Półautomatyczna wytwornica pary Battistella Barbara 31

  • Oceń produkt:  
  • Producent: Battistella
  • Gwarancja: 12 miesięcy
  • Dostępność:  od 3 do 7 dni od 3 do 7 dni  
  • szt.
  • 2 299,00 zł
  • Oblicz_raty_duckblue
 

W zestawie kupisz taniej

 
Półautomatyczna wytwornica pary Battistella Barbara 31

Półautomatyczna wytwornica pary Battistella Barbara 31

2 299,00 zł
Szczotka elektryczno-parowa Battistela Speedy do finiszu

Szczotka elektryczno-parowa Battistela Speedy do finiszu

496,00 zł
2 795,00 zł
2 655,25 zł
Półautomatyczna wytwornica pary Battistella Barbara 31

Półautomatyczna wytwornica pary Battistella Barbara 31

2 299,00 zł
Żelazko parowe Battistella Steam Master do wytwornic pary

Żelazko parowe Battistella Steam Master do wytwornic pary

329,00 zł
2 628,00 zł
2 496,60 zł
 
Profesjonalna, półautomatyczna wytwornica pary Battistella Barbara 31
 
Stacja pary Battistella Barabara 31
Profesjonalny generator pary z pompą do automatycznego napełniania. Przeznaczony do użytku profesjonalnego  w pracowni krawieckiej, szwalni, pralni, hotelu, restauracji. Posiada funkcję półautomatycznego napełniania kotła z dodatkowego zbiornika o pojemności 10 litrów. Podczas pracy wytwornica sygnalizuje potrzebę napełnienia, które odbywa się automatycznie po uruchomieniu ręcznym. Dla łatwiejszego przemieszczania wytwornica wyposażona jest w kółka. 90 cm wysokości umożliwia komfortowe umieszczenie jej obok dowolnego stołu prasowalniczego, deski do prasowania.
Generator pary Battistella przeznaczony jest do pracy profesjonalnej. W działaniu wykorzystuje metodę suchej pary. Siła tej metody prasowania, powszechnie stosowanej w przemyśle, polega na szybkim, jednostronnym, głębokim prasowaniu tkanin bez zagrożenia przypaleniem bądź wybłyszczeniem. Skuteczność jest nieporównywalna z możliwościami zwykłych żelazek. Maksymalną efektywność można osiągnąć używając wytwornicy pary w połączeniu z odpowiednim stołem do  prasowania, który posiada podgrzewany blat oraz system odsysania pary.
 
panel-battistella-barbara31 Czytelny panel sterowania
Na generatorze pary znajduje się przejrzysty panel sterowania a na nim przełączniki z kontrolą świetlną do włączania i wyłączania wytwornicy i podłączonego urządzenia parowego oraz napełniania kotła z dodatkowego zbiornika. Manometr umożliwiający kontrolę poziomu ciśnienia pary oraz kontrolki sygnalizujące gotowość do pracy i potrzebę uzupełnienia wody. Dla stałej kontroli ilości wody panel zawiera także zewnętrzny wodowskaz.
regulacja-pary-battistella-barbara31 Regulacja wydatku pary
Na obudowie stacji parowej znajduje się elektrozawór z pokrętłem do regulacji poziomu wydatku pary, dzięki któremu można dostosować poziom nawilżania do rodzaju prasowanej tkaniny.
Gniazdo sterowania Battistella Saturnino Plus. Zewnętrzne gniazdo do podłączania rożnych rodzajów urządzeń parowych
Battistella Barbara 31 posiada zewnętrzne gniazdo umożliwiające podłączenie do systemu zasilania oraz sterowania różnych rodzajów urządzeń parowych takich jak żelazko parowe, szczotka do prasowania w pionie czy pistolet do odplamiania. Po podłączeniu odpowiedniego urządzenia parowego sterowanie strumieniem pary odbywa się za pomocą spustu w podłączonym urządzeniu.
Zelazko lub szczotka Battistella

Żelazko parowe i nie tylko

Możliwość łatwego podłączania dowolnych urządzeń parowych sprawia, iż Battistella Barbara31 jest wyjątkowo uniwersalnym produktem. Po podłączeniu żelazka, jest wysokiej klasy systemem do prasowania, po podłączeniu szczotki elektryczno parowej staje się najlepszej próby urządzeniem parowym umożliwiającym prasowanie i odświeżanie tkanin i odzieży w pionie a po podłączeniu pistoletu detaszerskiego jest niezastąpionym systemem do usuwania plam i zabrudzeń.

Stosuj wodę z kranu.

Praca ciągła i koniec problemów z wodą
Wytwornica posiada półautomatyczny system napełniania kotła z dodatkowego, zewnętrznego, 10 litrowego pojemnika (w zestawie). Znacząco zwiększa to efektywność pracy, gdyż przerwy potrzebne są jedynie do uruchomienia systemu napełniania kotła.
Urządzenie przystosowane jest do stosowania wody z kranu

Do użytku profesjonalnego. Do użytku profesjonalnego
Generatory pary Battistella zaliczane są do urządzeń typu SEMI-INDUSTRIAL. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom i profesjonalnym parametrom mogą być stosowane w pracy komercyjnej - pracownie krawiecki, pralnie, hotele, restauracje, itd.
wazne

Ważne
Do prawidłowego podłączenia urządzenia parowego do generatora niezbędne jest zastosowanie odpowiedniej wtyczki łączącej żelazko z wytwornicą pary Battistella 20239

 
Dane techniczne  
Zasilanie 230 V | 50 Hz
Moc całkowita | rozruchowa 2298 W
Moc żelazka n.d
Moc grzałki kotła 1450 W
Pojemność kotła 3,4 l
Pojemność dodatkowego zbiornika 10 l
Wydajność | praca ciągła ok 3 | nie
Ciśnienie robocze wytwornicy pary 3 bar
Napełnianie półautomatyczne
Zabezpieczenia podwójny zawór bezpieczeństwa, termostat zabezpieczający na wypadek braku wody w kotle
Wymiary 29 x 25 x 89 cm
Waga 15,5 kg
Wyposażenie  
podkładka silikonowa pod żelazko pejcz trzymający przewody
Gwarancja  
Okres gwarancji 12 miesięcy