Renderka wpuszczona w blat, interlok JACK W4-D-01GBx364 (6,4mm) - 3-igłowa

 • Oceń produkt:  
    Zobacz recenzje (1)
 • Producent: Jack
 • Gwarancja: 1 rok komercyjna | 2 lata konsumencka
 • Dostępność: od 3 do 7 dni od 3 do 7 dni  

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 4 797,00 zł brutto
 • szt.
 • Cena katalogowa: 4 797,00 zł
 • Rabat: -143,91 zł (3 %)
 • 4 653,09 zł
 • Oblicz_raty_duckblue
 
Renderka (interlok) 3-igłowa, 5-nitkowa do krawiectwa lekkiego i średniego Jack W4-D-01GBx364 (6,4mm) - wpuszczona w blat
 
Maszyna do szycia, renderka
Wpuszczona w blat (tzw. utopiona) profesjonalna, 3-igłowa, 5-nitkowa renderka (interlok, kapówka) z płaskim łożem i transportem dyferencjalnym przeznaczona do krawiectwa lekkiego i średniego Jack (maszyna kompletna).
Interlok szyje z górnym i dolnym przelotem (możliwość wyłączenia górnego). Maszyny typu interlok przeznaczone do podwijania dołów w bluzkach i innych wyrobach z dzianin, lamowania (potrzebny lamownik), rozszywania szwów owerlokowych, ozdobnego przeszywania i wielu innych operacji. Dolny transport różnicowy zapewnia ścieg wysokiej jakości, nawet przy bardzo niestabilnych materiałach typu lycra.
W zestawie fabrycznym maszyny prócz zestawu narzędziowego do regulacji i konserwacji (klucze, śrubokręty, oliwiarka, zapasowy filtr oleju itd.) znajduje się przyrząd do równego podkładania dołów oraz przyrząd do spłaszczenia szwów owerlokowych.
Maszyna do szycia ma wbudowany w główkę energooszczędny silnik AC SERVO, co powoduje 70% mniejsze zużycie energii, cichą prace i ma olbrzymi wpływ na kulturę pracy renderki. Silnik posiada możliwość pozycjonowanie igły góra/dół.

Oferowana przez nas maszyna jest sprzedawana jako maszyna kompletna. Jest zamontowana na profesjonalnym stole szwalniczym w systemie wpuszczonej główki w blat - powierzchnia stołu jest wyrównana z blatem renderki. Jest w 100% przygotowana do szycia.
W renderce Jack W4 zastosowano centralny system smarowania.
 
Maszyna kompletna

Maszyna kompletna - w 100% przygotowana do szycia
Zestaw składa się z głowicy maszyny, stołu szwalniczego i silnika. Prezentowana maszyna do szycia jest produktem kompletnym, zmontowanym, wyregulowanym do pracy.

Podstawa i blat
Maszyna zmontowana jest na podstawie i blacie:

 • Podstawa - stabilna, stalowa podstawa z regulacją wysokości. Malowana w technologii proszkowej.
 • Blat - najwyższej jakości płyta stołu o wymiarach 105 x 55 cm,  wykonana z wielu warstw sklejki znakomicie tłumiącej wibracje. Powierzchnia pokryta jest laminatem opracowanym specjalnie dla przemysłu odzieżowego.
 • W zestawie brak szufladki na akcesoria - metoda montażu renderki w stole (utopiona) uniemożliwia montaż pod blatem szufladki na akcesoria
Silnik AC servo 230V wbudowany w główkę Energooszczędny silnik AC Servo 230V
Bezszczotkowy, posiada wiele zalet w porównaniu z tradycyjnym silnikiem sprzęgłowym. Ma niewielkie tarcie, jest cichy, nagrzewa się powoli, ma długi cykl życia, jest mniejszy i lżejszy. Dedykowany do większości maszyn szwalniczych (overlocków i stębnówek). Najistotniejszą zaletą jest niewielkie zużycie energii (do 70% mniej) w stosunku do standardowych silników sprzęgłowych, możliwość regulacji prędkości oraz zastosowanie pozycjonera igły.
Wbudowany w główkę maszyny - takie rozwiązanie techniczne (brak podwieszonego silnika pod głowicą maszyny do szycia i paska napędowego) eliminuje niepożądane wibracje i zwiększa moc maszyny.
pozycjonowanie igieł Automatyczne pozycjonowanie igły
Automatyczna funkcja zatrzymania igły u góry lub u dołu zapewnia znaczny wzrost wydajności, ponieważ nie wymaga obsługi kółkiem ręcznym przez operatora. Gwarantuje 15% wzrost produktywności.
oświetlenie pola pracy Wbudowane oświetlenie pola pracy
Maszyna do szycia posiada zintegrowanie oświetlenie pola pracy LED z 3-stopniwą regulacją natężenia światła.
Dane techniczne maszyny  
Przeznaczenie lamowanie do materiałów lekkich i średnich
Ścieg renderowy
Szerokość ściegu/rozstaw igieł 6,4/6,4mm
Liczba igieł 3
Podnośnik stopki nożny
Maksymalna wysokość podnoszenia stopki 7 mm
Maks. prędkość szycia 5500 ściegów/min
Typ smarowania centralne
System igieł UY 128 GAS
Zakres grubości igieł (zalecany przez producenta) 65-70
Typ łoża płaskie
Automatyczne obcinanie nici nie
Automatyczne pozycjonowanie igły tak
Automatyczne podnoszenie stopki nie
Typ transportu dolny ząbkowy dyferencjalny
Przeplot dolny/górny (możliwość wyłączenia górnego)
Płyta stołu (blat) standardowa 105x50cm
Specjalne główka maszyny wpuszczona w stół w celu wyrównania powierzchni szycia renderki z blatem stołu szwalniczego
Dane techniczne silnika  
Rodzaj silnika AC servo wbudowany w główkę
Zasilanie 230V
Moc 550W
Regulacja prędkości tak

 

 
 
Dodajemy GRATIS do tego produktu
GRATIS - lampka LED USBGRATIS - oryginalna lampka Jack
Energooszczędna lampka LED oświetlająca pole pracy. Posiada magnetyczne mocowanie do główki maszyny, dotykowy włącznik oraz elastyczne ramię. Zasilana może być bezpośrednio z portu USB znajdującego się w maszynie lub z wtyczki ładowarki telefonicznej.