Owerlok Jack JK-E4-4-M03/333 - 4 nitkowy - silnik AC servo 230V

  • Oceń produkt:  
      Zobacz recenzje (1)
  • Producent: Jack
  • Gwarancja: 12 miesięcy
  • Dostępność:  od 3 do 7 dni od 3 do 7 dni  
  • szt.
  • 2 950,00 zł
  • Oblicz_raty_duckblue
 
Profesjonalny, szwalniczy owerlok 4-nitkowy Jack E4-4 - szerokość obrzucania 4mm
 
owerlok Jack E4-4
Szwalniczy 4-nitkowy owerlok z transportem dyferencjalnym, przeznaczony do profesjonalnego krawiectwa. Dedykowany do szycia przemysłowego, punktów usługowych, zakładów krawieckich. Owerlok seryjnie wyposażony jest w pozycjonowanie igły i oświetlenie pola pracy LED.
Maszyna do szycia posiada wbudowany w główkę wysokiej jakości energooszczędny silnik 230V, zamontowany bezpośrednio na wale głównym - system Direct Drive. Pozwala on na pracę z pełną, maksymalną prędkością aż 5500 ściegów na minutę, jest cichy, niezawodny, energooszczędny.
Owerlok Jack posiada prosty, elektroniczny panel sterowania umożliwiający regulację prędkości szycia, sterowanie pozycjonowaniem igły a także możliwość szybkiego powrotu do ustawień fabrycznych.
Maszyny do szycia Jack konstruowane i budowane są ze szczególnym naciskiem na trwałość. Wszystkie posiadają nowoczesną, zintegrowaną konstrukcję wału zmniejszającą moment obrotowy maszyny, dzięki czemu są stabilne, silne i ciche.

Oferowana przez nas maszyna jest sprzedawana jako produkt zmontowany i wyregulowany w profesjonalnym stole szwalniczym.

 
maszyna kompletna jack JK-E4-5 Maszyna kompletna - w 100% przygotowana do szycia
Zestaw składa się z głowicy maszyny, stołu szwalniczego. Oferowana maszyna do szycia jest produktem kompletnym, zmontowanym, wyregulowanym do pracy.
Silnik AC servo 230V wbudowany w główkę Wbudowany energooszczędny silnik AC Servo 230V
Energooszczędny silnik posiada wiele zalet w porównaniu z tradycyjnym silnikiem . Ma niewielkie tarcie, jest cichy, nagrzewa się powoli, ma długi cykl życia, jest mniejszy i lżejszy. Najistotniejszą zaletą jest niewielkie zużycie energii (do 70% mniej) w stosunku do standardowych silników sprzęgłowych, możliwość regulacji prędkości pracy funkcję pozycjonowania igły.

Silnik wbudowany w główkę maszyny - Direct Drive - to rozwiązanie techniczne (brak podwieszonego silnika pod głowicą maszyny do szycia i paska napędowego) eliminuje niepożądane wibracje, zwiększa moc maszyny i umożliwia precyzyjne szycie z większymi prędkościami.

Ścieg owerlokowy - 4 nitki

4-nitkowy i 3-nitkowy ścieg owerlokowy
Owerlok Jack szyje 4-nitkowym ściegiem owerlokowym o szerokości 6mm. Po zdemontowaniu jednej igły owerlok szyje 3-nitkowym ściegiem obrębiającym o szerokości.

Uniwersalne przeznaczenie owerloka

Do różnych materiałów
Owerloki Jack serii E4 mogą być stosowane do szycia wszystkich rodzajów tkanin i wykorzystywane do szycia lekkiego, średniego i ciężkiego.

inteligentne funkcje owerloka

Automatyczne i inteligentne funkcje
Maszyna do szycia Jack posiada zintegrowany panel sterowania z wyświetlaczem, dzięki któremu można sterować automatycznymi funkcjami. Np. prędkością i kierunkiem obrotów silnika, pozycjonowaniem igielnicy (góra-dół). Posiada także tryb uśpienia, który wyłacza maszynę podczas bezczynności.

zintegrowany system olejowy jack

Smarowanie centralne - suchy obieg
Owerlok posiada smarowanie centralne z zamkniętym systemem smarowania igielnicy ze zintegrowanym filtrem oleju. Konstrukcja układu smarowania eliminuje możliwość wycieku oleju.

oswietlenie pola pracy LED

Zintegrowane oświetlenie pola pracy LED
Jack posiada oświetlenie pola pracy. Lampka wbudowana jest w główkę maszyny. Światło emitowane przez energooszczędne i wytrzymałe diody LED idealnie oświetla pole pracy i eliminuje potrzebę instalacji dodatkowego oświetlenia przy stanowisku pracy.

 
Dane techniczne maszyny  
Przeznaczenie krawiectwo lekkie i średnie
Ścieg 3-nitkowy | 4-nitkowy owerlokowy
Długość ściegu 4,6 mm
Szerokość ściegu obrzucanie 4 mm | całkowita 6 mm
Typ transportu dolny ząbkowy | różnicowy 0,7-2
Podnośnik stopki kolanowy
Maksymalna wysokość podnoszenia stopki 6 mm
Maksymalna prędkość szycia 5500 ściegów/min.
Typ smarowania centralne
System igieł B27
Zalecana grubość igieł Nm 75
Ilość igieł 2
Rozstaw igieł 2 mm
Automatyczne pozycjonowanie igły tak
Automatyczne obcinanie nici nie
Automatyczne podnoszenie stopki nie
Płyta stołu standard 105x50 cm
Oświetlenie pola pracy | rodzaj tak | LED
Specjalne wysokość dociskacza stopki 27mm
Dane techniczne silnika  
Rodzaj silnika AC servo | wbudowany w główkę
Zasilanie 230V
Moc 550W
Regulacja prędkości tak
Gwarancja  
Okres gwarancji 12 miesięcy