych grubości tkanin. Teraz Jack A2B może zszywać tkaniny o grubości do 10 mm!
 • Blokada maszyny po jej otworzeniu - bezpieczeństwo przede wszystkim! Maszyna posiada alarm zapobiegający przewróceniu, który blokuje jej funkcje w przypadku przechylenie, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo operatora lub mechanika.
 • Zabezpieczenie przed wysokim napięciem - konstrukcję maszyny uzupełniono o zabezpieczenie monitorujące zakres prądu wejściowego. Jeśli napięcie jest niewłaściwe i zagraża maszynie zgłasza ona ten problem (kod E-04) 
Maszyna Jack do profesjonalnego szycia w szwalniach, punktach usługowych i zakładach krawieckich.
Maszyny do szycia Jack konstruowane i budowane są ze szczególnym naciskiem na trwałość. Wszystkie posiadają nowoczesną, zintegrowaną konstrukcję dzięki czemu są stabilne, silne i ciche.
 
maszyna kopletna Jack A2

Maszyna kompletna - w 100% przygotowana do szycia
Zestaw składa się z głowicy maszyny, stołu szwalniczego. Oferowana maszyna do szycia jest produktem kompletnym, zmontowanym, wyregulowanym do pracy.

Podstawa i blat Jack Original
Maszyna zmontowana jest na oryginalnej, podstawie i blacie firmy Jack:

 • Podstawa - stabilna, stalowa podstawa z regulacją wysokości. Malowana w technologii proszkowej.
 • Blat - płyta stołu o wymiarach 105 x 55 cm,  wykonana z wielu warstw sklejki znakomicie tłumiącej wibracje. Powierzchnia pokryta jest laminatem opracowanym specjalnie dla przemysłu odzieżowego.
silnik energooszczędny wbudowany w główkę Jack A2 Energooszczędny silnik AC Servo 230V
Bezszczotkowy, posiada wiele zalet w porównaniu z tradycyjnym silnikiem sprzęgłowym. Ma niewielkie tarcie, jest cichy, nagrzewa się powoli, ma długi cykl życia, jest mniejszy i lżejszy. Dedykowany do większości maszyn szwalniczych (overlocków i stębnówek). Najistotniejszą zaletą jest niewielkie zużycie energii (do 71% mniej) w stosunku do standardowych silników sprzęgłowych, możliwość regulacji prędkości oraz zastosowanie pozycjonera igły.
Wbudowany w główkę maszyny - takie rozwiązanie techniczne (brak podwieszonego silnika pod głowicą maszyny do szycia i paska napędowego) eliminuje niepożądane wibracje i zwiększa moc maszyny.
funckcje automatyczne Jack A2 Obcinanie nici i inne funkcje automatyczne
Maszyna do szycia Jack uzbrojona jest w system automatycznego obcinania nici, który można wyłączyć lub włączyć przyciskiem znajdującym się na zintegrowanym z maszyną panelu sterowania. Umożliwia on także łatwe sterowania pozostałymi funkcjami maszyny do szycia: prędkością szycia, pozycjonowaniem igielnicy (góra-dół). Jack posiada także tryb RESET przywracający maszynę do ustawień fabrycznych.
dodawanie ściegów Jack A2 Dodawania ściegów
Jest to funkcja umożliwiającą dodawanie nawet pojedynczego ściegu za pomocą jednego, umieszczonego tuż nad igielnicą, przycisku.
smarowanie centralne Jack A2 Smarowanie centralne
Stebnówka Jack A2B ma centralny system smarowania z tradycyjna miską olejową.
oswietlenie pola pracy Jack A2 Zintegrowane oświetlenie pola pracy LED
Jack posiada oświetlenie pola pracy z 3-stopniową regulacją natężenia. Lampka wbudowana jest w główkę maszyny. Światło emitowane przez energooszczędne i wytrzymałe diody LED idealnie oświetla pole pracy i eliminuje potrzebę instalacji dodatkowego oświetlenia przy stanowisku pracy.
 
Dane techniczne maszyny  
Przeznaczenie do materiałów lekkich i średnich
Ścieg stebnowy
Regulacja długości ściegu do 5 mm
Regulacja szerokości ściegu n.d.
Typ transportu dolny ząbkowy
Podnośnik stopki ręczny | kolanowy
Maksymalna wysokość podnoszenia stopki 5 mm | 13 mm
Maksymalna prędkość szycia 5000 ściegów/min
Typ smarowania centralne
System igieł 16x231 (DBx1)
Zakres grubości igieł (zalecany przez producenta) 75-110 (#11-#18)
Oświetlenie pola pracy tak | LED
Automatyczne obcinanie nici tak
Automatyczne pozycjonowanie igły tak
Automatyczne podnoszenie stopki nie
Automatyczne ryglowanie nie
Odrzutnik nitki nie
Odkrawacz brzegowy nie
Dodawanie ściegów tak
Czujnik bezpieczeństwa tak
Port USB nie
Płyta stołu (blat) 105 cm x 55 cm
Dane techniczne silnika  
Rodzaj silnika AC servo wbudowany w główkę
Zasilanie 230V
Moc 550W
Regulacja prędkości tak
 
 
Dodajemy GRATIS do tego produktu
GRATIS - lampka LED USBGRATIS - oryginalna lampka Jack
Energooszczędna lampka LED oświetlająca pole pracy. Posiada magnetyczne mocowanie do główki maszyny, dotykowy włącznik oraz elastyczne ramię. Zasilana może być bezpośrednio z portu USB znajdującego się w maszynie lub z wtyczki ładowarki telefonicznej.
GRATIS - oryginalny wentylator JackGRATIS - oryginalny wentylator Jack
Energooszczędny wiatrak posiadający trzy tryby pracy. Posiada magnetyczne mocowanie do główki maszyny, dotykowy włącznik oraz elastyczne ramię. Zasilany może być bezpośrednio z portu USB znajdującego się w maszynie lub z wtyczki ładowarki telefonicznej.