Pilnik do stóp Microplane Buffer miętowy - 70211

  • Oceń produkt:  
  • Producent: Microplane
  • Gwarancja: 2 lata na brak korozji
  • Dostępność:  od 3 do 7 dni od 3 do 7 dni  
  • szt.
  • 68,00 zł
 
Pilnik do stóp Microplane 70211 - Buffer miętowy
 
pilnik do stop buffer microplane
Pilnik do stóp Buffer z kolekcji amerykańskiej firmy Microplane to znakomite narzędzie do codziennej pielęgnacji stóp. Wykonany został z wysokiej jakości materiałów takich jak tworzywo sztuczne czy stal nierdzewna stworzona z wykorzystaniem technologii fototrawienia, która gwarantuje optymalne właściwości tnące ostrza. Samo ostrze jest wielokierunkowe, co gwarantuje wygodne wygładzanie i wyrównywanie nierówności skóry. Dzięki ergonomicznemu kształtowi pilnika jego użytkowanie jest bardzo komfortowe i z łatwością można dotrzeć nim do każdego miejsca na stopie. Po zakonczeniu zabiegu zrogowaciały naskórek trafia do pojemnika znajdującego się pod ostrzem, którego opróżnianie nie sprawia żadnych problemów.
 

 

wygodne uzytkowanie

Wygodne użytkowanie
Ergonomiczny kształt pilnika gwarantuje wygodne użytkowanie i dostęp do każdego miejsca na stopie, co znacznie ułatwia codzienną pielęgnację stóp.

pojemnik na naskorek

Pojemnik na naskórek
Zrogowaciały naskórek po zabiegu trafia do pojemnika znajdującego się pod ostrzem, którego opróżnianie jest bardzo proste.

fototrawione ostrza

Fototrawione ostrza
Niezawodność ostrzy firmy Microplane zagwarantowana jest dzięki wykorzystaniu autorskiej technologii fototrawienia, która z wykorzystaniem procesów chemicznych tworzy wyjątkowo ostre krawędzie tnące.

wazne informace

Ważne informacje
Pilnik należy stosować wyłącznie na suchej - nie zmiękczonej, nawilżonej czy mokrej - skórze. Osoby chorujące na cukrzycę, niskie ciśnienie krwi czy posiadające otwarte rany stóp przed użyciem powinno skonsultować się z lekarzem.

 
Dane techniczne  
Materiał stal nierdzewna, tworzywo sztuczne
Kolor srebrny, miętowy
Ergonomiczny kształt tak
Wielokierunkowe ostrze tak
Pojemnik na naskórek tak (pod ostrzem)
W zestawie pilnik, pojemnik, etui
Gwarancja 2 lata na brak korozji
Wymiary  
Szerokość x wysokość 8 cm x 4,5 cm