Stebnówka automatyczna Jack H6 - do krawiectwa ciężkiego - transport ząbkowo-stopkowy

 • Oceń produkt:  
 • Producent: Jack
 • Dostępność: od 3 do 7 dni od 3 do 7 dni  
 • szt.
 • Cena katalogowa: 5 153,70 zł
 • Rabat: -257,68 zł (5 %)
 • 4 896,02 zł
 • Oblicz_raty_duckblue
 
Profesjonalna maszyna do szycia - stebnówka automatyczna Jack H6 z podwójnym transportem ząbkowo-stopkowym do ciężkich materiałów
 
maszyna do szycia stebnówka jack h6
Najnowszej generacji (2022) profesjonalna automatyczna stebnówka z podwójnym transportem ząbkowo-stopkowym przeznaczona do krawiectwa ciężkiego Jack H6 to maszyna kompletna i gotowa do natychmiastowego działania. Maszyna osadzona jest w oryginalnym stole Jack o wymiarach 120 x 55 cm.
Stebnówka H6 posiada podwójny transport - dolny ząbkowy oraz górny w postaci kroczącej stopki, co gwarantuje doskonałe przesuwanie dolnych i górnych warstw zszywanych materiałów. Znakomicie sprawdza się podczas szycia skór, materiałów tapicerskich czy innych trudnych w transporcie.
Stebnówka Jack H6 posiada centralne smarowanie (standardowa miska olejowa), ulepszony system chłodzenia, wbudowane oświetlenie LED oraz łatwy w obsłudze panel sterowania, który pozwala w wygodny sposób sterować automatycznymi funkcjami maszyny do szycia: obcinanie nici, rygiel początkowy i końcowypodnoszenie stopki, pozycjonowanie igły.
Co jest zatem nowego tej maszynie do krawiectwa ciężkiego?

Wprowadzono, sprawdzone już w innych modelach maszyn Jack, rozwiązanie techniczne polegające na zastosowaniu silników krokowych, sterujących ustawieniem długości ściegu z dokładnością aż do 0,1 mm. Silniki te odpowiadają także za funkcję ryglowania znacznie redukując poziom hałasu podczas ryglowania.
Dodatkowym atutem jest zwiększenie zakresu regulacji gęstości szycia do 10 mm. 
Maszyna do szycia ma wbudowany w główkę energooszczędny silnik dużej mocy AC SERVO 230V (system Direct Drive), który rozpędza maszynę do 2200 wkłuć na minutę,  zapewnia ciche i niezawodne działanie.
 
Kompletna maszyna, gotowa do pracy.

Maszyna kompletna - w 100% przygotowana do szycia
Zestaw składa się z głowicy maszyny, stołu szwalniczego i silnika. Prezentowana maszyna do szycia jest produktem kompletnym, zmontowanym, wyregulowanym do pracy.

Podstawa i blat Jack Original
Maszyna zmontowana jest na oryginalnej, podstawie i blacie firmy Jack:

