Awaria telefonów stacjonarnych! Prosimy o kontakt telefoniczny z numerami 501 248 748, 690 993 004. Za utrudnienia przepraszamy.

Stebnówka 2-igłowa Zoje ZJ2845-BD-D3/PF SET - automat do krawiectwa lekkiego i średniego

  • Oceń produkt:  
  • Producent: Zoje
  • Gwarancja: 12 miesięcy
  • Dostępność:  od 3 do 7 dni od 3 do 7 dni  
  • szt.
  • 11 192,00 zł
  • Oblicz_raty_duckblue
 
Profesjonalna maszyna do szycia (stebnówka 2-igłowa) z transportem dolnym ząbkowym i igłowym do krawiectwa lekkiego i średniego Zoje ZJ2845-BD-D3/PF SET
 
Maszyna do szycia, stebnówka 2-igłowa Zoje ZJ2875.
Profesjonalna, 2-igłowa, automatyczna stebnówka z wyłączanymi igłami, podwójnym transportem przeznaczona do krawiectwa lekkiego i średniego Zoje (maszyna kompletna).
Dzięki zastosowaniu podwójnego transportu (wbita igła przesuwa się razem z materiałem i ząbkami dolnego transportu) jest to idealna maszyna do szycia materiałów o słabym poślizgu oraz do naszywania kilku warstw (np. kieszenie, aplikacje, naszywki, itd.).
Stebnówka jest wyposażona w panel sterujący (przejrzysty, prosty w obsłudze) umożliwiający łatwe programowanie automatycznych funkcji (np. obcinanie nici, pozycjonowanie igły, podnoszenie stopki, programowanie wielkości rygla początkowego i końcowego, programator ściegów, itd.).

Stebnówka posiada 3-stopniowe oświetlenie pola pracy. Lampka jest wbudowane w główkę maszyny, światło emitowane przez energooszczędne i wytrzymałe diody LED idealnie oświetla pole pracy i eliminuje potrzebę instalacji dodatkowego oświetlenia przy stanowisku pracy. 
Maszyna do szycia ma wbudowany w główkę energooszczędny silnik AC SERVO, co powoduje 70% mniejsze zużycie energii, cichą prace i ma olbrzymi wpływ na kulturę pracy stębnówki. 

Oferowana przez nas maszyna jest sprzedawana jako maszyna kompletna co oznacza że jest zamontowana na profesjonalnym stole szwalniczym firmy Kessler i jest w 100% przygotowana do szycia.
W stebnówce Zoje ZJ2845-BD-D3/PF SET zastosowano centralny system smarowania .
 
Silnik AC servo 230V wbudowany w główkę - stebnówka Energooszczędny silnik AC Servo 230V
Bezszczotkowy, posiada wiele zalet w porównaniu z tradycyjnym silnikiem sprzęgłowym. Ma niewielkie tarcie, jest cichy, nagrzewa się powoli, ma długi cykl życia, jest mniejszy i lżejszy. Dedykowany do większości maszyn szwalniczych (overlocków i stębnówek).  Najistotniejszą zaletą jest niewielkie zużycie energii (do 70% mniej) w stosunku do standardowych silników sprzęgłowych, możliwość regulacji prędkości oraz zastosowanie pozycjonera igły.
Wbudowany w główkę maszyny - takie rozwiązanie techniczne (brak podwieszonego silnika pod głowicą maszyny do szycia i paska napędowego) eliminuje niepożądane wibracje i zwiększa moc maszyny.
 
Funkcje automatyczne, panel strerujacy - stebnówka, profesjonalna maszyna do szycia. Funkcje automatyczne
Stebnówka Zoje posiada elektroniczny panel sterowania funkcjami automatycznymi maszyny do szycia. Pozycjonowanie igły (góra-dół),automatyczne podnoszenie stopki, obcinanie nici, ryglowanie, programowanie wielkości rygla początkowego i końcowego, programator ściegów, odrzutnik nitki.
 
Oświetlenie pola pracy LED - stebnówka Oświetlenie pola pracy LED
Stebnówka wyposażona jest 3-stopniowe w oświetlenie pola pracy. Lampka jest wbudowane w główkę maszyny, światło emitowane przez energooszczędne i wytrzymałe diody LED idealnie oświetla pole pracy i eliminuje potrzebę instalacji dodatkowego oświetlenia przy stanowisku pracy.
 
Maszyna kompletna - stebnówka Maszyna kompletna - w 100% przygotowana do szycia
Zestaw składa się z głowicy maszyny, stołu szwalniczego Kessler i silnika. Prezentowana maszyna do szycia jest produktem kompletnym, zmontowanym, wyregulowanym do pracy. 
 
 
Dane techniczne maszyny  
Przeznaczenie do materiałów lekkich i średnich
Ścieg stebnowy/stebnowy podwójny
Regulacja długości ściegu tak do 5mm
Regulacja szerokości ściegu nie
Typ transportu dolny ząbkowy i igłowy
Podnośnik stopki ręczny, automat
Maksymalna wysokość podnoszenia stopki 11mm
Maks. prędkość szycia 3000 ściegów/min
Typ smarowania centralne
Rozstaw igieł/system igieł 6,4/135x5
Zakres grubości igieł (zalecany przez producenta) 75-90
Wyłączanie igieł tak
Rozmiar chwytacza standard
Oświetlenie pola pracy tak (LED)
Automatyczne obcinanie nici tak
Automatyczne pozycjonowanie igły tak
Automatyczne podnoszenie stopki tak
Automatyczne ryglowanie tak
Odrzutnik nitki tak
Funkcje dodatkowe programator ściegów
Płyta stołu (blat) standardowa 105x50cm
Dane techniczne silnika  
Rodzaj silnika AC servo wbudowany w główkę
Zasilanie 230V
Moc 550W
Regulacja prędkości tak
Gwarancja  
Okres gwarancji 12 miesięcy