jest
Zapomnij o ciężkim żelazku i ciągłym dolewaniu wody. TEXI Black Turbo 2 to nowoczesny parowiec wysokociśnieniowy, który przenosi codzienne prasowanie w zupełnie nowy wymiar – szybciej, skuteczniej i z profesjonalną precyzją.
Przedstawiamy innowacyjne rozwiązanie w dziedzinie prasowania i odświeżania tkanin. Parowiec Texi Black Turbo 2 to potężne urządzenie, które sprawi, że ubrania, tekstylia i meble tapicerowane będą wyglądać jak nowe. Wbudowana wytwornica pary i podgrzewana stopa głowicy skracają czas prasowania i gwarantują doskonałe rezultaty!
Wszechstronność i Praktyczność
Parowiec Texi Black Turbo 2 jest także wyjątkowo wszechstronny. Idealnie nadaje się do prasowania i odświeżania sukienek, płaszczy, garniturów oraz elementów dekoracyjnych, w tym zasłon i dywanów. Texi Black Turbo sprawdzi się także do sztucznych futer i mebli tapicerowanych.
Praktycze rozwiązanie Dla Alergików
Parowiec Texi Black Turbo 2, dzięki oczyszczającym właściwościom pary, usuwa z tkanin i tekstyliów alergeny, grzyby, bakterie i pyłki, co czyni go doskonałym rozwiązaniem dla alergików, zapewniając świeży i czysty klimat w Twoim otoczeniu.
Moc i ciśnienie PRO
Texi Black Rurbo 2 to aż 2450W mocy oraz 5,5 bar ciśnienia. Parametry te zapewniają silny, ciągły strumień pary (40–100 g/min), który wygładza każdą tkaninę, nawet te grube.
Do 72 minut pracy ciągłej
Zbiornik 2,9l i nowoczesny i wydajny system parowy umożliwiają pracę ciągłą aż do 72 minut bez przerw na napełnianie i nagrzewanie ogranicza przerwy na dolewanie wody.
Wygoda i ergonomia
Regulowany aluminiowy drążek teleskopowy, duża deska w kształcie ramion i ergonomiczny uchwyt sprawiają, że prasowanie staje się wygodne jak nigdy dotąd. Można prasować w pionie i poziomie.
Mobilność i bezpieczeństwo
Stabilna podstawa z kółkami, systemy zabezpieczeń, alarm braku wody i automatyczne wyłączanie są gwarancją wygody i bezpieczeństwa.
Trwała, profesjonalna konstrukcja
Kocioł ze stopu tytanu i aluminium oraz głowica z PA6+PA66 aluminium równomiernie rozprowadza ciepło i zapewnia doskonałą wydajność i długą żywotność urządzenia.
| Parametry techniczne: | |
| Napięcie: | 230 V |
| Moc: | 2450 W |
| Szybkość nagrzewania: | 150 s |
| Ciśnienie: | 5,5 bar |
| Pojemność zbiornika: | 2,9 l |
| Długość przewodu parowego: | 1,5 m |
| Długość przewodu zasilania: | 2,2 |
| Zakres regulacji masztu: | 1,33 m |
| Materiał kotła parowego: | stop tytanu | aluminium |
| Sterowanie parą: | tak | 40-100 g/min |
| System zabezpieczający: | tak |
| Czas pracy ciągłej: | 72 min |
| Alarm braku wody | automatyczne wyłączenie: | tak | tak |
| Waga urządzenia: | 14,8 kg |
| Dodatkowo w zestawie: | rękawica ochronna, nakładka ze szczotką, nakładka do delikatnych tkanin |