Stebnówka automatyczna Juki DDL-8000A-MS - do krawiectwa lekkiego i średniego

 • Oceń produkt:  
    Zobacz recenzje (1)
 • Producent: Juki
 • Gwarancja: 1 rok komercyjna | 2 lata konsumencka
 • Dostępność: od 3 do 7 dni od 3 do 7 dni  

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 5 054,93 zł brutto
 • szt.
 • Cena katalogowa: 5 252,63 zł
 • Rabat: -262,63 zł (5 %)
 • 4 990,00 zł
 • Oblicz_raty_duckblue
 
Profesjonalna maszyna do szycia - stebnówka z funkcjami automatycznymi Juki DDL-8000A-MS - do krawiectwa lekkiego i średniego
 
maszyna do szycia stebnówka juki ddl8000a
Japońska firma Juki to jeden z największych producentów sprzętu szwalniczego na całym świecie, a jego maszyny przez dziesięciolecia zbudowały sobie opinie stabilnych, wytrzymałych i skutecznych. Maszyna Juki DDL8000A to jeden z najnowocześniejszych modeli stebnówki jednoigłowej przeznaczonej do krawiectwa lekkiego i średniego, który doskonale sprawdzi się w pracowniach krawieckich i szwalniach gwarantując pracę na najwyższym poziomie.
Wśród wielu dostępnych funkcji automatycznych znajdują się obcinanie nici, pozycjonowanie igły, podnoszenie stopki, ryglowanie początkowe i końcowe czy odrzutnik nici. Każda z tych funkcji sprawia, że szycie nawet najbardziej zaawansowanych staje się dużo prostsze i wygodniejsze. Stebnówka Juki DDL8000A posiada dodatkowo nipper, system który przytrzymuje nitkę na początku szycia, a półsuchy system smarowania (brak klasycznej miski olejowej) nie tylko pozwala uniknąć wycieków oleju, ale także zmniejsza koszty eksploatacji maszyny.
Maszyna do szycia ma wbudowany w główkę energooszczędny silnik AC SERVO 230V (system Direct Drive), który zapewnia ciche i niezawodne działanie, a jej nowoczesna konstrukcja pozwala na lepszą wentylację silnika przekładając się na dłuższą żywotność maszyny. Stebnówka posiada także udoskonaloną konstrukcję systemu transportu oraz docisku materiału, co zapewnia większy zakres grubości szytego materiału.
 