 • Podstawa - stabilna, stalowa podstawa z regulacją wysokości. Malowana w technologii proszkowej.
 • Blat - najwyższej jakości płyta stołu o wymiarach 120 x 55 cm,  wykonana z wielu warstw sklejki znakomicie tłumiącej wibracje. Powierzchnia pokryta jest laminatem opracowanym specjalnie dla przemysłu odzieżowego.
Silnik AC servo 230V wbudowany w główkę - stebnówka Energooszczędny silnik AC Servo 230V
Bezszczotkowy, posiada wiele zalet w porównaniu z tradycyjnym silnikiem. Ma niewielkie tarcie, jest cichy, ma długi cykl życia, jest mniejszy i lżejszy. Dedykowany do większości maszyn szwalniczych. Najistotniejszą zaletą jest niewielkie zużycie energii (do 71% mniej) w stosunku do standardowych silników, możliwość łatwej regulacji prędkości oraz zastosowanie pozycjonera igły.
Wbudowany w główkę maszyny - takie rozwiązanie techniczne (brak podwieszonego silnika pod głowicą maszyny do szycia i paska napędowego) eliminuje niepożądane wibracje i zwiększa moc maszyny.
centralne smarowanie Centralne smarowanie
System centralnego smarowania zapewnia optymalne rozprowadzanie oleju po wszystkich niezbędnych miejscach. Jednocześnie drążek stopki smarowany jest smarem stałym, co chroni przed przypadkowym zabrudzeniem materiału olejem.
transort ząbkowo-stopkowy Transport ząbkowo-stopkowy
Maszyna posiada nowoczesny, podwójny transport, na który składają się dolne ząbki oraz górna krocząca stopka. Gwarantuje do doskonale przesuwanie nawet najbardziej wymagających materiałów.
funckcje automatyczne Funkcje automatyczne szycia
Stebnówka Jack H6 wyposażona jest w szereg funkcji automatycznych, które znacznie poprawiają komfort pracy. Wśród nich znaleźć można automatyczne obcinanie nici i podnoszenie stopki, pozycjonowanie igły, programowalne ryglowanie początkowe i końcowe.
nowoczesne rozwiazania Nowoczesne rozwiązania
Maszyna posiada nowoczesną konstrukcję, która gwarantuje lepszą wentylacją silnika, która przekłada się na szybszą i bardziej wydajną pracę oraz wydłuża żywotność maszyny. Wyposażona jest także w port USB umożliwiający podłączanie urządzeń zewnętrznych (np. smartphone) lub aktualizację oprogramowania.
Panel sterujący - stebnówka Panel sterowania
Obsługę stebnówki znacznie ułatwia panel sterowania z wbudowanym głośnikiem, czytelnym wyświetlaczem czy przyciskiem resetującym ustawienia maszyny.
dodatkowe przyciski funkcyjne Dodatkowe przyciski funkcyjne
Nad igielnicą stebnówki znajdują się dwa przyciski funkcyjne, które umożliwiają wygodne dodawanie nawet pojedynczego ściegu oraz skorzystanie z szycia wstecz.
Oświetlenie pola pracy LED. Oświetlenie pola pracy LED
Stebnówka wyposażona jest w oświetlenie w postaci pięciu diod LED o trzystopniowej regulacji. Wbudowana jest w główkę maszyny, a światło emitowane przez energooszczędne i wytrzymałe diody idealnie oświetla pole pracy oraz eliminuje potrzebę instalacji dodatkowego oświetlenia przy stanowisku.
 
Dane techniczne maszyny  
Przeznaczenie do materiałów ciężkich
Ścieg stebnowy
Regulacja długości ściegu do 10 mm
Regulacja szerokości ściegu n.d.
Typ transportu dolny ząbkowy oraz górny krocząca stopka
Podnośnik stopki ręczny | automatyczny
Maksymalna wysokość podnoszenia stopki 7,5 mm | do 16 mm
Maksymalna prędkość szycia 2200 ściegów/min
Typ smarowania centralne
System igieł | zalecane grubości 135x17 (DPx17) | Nm 125 do 160 (20-23#)
Oświetlenie pola pracy tak | LED
Automatyczne obcinanie nici tak
Automatyczne pozycjonowanie igły tak
Automatyczne podnoszenie stopki tak
Automatyczne ryglowanie tak
Odrzutnik nitki nie
Odkrawacz brzegowy nie
Dodawanie ściegów tak
Port USB tak
Płyta stołu (blat) 120 cm x 55 cm
Extra funkcje  
Elektroniczna regulacja gęstości szycia ultra dokładny elektroniczny system regulacji gęstości szycia z dokładnością do 0,1 mm o maksymalnej długości 10 mm
Przyciski funkcyjne 3 przyciski funkcyjne umieszczone przy igielnicy: 1/2 długości ściegu, dodanie ściegu, ryglowanie
Dane techniczne silnika  
Rodzaj silnika AC servo wbudowany w główkę
Zasilanie 230V
Moc 750W
Regulacja prędkości tak