od 3 do 7 dni

System EFLeCS (Electric Feed Length Control System)
Elektroniczny mechanizm transportu z silnikiem krokowym, który pozwala na ultra dokładną, cyfrową regulację długości ściegu bezpośrednio z panelu dotykowego. Umożliwia on na przykład ustawienie nie tylko ilości ściegów rygla ale także jego gęstości, aby precyzyjnie dopasować (np. zagęścić) jego długość na początku i końcu szwu i zapobiec jego pruciu. Mechanizm ten pozwala także na programowanie i dokładne odszycie różnych wzorów ozdobnych i wzmocnionych.

Feed-amount fine-adjustment function
Mechanizm obcinania krótszej nici. Długość nici pozostałej na materiale po zakończeniu szycia wynosi 3,5 mm. Maszyna jest wyposażona w obrotowy mechanizm obcinania nici z podwójnym napędem nożowym. Dzięki obcinaniu nici tuż pod igłą i zastosowaniu cyfrowego ściegu o zagęszczonym skoku, system ten konsekwentnie pozostawia na materiale nie więcej niż 3,5 mm resztek nici po zakończeniu szycia.

Feed-amount fine-adjustment function
Funkcja precyzyjnej regulacji ilości podawanego materiału - podwójne zastosowanie dźwigni transportu wstecznego i podnośnika kolanowego. Długość ściegu można precyzyjnie regulować za pomocą dźwigni transportu wstecznego. Maszyna posiada również funkcję regulacji długości ściegu w trakcie procesu szycia za pomocą podnośnika kolanowego. Funkcja ta umożliwia regulację długości ściegu (np. chwilowe zagęszczenie ściegu) bez użycia rąk, co ułatwia wykonywanie trudnych naszyć wymagających użycia obu rąk.

Equipped with JUKI Shield Lubrication Design
Juki serii DDL-8000C posiadają nowo opracowany automatyczny mechanizm obiegu oleju, który zapobiega gromadzeniu się oleju wewnątrz mechanizmów głowicy, skutecznie zapobiegając powstawaniu plam oleju z elementów takich jak na przykład igielnica. System smarowania został gruntownie zoptymalizowany – nie tylko pod względem precyzji, ale także kształtu, układu, a nawet liczby śrub – aby zmaksymalizować szczelność i zapobiec wyciekom oleju. To opatentowane rozwiązania konstrukcyjne JUKI minimalizują ryzyko wycieków, umożliwiając jednocześnie wydajne optymalne i wydajne smarowanie maszyny.

