Patelnia żeliwna z deską Kitchen Craft Artesa kwadratowa - ARTFRY23

  • Oceń produkt:  
  • Producent: Kitchen Craft
  • Gwarancja: 5 lat (producenta)
 
Patelnia żeliwna z deską Kitchen Craft ARTFRY23 - Artesa kwadratowa
 
patelnia zeliwna z deska artesa kitchen craft
Patelnia żeliwna z deską z kolekcji Artesa autorstwa brytyjskiej firmy Kitchen Craft świetnie sprawdzi się w każdej kuchni. W całości wykonana została z wysokiej jakości żeliwa, dzięki czemu gwarantuje optymalne warunki smażenia oraz można użytkować ją na wszystkich rodzajach kuchenek, w tym na kuchenkach indukcyjnych oraz w piekarnikach. Patelnia umożliwia przygotowywanie pysznych posiłków z mniejszą ilością tłuszczu, dzięki czemu jest nie tylko smaczne, ale i zdrowsze. Serwowanie ich bezpośrednio na patelni umożliwia dołączona do niej deska wykonana z drewna klonowego. Użytkowanie jej jest natomiast wygodne dzięki poręcznemu uchwytowi. Patelnię nalezy myć ręcznie pod ciepłą wodą, a po umyciu wytrzeć do sucha i natrzeć delikatnie olejem.
 
zeliwne wykonanie Żeliwne wykonanie
Dzięki wykonaniu patelni z żeliwa ciepło w niej rozprowadzane jest w optymalny sposób, a następnie długo utrzymywane, co gwarantuje wygodne przygotowywanie posiłków i zmniejsza zużycie energii. Pozwala także na użytkowanie jej na wszystkich rodzajach kuchenek oraz w piekarnikach.
drewniana deska Drewniana deska
Do patelni dołączona jest wyprofilowana deska z drewna klonowego, dzięki której bez problemu można serwować przygotowane potrawy bezpośrednio na patelni. Czyścić należy ją ręcznie za pomocą wilgotnej ściereczki.
wygodny uchwyt Wygodny uchwyt
Komfortowe użytkowanie patelni gwarantuje wygodny uchwyt, który świetnie leży w dłoni. Należy przy tym pamiętać, żeby używać patelni w żaroodpornych rękawicach kuchennych.
 
Dane techniczne  
Materiał żeliwo, drewno klonowe
Kolor czarny, brązowy
Piekarnik tak (do 250°C)
Zmywarka nie
Przeznaczenie  
Kuchenka gazowa tak
Kuchenka elektryczna tak
Kuchenka indukcyjna tak
Kuchenka halogenowa tak
Kuchenka z płytą szklaną tak
Kuchenka z płytą ceramiczną tak
Wymiary  
Szerokość x długość x wysokość 15 cm x 24,5 cm x 2 cm
 
mycie w zmywarce zabronione
do piekarnika
na halogen
na kuchenke gazową
na kuchenke elektryczną
na kuchenke ceramiczna
na kuchenke indukcyjną