Kompletna maszyna, gotowa do pracy. Maszyna kompletna - w 100% przygotowana do szycia
Zestaw składa się z głowicy maszyny, stołu szwalniczego i silnika. Prezentowana maszyna do szycia jest produktem kompletnym, zmontowanym, wyregulowanym do pracy.
informacje glosowe Powiadomienia głosowe
Model Juki DDL8000A dołączył do grona "mówiących" maszyn do szycia dostępnych na naszym rynku. Wyposażona jest bowiem w system wskazówek głosowych, które znacznie ułatwiają i usprawniają korzystanie z wielu funkcji, w które jest wyposażona.
Silnik AC servo 230V wbudowany w główkę - stebnówka Energooszczędny silnik AC Servo 230V
Bezszczotkowy, posiada wiele zalet w porównaniu z tradycyjnym silnikiem. Ma niewielkie tarcie, jest cichy, ma długi cykl życia, jest mniejszy i lżejszy. Dedykowany do większości maszyn szwalniczych. Najistotniejszą zaletą jest niewielkie zużycie energii (do 71% mniej) w stosunku do standardowych silników, możliwość łatwej regulacji prędkości oraz zastosowanie pozycjonera igły.
Wbudowany w główkę maszyny - takie rozwiązanie techniczne (brak podwieszonego silnika pod głowicą maszyny do szycia i paska napędowego) eliminuje niepożądane wibracje i zwiększa moc maszyny.
zamkniety uklad smarowania Zamknięty układ smarowania
Stebnówka posiada zamknięty układ smarowania, co oznacza, że nie posiada typowej miski olejowej. Podklasa MS - ma niewielką ilość oleju znajdującego się w zamkniętym obiegu, doprowadzanego tylko do chwytacza. Igielnica nie posiada smarowania olejem dzięki czemu wyeliminowane zostało ryzyko przypadkowego plamienia materiału. Zapewnione jest mniejsze zużycie oleju, a także bardziej precyzyjne smarowanie mechanizmów maszyny.
transort dolny zabkowy Transport ząbkowy
Maszyna posiada nowoczesny, precyzyjny transporter dolny, ząbkowy gwarantujący precyzyjne przenoszenie tkanin nawet przy maksymalnej prędkości szycia.
nowoczesne rozwiazania Nowoczesne rozwiązania
Maszyna posiada nowoczesną konstrukcję, która gwarantuje lepszą wentylacją silnika, która przekłada się na szybszą i bardziej wydajną pracę oraz wydłuża żywotność maszyny. Wyposażona jest także w dwa porty USB umożliwiające podłączanie urządzeń zewnętrznych (np. smartphone) lub aktualizację oprogramowania.
funckcje automatyczne Funkcje automatyczne
Stebnówka Juki DDL8000A wyposażona jest w szereg funkcji automatycznych, które znacznie poprawiają komfort pracy. Wśród nich znaleźć można automatyczne obcinanie nici, pozycjonowanie igły, ryglowanie początkowe i końcowe, programowanie parametrów szycia.
Panel sterujący - stebnówka Panel sterowania
Obsługę stebnówki znacznie ułatwia panel sterowania z wbudowanym głośnikiem, czytelnym wyświetlaczem czy przyciskiem resetującym ustawienia maszyny.
dodatkowe przyciski funkcyjne Dodatkowe przyciski funkcyjne
Nad igielnicą stebnówki znajdują się dwa przyciski funkcyjne, które umożliwiają wygodne dodawanie nawet pojedynczego ściegu oraz skorzystanie z szycia wstecz.
Oświetlenie pola pracy LED. Oświetlenie pola pracy LED
Stebnówka wyposażona jest w oświetlenie w postaci pięciu diod LED o czterostopniowej regulacji. Wbudowana jest w główkę maszyny, a światło emitowane przez energooszczędne i wytrzymałe diody idealnie oświetla pole pracy oraz eliminuje potrzebę instalacji dodatkowego oświetlenia przy stanowisku.
 
Dane techniczne maszyny  
Przeznaczenie do materiałów lekkich i średnich
Ścieg stebnowy
Regulacja długości ściegu do 5 mm
Regulacja szerokości ściegu nie dotyczy
Typ transportu dolny ząbkowy
Podnośnik stopki automatyczny
Maksymalna wysokość podnoszenia stopki 5,5 mm - 13 mm
Maksymalna prędkość szycia 5000 ściegów/min
Typ smarowania zamknięty "suchy" obieg
System igieł | zalecana grubość 135x5 (Dpx5) | Nm65 - 110 (#9 - 18)
Oświetlenie pola pracy tak | LED
Automatyczne obcinanie nici tak
Automatyczne pozycjonowanie igły tak
Automatyczne podnoszenie stopki tak
Automatyczne ryglowanie tak
Odrzutnik nitki nie
Odkrawacz brzegowy nie
Dodawanie ściegów tak
Czujnik bezpieczeństwa tak
Port USB tak | X 2
Płyta stołu (blat) 105 cm x 55 cm
Specjalne dwa programowalne przyciski funkcyjne obok igielnicy umożliwiają szybki dostęp do najczęściej wykorzystywanych funkcji automatycznych
Dane techniczne silnika  
Rodzaj silnika AC servo wbudowany w główkę
Zasilanie 230V
Moc 550W
Regulacja prędkości tak