Patelnia żeliwna do smażenia okrągła z drewnianym uchwytem Skeppshult 24 cm - 0240T

  • Oceń produkt:  
  • Producent: Skeppshult
  • Kod producenta: 7317930240097
  • Gwarancja: 25 lat
  • Ean: 7317930240097
  • Dostępność:  od 3 do 7 dni od 3 do 7 dni  
  • szt.
  • 399,00 zł
 
Patelnia żeliwna do smażenia z drewnianym uchwytem Skeppshult 0240T - 24 cm
 
patelnia zeliwna do smazenia z drewnianym uchwytem skeppshult 24 cm
Okrągła patelnia żeliwna do smażenia z drewnianym uchwytem firmy Skeppshult doskonale sprawdza się w smażeniu różnego rodzaju produktów. Dzięki wykonaniu z żeliwa i poddaniu impregnacji z wykorzystaniem naturalnego oleju rzepakowego w trakcie produkcji, do powierzchni patelni nic nie przywiera, a jej wygląd cały czas jest gładki i lśniący. Żeliwo jest materiałem, który zapewnia ogromną trwałość produktów, a jednocześnie nie zawiera szkodliwych dla zdrowia człowieka związków chemicznych. Konstrukcja patelni zapewnia też, że ciepło rozprawadzane jest na niej równomiernie, co pozwala uzyskać doskonały efekt smażenia, a dodatkowo zaoszczędzić energię. Patelnia posiada drewniany uchwyt, dzięki któremu łatwo ją utrzymać i jeszcze lepiej prezentuje się ona wizualnie.
 
skeppshult zeliwo Produkt wykonany z żeliwa
Wszystkie produkty firmy Skeppshult wykonane są z żeliwa, które uznaje się za jeden z najzdrowszych dla człowieka materiałów. Udało się nawet udowodnić, że w trakcie przygotowywania żywności w żeliwnych naczyniach wzbogacana jest ona w żelazo. Dodatkowym atutem jest fakt, że produkty wykonane z takiego materiału są niezwykle odporne na porysowania i można używać je przez nawet kilkadziesiąt lat. Prosta jest także konserwacja, w trakcie której nie trzeba korzystać z żadnych detergentów czy płynów do naczyń. Naczynia z żeliwa należy czyścić ręcznie (nigdy w zmywarkach), po umyciu wysuszyć, a następnie wewnątrz wetrzeć niewielką ilość oleju roślinnego.
skeppshult bio eco Produkt impregnowany naturalnym olejem
Patelnie produkowane przez firmę Skeppshult są impregnowane naturalnym olejem rzepakowym, a nie emaliowane. Sprzyja to ochronie środowiska. Dzięki skorzystaniu z takiego rozwiązania naczynia firmy Skeppshult wykonane są w stu procentach z naturalnych i nieprzetworzonych surowców. Sprawia to także, że do powierzchni patelni nie przywierają żadne smażone produkty, a dodatkowo utrzymują one gładki i lśniący wygląd.
skeppshult Ponad 100 lat tradycji
Istniejąca od 1906 roku firma Skeppshult od zawsze dba o to, by w trakcie ręcznej produkcji wykorzystywać wyłącznie naturalne i nieprzetworzone surowce. Jedną z najważniejszych dewiz przyświecających firmie jest bowiem dbanie o środowisko naturalne. W tym celu w czasie produkcji wykorzystywana jest wyłącznie energia wiatrowa i wodna. Produkty firmy nie zawierają żadnych związków chemicznych, które mogłyby być szkodliwe dla zdrowia człowieka.
 
Dane techniczne  
Materiał żeliwo, drewno
Waga 2,45 kg
Gwarancja 25 lat
Zmywarka nie
Piekarnik nie
Przeznaczenie  
Kuchenka gazowa tak
Kuchenka elektryczna tak
Kuchenka indukcyjna tak
Kuchenka halogenowa tak
Kuchenka z płytą szklaną tak
Kuchenka z płytą ceramiczną tak
Wymiary  
Średnica x średnica powierzchni do smażenia x wysokość krawędzi 24 cm x 19 cm x 4 cm
 
mycie w zmywarce zabronione
nie do piekarnika
na halogen
na kuchenke gazową
na kuchenke elektryczną
na kuchenke ceramiczna
na kuchenke indukcyjną