Patelnia Easy Click GSW 20 cm - 16778

  • Oceń produkt:  
  • Producent: GSW
  • Kod producenta: 4005643167789
  • Gwarancja: 2 lata
 
Patelnia indukcyjna z odpinanym uchwytem GSW Easy Click 20 cm
 
powłoka Vitaflon Granit GSW
Patelnie z odpinanym uchwytem GSW Easy Click wykonane są z grubego aluminium aluminium z wysokiej jakości powłoką nieprzywieralną VITAFLON GRANIT szczególnie trwałą i odporną na zarysowania.
Posiada zgrabny, zdejmowany w prostym procesie, uchwyt Easy Click, który umożliwia używanie patelni w piekarniku, ułatwia przechowywanie.
Patelnie GSW Easy Click wykonane są z odlewu aluminium z bardzo mocnym dnem FERRO-THERM gwarantującym równe rozprzestrzenianie się energii cieplnej i szybkie nagrzewanie. Powłoka VITAFLON GRANIT umożliwia smażenie produktów z lub bez tłuszczu bez przywierania i łatwe czyszczenie.
Patelnie GSW mogą być używane na każdym rodzaju kuchenki, także indukcyjnej, używane w piekarniku (do 180ºC) oraz myte w zmywarce.
 
 
odpinany uchwyt Easy Click GSW
Odpinany uchwyt w systemie Easy Click
System odpinania uchwytu od naczynia firmy GSW, jest prosty w użyciu, wygodny i trwały. Seria naczyń GSW Easy Click składa się z patelni, garnków, brytfann i szybkowarów. Uchwyty Easy Click są kompatybilne do każdego z nich. Odpinanie uchwytów ułatwia przechowywanie naczyń i pozycjonowanie ich na kuchence podczas smażenia i gotowania, umożliwia stosowanie ich w piekarniku bez nagrzewania uchwytu. 
 
 
Vitaflon Granit
Powłoka VITAFLON Granit
Jest to wielowarstwowa powłoka nieprzywieralna, szczelnie przylegająca do powierzchni patelni. Umożliwia smażenie produktów bez tłuszczu i przywierania. Jest trwała, ma długą żywotność, wysoką odporność na ścieranie.
 
mycie w zmywarce
do piekarnika
na halogen
na kuchenke gazową
na kuchenke elektryczną
na kuchenke ceramiczna
na kuchenke indukcyjną
bpa free
 
Dane techniczne  
Materiał aluminium, tworzywo
Uwagi odpinany uchwyt, można używać w piekarniku do 180ºC
Gwarancja 2 lata
Zmywarka tak
Wymiary  
Kuchenka gazowa tak
Kuchenka elektryczna tak
Kuchenka indukcyjna tak
Kuchenka halogenowa tak
Kuchenka z płytą szklaną tak
Kuchenka z płytą ceramiczną tak
Wymiary  
Średnica | wysokość | pojemność ∅ 20 cm | 5,0 cm | 1,2 l