Ryglówka Zoje ZJ1900DHS-C SET - elektroniczna do krawiectwa ciężkiego - silnik AC servo 230V

  • Oceń produkt:  
  • Producent: Zoje
  • Gwarancja: 12 miesięcy
  • Dostępność:  od 3 do 7 dni od 3 do 7 dni  
  • szt.
  • 12 239,00 zł 11 289,00 zł
 
Profesjonalna ryglówka (elektroniczna) do krawiectwa grubego ZOJE ZJ1900DHS SET
 
Maszyna do szycia, ryglówka
Uniwersalna, elektronicznie sterowana ryglówka do krawiectwa ciężkiego Zoje (maszyna kompletna). Maszyna wyposażona jest w energooszczędne oświetlenie pola pracy w technologii LED. W zestawie znajduje się również dodatkowy panel sterujący. Dziurkarka posiada szereg funkcji automatycznych tj. podnoszenie stopki, obcinanie nitki i pozycjonowanie igły. Ryglówka standardowo jest wyposażona w klamry 20/4,5mm które umożliwiają uzyskanie rygla o długości do 18mm. Urządzenie ma zaprogramowane 15 wzorów rygli, które można modyfikować i zapamiętywać w panelu sterującym a do 5 wzorów mamy dostęp bezpośredni. Przy zmianie klamry mamy wybór spośród 100 programów (wzdłużne, poprzeczne, półokrągłe i okrągłe). 
Maszyna do szycia ma wbudowany w główkę energooszczędny silnik AC SERVO, co powoduje 70% mniejsze zużycie energii, cichą prace i ma olbrzymi wpływ na kulturę pracy ryglówki. Dodatkowo silnik jest wspierany poprzez bardzo szybkie i precyzyjne silniki krokowe poruszające się w dwóch płaszczyznach.

Dodatkowo do ryglówki można zakupić klamry o wymiarach: 21/5,1mm, 27/5mm, 10/4,5mm, 5,6/23mm, 2/20mm, 20/40mm. 

Oferowana przez nas maszyna jest sprzedawana jako maszyna kompletna zamontowana na profesjonalnym stole szwalniczym firmy Kessler i w 100% przygotowana do szycia.
 
Silnik AC servo 230V wbudowany w główkę Energooszczędny silnik AC Servo 230V
Bezszczotkowy, posiada wiele zalet w porównaniu z tradycyjnym silnikiem sprzęgłowym. Ma niewielkie tarcie, jest cichy, nagrzewa się powoli, ma długi cykl życia, jest mniejszy i lżejszy. Dedykowany do większości maszyn szwalniczych.  Najistotniejszą zaletą jest niewielkie zużycie energii (do 70% mniej) w stosunku do standardowych silników sprzęgłowych, możliwość regulacji prędkości oraz zastosowanie pozycjonera igły.

Wbudowany w główkę maszyny - takie rozwiązanie techniczne (brak podwieszonego silnika pod głowicą maszyny do szycia i paska napędowego) eliminuje niepożądane wibracje i zwiększa moc maszyny.

 
Funkcje automatyczne Funkcje automatyczne
Ryglówka Zoje posiada elektroniczny panel sterowania funkcjami automatycznymi maszyny do szycia. Podnoszenie stopki, obcinanie nitki, pozycjonowanie igły.
 
Oświetlenie pola pracy LED Oświetlenie pola pracy LED
ryglówka wyposażona jest w oświetlenie pola pracy. Lampka jest wbudowane w główkę maszyny, światło emitowane przez energooszczędne i wytrzymałe diody LED idealnie oświetla pole pracy i eliminuje potrzebę instalacji dodatkowego oświetlenia przy stanowisku pracy.
 
Maszyna kompletna Maszyna kompletna - w 100% przygotowana do szycia
Zestaw składa się z głowicy maszyny, stołu szwalniczego i silnika. Prezentowana maszyna do szycia jest produktem kompletnym, zmontowanym, wyregulowanym do pracy. 
 
 
 
Dane techniczne maszyny  
Przeznaczenie do materiałów grubych
Wymiar standardowej klamry 20/4,5mm
Maxymalna wielkość rygla 18/4mm
Standardowa ilość wzorów 15
Ilość wzorów po zmianie klamry 100
Podnośnik stopki automatyczny i manualny
Maksymalna wysokość podnoszenia stopki 13/17mm
Maks. prędkość szycia 3000 ściegów/min
Typ smarowania centralne
System igieł 135x5
Oświetlenie pola pracy tak (LED)
Automatyczne pozycjonowanie igły tak
Automatyczne podnoszenie stopki tak
Automatyczne obcinanie nitki tak
Płyta stołu (blat) standardowa 105x50cm
Dane techniczne silnika  
Rodzaj silnika AC servo wbudowany w główkę
Zasilanie 230V
Moc 550W
Regulacja prędkości: tak
Gwarancja  
Okres gwarancji 12 miesięcy