Owerlok z górnym transportem Jack JK-798TDI-4-514-A04/435 - 4-nitkowy - silnik AC Servo 230V

 • Oceń produkt:  
 • Producent: Jack
 • Gwarancja: 12 miesięcy
 • Dostępność: od 3 do 7 dni od 3 do 7 dni  

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 6 826,50 zł brutto
 • szt.
 • 6 273,00 zł
 • Oblicz_raty_duckblue
 
Profesjonalny, szwalniczy owerlok 4-nitkowy Jack JK-798TDI-4-514-A04/435 - z górnym transportem
 
owerlok Jack JK-798TDI
Szwalniczy 4-nitkowy owerlok z podwójnym transportem Jack JK-798TDI, przeznaczony do profesjonalnego krawiectwa i szycia materiałów średnich oraz ciężkich. Dedykowany do szycia przemysłowego, punktów usługowych, zakładów krawieckich. Owerlok seryjnie wyposażony jest w pozycjonowanie igły i oświetlenie pola pracy LED.
Maszyna do szycia posiada wysokiej jakości energooszczędny silnik 230V wbudowany w główkę i zamontowany bezpośrednio na wale głównym - system Direct Drive. Pozwala on na pracę z pełną, maksymalną prędkością aż do 7000 ściegów na minutę,a jednocześnie jest przy tym cichy, niezawodny i gwarantuje oszczędność energii. Owerlok posiada także zintegrowane oświetlenie LED pola pracy.
Maszyny do szycia Jack konstruowane i budowane są ze szczególnym naciskiem na trwałość. Wszystkie posiadają nowoczesną, zintegrowaną konstrukcję wału zmniejszającą moment obrotowy maszyny, dzięki czemu są stabilne, silne i ciche.
Oferowana przez nas maszyna jest sprzedawana jako produkt zmontowany i wyregulowany w profesjonalnym stole szwalniczym.
 
maszyna kompletna jack JK-E4-5 Maszyna kompletna - w 100% przygotowana do szycia
Zestaw składa się z głowicy maszyny, stołu szwalniczego. Oferowana maszyna do szycia jest produktem kompletnym, zmontowanym, wyregulowanym do pracy.
Silnik AC servo 230V wbudowany w główkę Wbudowany energooszczędny silnik AC Servo 230V
Energooszczędny silnik posiada wiele zalet w porównaniu z tradycyjnym silnikiem . Ma niewielkie tarcie, jest cichy, nagrzewa się powoli, ma długi cykl życia, jest mniejszy i lżejszy. Najistotniejszą zaletą jest niewielkie zużycie energii (do 70% mniej) w stosunku do standardowych silników sprzęgłowych, możliwość regulacji prędkości pracy funkcję pozycjonowania igły.

Silnik wbudowany w główkę maszyny - Direct Drive - to rozwiązanie techniczne (brak podwieszonego silnika pod głowicą maszyny do szycia i paska napędowego) eliminuje niepożądane wibracje, zwiększa moc maszyny i umożliwia precyzyjne szycie z większymi prędkościami.

Ścieg owerlokowy - 4 nitki

4-nitkowy ścieg owerlokowy
Owerlok Jack szyje 4-nitkowym ściegiem owerlokowym o szerokości 4 mm.

górny transport

Górny transport
Poza tradycyjnym transportem dyferencjalnym owerlok wyposażony jest w górny transport w postaci kroczącej stopki, co gwarantuje optymalne podawanie górnych i dolnych warstw materiałów. Dzięki niemu owerlok doskonale radzi sobie z pokonywaniem szwów poprzecznych czy jakichkolwiek zgrubień.

zintegrowany system olejowy jack

Smarowanie centralne - suchy obieg
Owerlok posiada smarowanie centralne z zamkniętym systemem smarowania igielnicy ze zintegrowanym filtrem oleju. Konstrukcja układu smarowania eliminuje możliwość wycieku oleju.

oswietlenie pola pracy LED

Zintegrowane oświetlenie pola pracy LED
Jack posiada oświetlenie pola pracy. Lampka wbudowana jest w główkę maszyny. Światło emitowane przez energooszczędne i wytrzymałe diody LED idealnie oświetla pole pracy i eliminuje potrzebę instalacji dodatkowego oświetlenia przy stanowisku pracy.

 
Dane techniczne maszyny  
Przeznaczenie krawiectwo średnie i ciężkie
Ścieg 4-nitkowy owerlokowy
Długość ściegu 6,5 mm
Szerokość ściegu 4 mm
Typ transportu różnicowy 0,7-2 oraz krocząca stopka
Podnośnik stopki kolanowy
Maksymalna wysokość podnoszenia stopki 6 mm
Maksymalna prędkość szycia 7000 ściegów/min.
Typ smarowania centralne
System igieł | zalecana grubość B27 | Nm70 (#9, #10)
Ilość igieł 2
Rozstaw igieł 2 mm
Automatyczne obcinanie nici nie
Automatyczne podnoszenie stopki nie
Płyta stołu standard 105x50 cm
Oświetlenie pola pracy | rodzaj tak | LED
Specjalne wysokość dociskacza stopki 27mm
Dane techniczne silnika  
Rodzaj silnika AC servo | wbudowany w główkę
Zasilanie 230V
Moc 550W
Regulacja prędkości tak
 

 

 
Dodajemy GRATIS do tego produktu
GRATIS - lampka LED USBGRATIS - oryginalna lampka Jack
Energooszczędna lampka LED oświetlająca pole pracy. Posiada magnetyczne mocowanie do główki maszyny, dotykowy włącznik oraz elastyczne ramię. Zasilana może być bezpośrednio z portu USB znajdującego się w maszynie lub z wtyczki ładowarki telefonicznej.
GRATIS - oryginalny wentylator JackGRATIS - oryginalny wentylator Jack
Energooszczędny wiatrak posiadający trzy tryby pracy. Posiada magnetyczne mocowanie do główki maszyny, dotykowy włącznik oraz elastyczne ramię. Zasilany może być bezpośrednio z portu USB znajdującego się w maszynie lub z wtyczki ładowarki telefonicznej.