Patera z kloszem Kitchen Craft Living Nostalgia szara - LNCTGRY

 
Patera z kloszem Kitchen Craft LNCTGRY - Living Nostalgia szara
 
patera z kloszem living nostalgia kitchen craft
Patera z kloszem z kolekcji Living Nostalgia autorstwa brytyjskiej firmy Kitchen Craft to świetne wyposażenie każdego domu. Wykonana została z wysokiej jakości materiałów takich jak stal węglowa czy stal nierdzewna, dzięki czemu jest trwała, a jej elegancki wygląd sprawia, że świetnie dopasuje się do każdego urządzonego z klasą wnętrza. Duży klosz wyposażony jest w stalowy uchwyt, a podwyższone dno i zakrzywiony rant patery gwarantują wygodne użytkowanie patery. Silikonowa uszczelka wewnątrz rantu zapewnia hermetyczność naczynia, czym przedłuża świeżość wypieków. Produkt należy czyścić ręcznie i od razu wytrzeć do sucha.
 
elegancki wyglad Elegancki wygląd
Patera z kolekcji Living Nostalgia cechuje się bardzo eleganckim wyglądem, którego elementami są między innymi pastelowa tonacja czy nadrukowany napis.
duzy klosz Duży klosz
Klosz patery jest duży, a dzięki wyposażeniu go w uchwyt ze szczotkowanej stali nierdzewnej jego zdejmowanie jest proste i wygodne. Znajdująca się w rancie silikonowa uszczelka zapewnia natomiast dłuższą świeżość wypieków.
komfortowe uzytkowanie Komfortowe użytkowanie
Podwyższone dno zapewnia łatwe porcjowanie i nakładanie ciast, natomiast zakrzywiony rant zapobiega rozsypywaniu się okruszków.
 
Dane techniczne  
Materiał stal węglowa, stal nierdzewna, silikon
Kolor szary, srebrny
Przeznaczenie serwowanie ciast
Silikonowa uszczelka tak (wewnętrz rantu)
Podwyższone dno tak
Zakrzywiony rant tak
Klosz z uchwytem tak
Napis "cake" (tł. ciasto)
Gwarancja 12 miesięcy
Zmywarka nie (myć wilgotną ściereczką, a następnie wycierać do sucha)
Wymiary  
Średnica x wysokość ∅ 28,5 cm x 18 cm
 
mycie w zmywarce zabronione