Podszywarka Maier 271 SERVO SET - AC servo 230V, 550W

 • Oceń produkt:  
 • Producent: MAIER
 • Gwarancja: 12 miesięcy
 • Dostępność: od 3 do 7 dni od 3 do 7 dni  

 • Historia ceny
 • szt.
 • Cena katalogowa: 12 426,69 zł
 • Rabat: -621,33 zł (5 %)
 • 11 805,36 zł
 • Oblicz_raty_duckblue
 
Podszywarka do tkanin cienkich, średnich i grubych Maier 271 Servo SET 
Uniwersalna, profesjonalna 1- nitkowa podszywarka przeznaczona do tkanin cienkich, średnich i grubych (maszyna kompletna) od kultowej firmy MAIER.
Podszywarka szyje ściegiem jednostronnie krytym z interwałem (mechanizm nastawnego przeskoku ściegu 1:1, 1:2), przeznaczona do podszywania materiałów cienkich, średnich i grubych. Posiada dodatkowy mechanizm z dzielonym, sprężynującym podbijakiem, który zapewnia wysoką jakość szwu krytego również podczas przeszywania przez ściegi poprzeczne. Sprężynowy tłok żebrowy jest automatycznie dociskany przy zmianie warstwy tkaniny, np. w szwy krzyżowe, kieszenie itp. tak, aby igła przebijała tylko górną warstwę materiału. Nacisk obciążonego sprężyną wału żebrowego można modyfikować za pomocą 3 sprężyn dostarczonych w zestawie.
Posiada płynną regulację głębokości wkłucia igły umożliwiającą dostosowanie parametrów ściegu w zależności od grubości przeszywanych materiałów. Konstrukcja cylindryczna pozwala na podwijanie wąskich cylindrycznych elementów odzieży tj. nogawki, rękawki itp. Maszyna wyposażona dodatkowo w odchylany stolik ułatwiający operowanie większymi elementami podczas szycia. Stopka posiada odkręcany prowadnik (płozę) ułatwiający równoległe szycie.
Maszyna do szycia ma nowoczesny, podwieszany, energooszczędny silnik AC SERVO 550W, 230V, który charakteryzuje się niewielkim zużyciem energii, cichą pracą, pracuje bezwibracyjnie i tylko wtedy gdy maszyna szyje. 
maszyna kompletna Maszyna kompletna - w 100% przygotowana do szycia
Zestaw składa się z głowicy maszyny, stołu szwalniczego i silnika. Prezentowana maszyna do szycia jest produktem kompletnym, zmontowanym, wyregulowanym do pracy. 
energooszczędny silnik podwieszany Energooszczędny silnik AC Servo 230V, 550W
Bezszczotkowy, posiada wiele zalet w porównaniu z tradycyjnym silnikiem sprzęgłowym. Ma niewielkie tarcie, jest cichy, nagrzewa się powoli, ma długi cykl życia, jest mniejszy i lżejszy. Dedykowany do większości maszyn szwalniczych.  Najistotniejszą zaletą jest niewielkie zużycie energii (do 70% mniej) w stosunku do standardowych silników sprzęgłowych.
ścieg

Ścieg 1- stronnie kryty
Podszywarka szyje ściegiem jednostronnie krytym z prędkością 3000 ściegów/minutę. Do podszywania materiałów cienkich, średnich i grubych. Doskonała do rękawów, mankietów, nogawek, spódnic, żakietów itp.
Posiada dodatkowy mechanizm z dzielonym, sprężynującym podbijakiem, który zapewnia wysoką jakość szwu krytego również podczas przeszywania przez ściegi poprzeczne. Sprężynowy tłok żebrowy jest automatycznie dociskany przy zmianie warstwy tkaniny, np. w szwy krzyżowe, kieszenie itp. tak, aby igła przebijała tylko górną warstwę materiału.

 
Dane techniczne  
Przeznaczenie do materiałów lekkich, średnich, grubych
Ścieg jednostronnie kryty
Regulacja długości ściegu tak | 3,0 - 8,0 mm
Interwał - nastawny przeskok 1:1/1:2
Automatyczne obcinanie nici nie
Automatyczne pozycjonowanie igły nie
Maksymalna prędkość szycia 3000 ściegów/minutę
System igieł 251 EU
Typ smarowania punktowe
Podnośnik stopki | rodzaj tak | ręczny + kolanowy
Płyta stołu (blat) standard 105 x 50 cm
Dane techniczne silnika  
Rodzaj silnika podwieszany
Zasilanie 230V
Moc 550W
Regulacja prędkości tak