![]() |
Maszyna kompletna - w 100% przygotowana do szycia Podstawa i blat EU
|
![]() |
Energooszczędny silnik AC Servo 230V Silnik wbudowany w główkę maszyny - takie rozwiązanie techniczne (brak podwieszonego silnika i paska napędowego) eliminuje niepożądane wibracje i zwiększa moc maszyny. Bezpośredni napęd urządzenia eliminuje konieczność stosowania pasków. Silnik AC Servo wykorzystuje minimalną ilość energii i pracuje tylko wtedy, gdy maszyna szyje (nie ma tzw. biegu jałowego). Mimo, że jego moc przewyższa moc silników elektronicznych i standardowych silników sprzęgłowych, oszczędzasz do 70% energii. |
![]() |
Zamknięty układ smarowania Stebnówka posiada zamknięty układ smarowania, co oznacza, że nie posiada typowej miski olejowej. Ma niewielką ilość oleju znajdującego się w zamkniętym obiegu. Taka konstrukcja eliminuje gromadzenie się oleju wewnątrz mechanizmów głowicy, skutecznie zapobiegając powstawaniu plam oleju z elementów takich jak na przykład igielnica. |
![]() |
Transport dolny ząbkowy Maszyna posiada nowoczesny, precyzyjny transporter dolny, ząbkowy gwarantujący precyzyjne przenoszenie tkanin nawet przy maksymalnej prędkości szycia. |
![]() |
Nowoczesne rozwiązania Maszyna posiada nowoczesną konstrukcję, która gwarantuje lepszą wentylacją silnika, która przekłada się na szybszą i bardziej wydajną pracę oraz wydłuża żywotność maszyny. Wyposażona jest także w port USB umożliwiający podłączanie urządzeń zewnętrznych (np. smartphone) lub aktualizację oprogramowania. |
![]() |
Funkcje automatyczne Stebnówka Juki DDL8000C wyposażona jest w szereg funkcji automatycznych, które znacznie poprawiają komfort pracy. Wśród nich znaleźć można automatyczne obcinanie nici, pozycjonowanie igły, ryglowanie początkowe i końcowe, programowanie ściegów ozdobnych i parametrów szycia. |
![]() |
Panel sterowania Obsługę stebnówki umożliwia kolorowy, dotykowy panel sterowania. Wyraźny wyświetlacz panelu dotykowego zapewnia doskonałą widoczność, co ułatwia pracę. |
![]() |
Dodatkowe przyciski funkcyjne Nad igielnicą stebnówki znajdują się dwa przyciski funkcyjne, które umożliwiają wygodne dodawanie nawet pojedynczego ściegu oraz korzystanie z szycia wstecz. |
![]() |
Oświetlenie pola pracy LED Stebnówka wyposażona jest w oświetlenie pola pracy LED o pięciostopniwej regulacji. Wbudowana jest w główkę maszyny, a światło emitowane przez energooszczędne i wytrzymałe diody LED idealnie oświetla pole pracy oraz eliminuje potrzebę instalacji dodatkowego oświetlenia przy stanowisku. |
![]() |
Duża przestrzeń robocza Między kolumną maszyny a igielnicą odległość wynosi 30,5 cm - więcej niż w standardowej stebnówce! Tak duża przestrzeń robocza umożliwia wykonanie nawet tak trudnych zadań jak szycie kołder czy pikowanie odzieży. |
| Dane techniczne maszyny | |
| Przeznaczenie | do materiałów lekkich i średnich |
| Ścieg | stebnowy |
| Regulacja długości ściegu | do 5 mm |
| Regulacja szerokości ściegu | nie dotyczy |
| Typ transportu | dolny ząbkowy |
| Podnośnik stopki | automatyczny | kolanowy | manualny |
| Maksymalna wysokość podnoszenia stopki | 6 mm | 13 mm | 6 mm |
| Maksymalna prędkość szycia | 5000 ściegów/min |
| Typ smarowania | zamknięty "suchy" obieg |
| System igieł | zalecana grubość | 135x5 (DPx5) | Nm75 - 110 (#11 - 18) |
| Oświetlenie pola pracy | tak | LED |
| Automatyczne obcinanie nici | tak |
| Automatyczne pozycjonowanie igły | tak |
| Automatyczne podnoszenie stopki | tak |
| Automatyczne ryglowanie | tak |
| ściegi ozdobne | wzmocnione | tak | tak |
| Odkrawacz brzegowy | nie |
| Dodawanie ściegów | tak |
| Czujnik bezpieczeństwa | tak |
| Port USB | tak |
| Płyta stołu (blat) | 105 cm x 55 cm |
| Specjalne |
dwa programowalne przyciski funkcyjne obok igielnicy umożliwiają szybki dostęp do najczęściej wykorzystywanych funkcji automatycznych elektroniczny mechanizm transportu z silnikiem krokowym, który pozwala na ultra dokładną, cyfrową regulację długości ściegu bezpośrednio z panelu dotykowego. Mechanizm obcinania krótszej nici. Długość nici pozostałej na materiale po zakończeniu szycia wynosi 3,5 mm. Funkcja precyzyjnej regulacji ilości podawanego materiału - podwójne zastosowanie dźwigni transportu wstecznego i podnośnika kolanowego. |
| Dane techniczne silnika | |
| Rodzaj silnika | AC servo wbudowany w główkę |
| Zasilanie | 230V |
| Moc | 550W |
| Regulacja prędkości | tak |