Stębnówka automatyczna Juki DDL-7000AH-7 - do krawiectwa średniego i ciężkiego

  • szt.
  • 4 206,03 zł
  • Oblicz_raty_duckblue
 
Profesjonalna maszyna do szycia - stebnówka z funkcjami automatycznymi Juki DDL-7000AH-7 - do krawiectwa średniego i ciężkiego
 
maszyna do szycia stebnówka juki ddl-7000ah-7
Maszyna do szycia Juki DDL7000AH-7 to nowoczesny model stebnówki jednoigłowej przeznaczonej do krawiectwa średniego i ciężkiego, który doskonale sprawdzi się w pracowniach krawieckich i szwalniach gwarantując pracę na najwyższym poziomie.
Wśród dostępnych funkcji automatycznych znajduje się automatyczne obcinanie nici, pozycjonowanie igły, podnoszenie stopki, ryglowanie początkowe i końcowe. Każda z tych funkcji sprawia, że szycie nawet najbardziej zaawansowanych staje się dużo prostsze i wygodniejsze. Sterowanie funkcjami odbywa się za pośrednictwem wbudowanego w główkę panelu operacyjnego z wyświetlaczem LCD.
Maszyna do szycia ma wbudowany w główkę energooszczędny silnik AC SERVO (system Direct Drive), który zapewnia ciche i niezawodne działanie, a jej nowoczesna konstrukcja pozwala na lepszą wentylację silnika przekładając się na dłuższą żywotność maszyny. Stebnówka posiada także udoskonaloną konstrukcję systemu transportu oraz docisku materiału, co zapewnia większy zakres grubości szytego materiału.
 
Kompletna maszyna, gotowa do pracy. Maszyna kompletna - w 100% przygotowana do szycia
Zestaw składa się z głowicy maszyny, stołu szwalniczego i silnika. Prezentowana maszyna do szycia jest produktem kompletnym, zmontowanym, wyregulowanym do pracy.
Silnik AC servo 230V wbudowany w główkę - stebnówka Energooszczędny silnik AC Servo 230V
Bezszczotkowy, posiada wiele zalet w porównaniu z tradycyjnym silnikiem. Ma niewielkie tarcie, jest cichy, ma długi cykl życia, jest mniejszy i lżejszy. Dedykowany do większości maszyn szwalniczych. Najistotniejszą zaletą jest niewielkie zużycie energii (do 71% mniej) w stosunku do standardowych silników, możliwość łatwej regulacji prędkości oraz zastosowanie pozycjonera igły.
Wbudowany w główkę maszyny - takie rozwiązanie techniczne (brak podwieszonego silnika pod głowicą maszyny do szycia i paska napędowego) eliminuje niepożądane wibracje i zwiększa moc maszyny.
smarowanie centralne Centralny układ smarowania
Stebnówka posiada wydajny, centralny system smarowania z tradycyjna miską olejową.
transort dolny zabkowy Transport ząbkowy
Nowoczesny, precyzyjny transporter dolny, ząbkowy gwarantujący precyzyjne przenoszenie tkanin nawet przy maksymalnej prędkości szycia.
nowoczesne rozwiazania Nowoczesne rozwiązania
Maszyna posiada nowoczesną konstrukcję, która gwarantuje lepszą wentylacją silnika, która przekłada się na szybszą i bardziej wydajną pracę oraz wydłuża żywotność maszyny. Wyposażona jest także w port USB umożliwiający podłączanie urządzeń zewnętrznych (np. smartphone) lub aktualizację oprogramowania.
funckcje automatyczne Funkcje automatyczne
Stebnówka Juki DDL-7000AH-7 wyposażona jest w szereg funkcji automatycznych, które znacznie poprawiają komfort pracy. Wśród nich znaleźć można automatyczne obcinanie nici, pozycjonowanie igły, ryglowanie początkowe i końcowe, programowanie parametrów szycia.
Panel sterujący - stebnówka Panel sterowania
Obsługę stebnówki znacznie ułatwia panel sterowania z czytelnym wyświetlaczem czy przyciskiem resetującym ustawienia maszyny.
dodatkowe przyciski funkcyjne Dodatkowe przyciski funkcyjne
Nad igielnicą stebnówki znajdują się dwa przyciski funkcyjne, które umożliwiają wygodne dodawanie nawet pojedynczego ściegu oraz skorzystanie z szycia wstecz.
Oświetlenie pola pracy LED. Oświetlenie pola pracy LED
Stebnówka wyposażona jest w oświetlenie LED o pięciostopniowej regulacji. Wbudowana jest w główkę maszyny, a światło emitowane przez energooszczędne i wytrzymałe diody idealnie oświetla pole pracy oraz eliminuje potrzebę instalacji dodatkowego oświetlenia przy stanowisku.
 
Dane techniczne maszyny  
Przeznaczenie do materiałów średnich i grubych
Ścieg stebnowy
Regulacja długości ściegu do 5 mm
Regulacja szerokości ściegu nie dotyczy
Typ transportu dolny ząbkowy
Podnośnik stopki automatyczny
Maksymalna wysokość podnoszenia stopki 5,5 mm - 13 mm
Maksymalna prędkość szycia 4000 ściegów/min
Typ smarowania centralne
System igieł 135x5 (DPx5)
Oświetlenie pola pracy tak | LED
Automatyczne obcinanie nici tak
Automatyczne pozycjonowanie igły tak
Automatyczne podnoszenie stopki tak
Automatyczne ryglowanie tak
Odrzutnik nitki nie
Odkrawacz brzegowy nie
Dodawanie ściegów tak
Czujnik bezpieczeństwa tak
Port USB tak
Płyta stołu (blat) 105 cm x 55 cm
Dane techniczne silnika  
Rodzaj silnika AC servo wbudowany w główkę
Zasilanie 230V
Moc 550W
Regulacja prędkości tak