Awaria telefonów stacjonarnych! Prosimy o kontakt telefoniczny z numerami 501 248 748, 690 993 004. Za utrudnienia przepraszamy.

Owerlok Zoje B9500-38-02 SET - 5-nitkowy, do lekkich i średnich + RABAT dla zalogowanych

  • Oceń produkt:  
  • Producent: Zoje
  • Gwarancja: 12 miesięcy
  • Dostępność:  od 3 do 7 dni od 3 do 7 dni  
  • szt.
  • 3 298,00 zł
  • Oblicz_raty_duckblue
 
Owerlok 5-nitkowy do krawiectwa lekkiego i średniego Zoje B9500-38-02 SET
 
Maszyna do szycia, owerlok B9500-38-02
Profesjonalny, 2-igłowy / 5-nitkowy owerlok przeznaczony do krawiectwa lekkiego i średniego Zoje B9500-38-02 (maszyna kompletna). Idealny do punktów usługowych, zakładów krawieckich ale także do przemysłu.
Zoje to niezawodna maszyna do szycia, typu owerlok, lekkiego i średniego. Owerlok charakteryzuje się bardzo dużą maksymalną prędkością szycia - do 7000 ściegów na minutę. Długość ściegu do 5 mm, szerokość obrzucania 5 mm, całkowita szerokość ściegu 8 mm. Podnoszenie stopki do 6 mm.
Maszyna do szycia posiada wbudowany w główkę energooszczędny silnik AC SERVO, pozwalający na oszczędność do 70% energii w porównaniu z konwencjonalnymi silnikami. Maszyna pracuje cicho, bez zbędnych drgań dzięki zintegrowanej konstrukcji - silnik, sterowanie i bezpośredni napęd igielnicy - są wbudowane w główkę maszyny.
Łatwy dostęp do ustawień zapewnia nowoczesny panel dotykowy. W standardowym wyposażeniu owerlok posiada także wbudowane ledowe oświetlenie pola pracy.

W owerloku Zoje B9500-38-02 zastosowano centralny system smarowania.

maszyna kompletna Zoje

Maszyna kompletna - w 100% przygotowana do szycia
Zestaw składa się z głowicy maszyny, stołu szwalniczego. Oferowana maszyna do szycia jest produktem kompletnym, zmontowanym, wyregulowanym do pracy.

Podstawa i stół Kessler
Maszyna zmontowana jest na oryginalnej, podstawie i blacie firmy Kessler:

Podstawa - stabilna, stalowa podstawa z regulacją wysokości. Malowana w technologii proszkowej.
Blat - najwyższej jakości płyta stołu wykonana z 30 warstw sklejki brzozowej znakomicie tłumiącej wibracje. Powierzchnia pokryta jest laminatem maksymalnie odpornym na uderzenia, ścieranie, odpryski i oddziaływanie wilgoci. Jest opracowana specjalnie dla przemysłu odzieżowego.

Silnik AC servo 230V wbudowany w główkę Wbudowany energooszczędny silnik AC Servo 230V
Energooszczędny silnik posiada wiele zalet w porównaniu z tradycyjnym silnikiem . Ma niewielkie tarcie, jest cichy, nagrzewa się powoli, ma długi cykl życia, jest mniejszy i lżejszy. Najistotniejszą zaletą jest niewielkie zużycie energii (do 70% mniej) w stosunku do standardowych silników sprzęgłowych, możliwość regulacji prędkości pracy funkcję pozycjonowania igły.

Silnik wbudowany w główkę maszyny - Direct Drive - to rozwiązanie techniczne (brak podwieszonego silnika pod głowicą maszyny do szycia i paska napędowego) eliminuje niepożądane wibracje, zwiększa moc maszyny i umożliwia precyzyjne szycie z większymi prędkościami.

Ścieg owerlokowy - 5- nitek

5-nitkowy i 3-nitkowy ścieg owerlokowy
Owerlok Zoje B9500-70-02 szyje 5-nitkowym ściegiem owerlokowym, którego forma polega na jednoczesnym wykonaniu 3-nitkowego ściegu obrębiającego (5 mm) i zabezpieczającego ściegu zszywającego (łańcuszek). Całkowita szerokość ściegu wynosi 8 mm

Po zdemontowaniu jednej igły owerlok szyje 3-nitkowym ściegiem obrębiającym o szerokości 5 mm.

inteligentne funkcje owerloka

Automatyczne i inteligentne funkcje
Maszyna do szycia posiada zintegrowany panel sterowania z wyświetlaczem, dzięki któremu można sterować automatycznymi funkcjami. Np. prędkością i kierunkiem obrotów silnika, pozycjonowaniem igieł, oświetleniem.

zintegrowany system olejowy

Smarowanie centralne
Owerlok posiada smarowanie centralne z zamkniętym systemem smarowania igielnicy. Konstrukcja układu smarowania eliminuje możliwość wycieku oleju.

oswietlenie pola pracy LED

Zintegrowane oświetlenie pola pracy LED
Zoje posiada oświetlenie pola pracy. Lampka wbudowana jest w główkę maszyny. Światło emitowane przez energooszczędne i wytrzymałe diody LED idealnie oświetla pole pracy i eliminuje potrzebę instalacji dodatkowego oświetlenia przy stanowisku pracy.

 
Dane techniczne maszyny  
Przeznaczenie krawiectwo lekkie i średnie
Ścieg 3-nitkowy | 5-nitkowy owerlokowy
Długość ściegu do 5 mm
Szerokość ściegu obrzucanie 5 mm | całkowita 8 mm
Typ transportu dolny ząbkowy | różnicowy
Podnośnik stopki nożny
Maksymalna wysokość podnoszenia stopki 6 mm
Maksymalna prędkość szycia 7000 ściegów/min.
Typ smarowania centralne
System igieł B-27, B-27 SERV
Ilość igieł 2
Rozstaw igieł 3 mm
Automatyczne pozycjonowanie igły tak
Automatyczne obcinanie nici nie
Automatyczne podnoszenie stopki nie
Płyta stołu standard 105x50 cm
Oświetlenie pola pracy | rodzaj tak | LED
Specjalne n.d.
Dane techniczne silnika  
Rodzaj silnika AC servo | wbudowany w główkę
Zasilanie 230V
Moc 550W
Regulacja prędkości tak