Pojemnik na żywność prostokątny Oxo Good Grips Pop 0,5 L - 1071402

  • Oceń produkt:  
  • Producent: Oxo
  • Kod producenta: 719812018140
  • Dostępność:  jest jest  

  • Historia ceny
  • szt.
  • 55,00 zł
 
Pojemnik na żywność Oxo 1071402MLNYK - Good Grips Pop 0,5 l prostokątny
 
 
Pojemnik na żywność Pop z kolekcji Good Grips autorstwa amerykańskiej firmy Oxo świetnie sprawdzi się w każdym domu. Wykonany został z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i doskonale nadaje się do przechowywania produktów spożywczych oraz innego rodzaju drobnych akcesoriów. Pojemnik wyposażony jest w unikalny mechanizm push-button, dzięki któremu jest on zamykany hermetycznie, co z kolei gwarantuje dłuższe zachowanie świeżości przez umieszczone w nim produkty. Posiada odpowiednio wyprofilowane rogi, które ułatwiają wysypywanie i wylewanie przechowywanych produktów, a fakt, że jest przeźroczysty pozwala wygodnie kontrolować jego zawartość.

 

mechanizm push-button

Mechanizm push-button
Pojemnik wyposażony jest w unikalny mechanizm push-button, dzięki któremu hermetyczne zamykanie pojemnika odbywa się za pomocą jednego kliknięcia guzika znajdującego się w wieczku. Przycisk ten stanowi jednocześnie uchwyt do zdejmowania pokrywki, a samo wieczko może być rozebrane na części w celu dokładnego wyczyszczenia.

pojemniki pop

Pojemniki Pop
Pojemniki z kolekcji Pop mogą stanowić doskonałe wyposażenie każdego domu. Występują one w różnych rozmiarach i kształtach, dzięki czemu świetnie sprawdzą się podczas przechowywania różnego rodzaju żywności i produktów. Dzięki możliwości modułowego łączenia pojemników bardzo łatwo zorganizować je w praktyczny sposób, a praktyczne rogi ułatwiają wysypywanie i wylewanie przechowywanych rzeczy. Oprócz kuchni pojemniki nadają się także do wykorzystania w garażu, biurze, szwalni, łazience czy pokoju dziecięcym.

 
Dane techniczne  
Materiał tworzywo sztuczne
Kolor biały, przeźroczysty
Przeznaczenie przechowywanie produktów spożywczych i innych
Możliwość przechowywania jeden na drugim tak
Przeźroczysta konstrukcja tak
Mechanizm push-button tak
Możliwość rozebrania wieczka na części tak
Uwaga wolne od BPA
Zmywarka silikonowa uszczelka - tak; pozostałe części - nie
Wymiary  
Szerokość x długość x wysokość 11 cm x 16 cm x 8 cm
 
bpa free