Owerlok automatyczny Jack JK-C4-4-M03/333 - 4 nitkowy - silnik AC servo 230V

 • Oceń produkt:  
 • Producent: Jack
 • Gwarancja: 12 miesięcy
 • Dostępność: od 3 do 7 dni od 3 do 7 dni  
 • szt.
 • 4 728,99 zł
 • Oblicz_raty_duckblue
 
Profesjonalny, szwalniczy owerlok 4-nitkowy Jack C4-4 - automatyczny
 
owerlok Jack c4-3
Szwalniczy 4-nitkowy owerlok Jack C4-4 z transportem dyferencjalnym, przeznaczony do profesjonalnego krawiectwa. Dedykowany do szycia przemysłowego, punktów usługowych, zakładów krawieckich. Owerlok seryjnie wyposażony jest w pozycjonowanie igły i oświetlenie pola pracy LED oraz funkcje automatyczne takie jak podnoszenie stopki oraz obcinanie nici.
Maszyna do szycia posiada wbudowany w główkę wysokiej jakości energooszczędny silnik 230V, zamontowany bezpośrednio na wale głównym - system Direct Drive. Pozwala on na pracę z pełną, maksymalną prędkością aż 7000 ściegów na minutę, jest cichy, niezawodny, energooszczędny.
Owerlok Jack posiada prosty, elektroniczny panel sterowania umożliwiający regulację prędkości szycia, sterowanie pozycjonowaniem igły, a także możliwość szybkiego powrotu do ustawień fabrycznych. Dodatkowo owerlok posiada funkcje informacji głosowych w języku polskim, która ułatwia obsługę urządzenia.
Maszyny do szycia Jack konstruowane i budowane są ze szczególnym naciskiem na trwałość. Wszystkie posiadają nowoczesną, zintegrowaną konstrukcję wału zmniejszającą moment obrotowy maszyny, dzięki czemu są stabilne, silne i ciche.
Oferowana przez nas maszyna jest sprzedawana jako produkt zmontowany i wyregulowany w profesjonalnym stole szwalniczym.

 
maszyna kompletna jack JK-E4-5 Maszyna kompletna - w 100% przygotowana do szycia
Zestaw składa się z głowicy maszyny, stołu szwalniczego. Oferowana maszyna do szycia jest produktem kompletnym, zmontowanym, wyregulowanym do pracy.
Silnik AC servo 230V wbudowany w główkę Wbudowany energooszczędny silnik AC Servo 230V
Energooszczędny silnik posiada wiele zalet w porównaniu z tradycyjnym silnikiem . Ma niewielkie tarcie, jest cichy, nagrzewa się powoli, ma długi cykl życia, jest mniejszy i lżejszy. Najistotniejszą zaletą jest niewielkie zużycie energii (do 70% mniej) w stosunku do standardowych silników sprzęgłowych, możliwość regulacji prędkości pracy funkcję pozycjonowania igły.

Silnik wbudowany w główkę maszyny - Direct Drive - to rozwiązanie techniczne (brak podwieszonego silnika pod głowicą maszyny do szycia i paska napędowego) eliminuje niepożądane wibracje, zwiększa moc maszyny i umożliwia precyzyjne szycie z większymi prędkościami.

Uniwersalne przeznaczenie owerloka

Do różnych materiałów
Owerloki Jack serii C4 mogą być stosowane do szycia wszystkich rodzajów tkanin i wykorzystywane do szycia lekkiego, średniego i ciężkiego.

trzy tryby pracy

Trzy tryby pracy
Automatyczny owerlok Jack C4 pozwala użytkownikowi na pracę w trzech różnych trybach:

 • automatycznym - maszyna działa bez użycia stóp - wystarczy podłożyć materiał w okolice stopki, a umieszczone w płytce ściegowej fotokomórki uruchamiają szycie wraz z automatycznym podnoszeniem stopki i obcinaniem,
 • półautomatycznym - maszynę wprowadzamy w ruch za pomocą kontrolera nożnego, jednocześnie aktywne są automatyczne funkcje podnoszenia stopki i obcinania nici,
 • indywidualnym - użytkownik samodzielnie ustala zakres działania funkcji automatycznych z możliwością wyłączenia ich całkowicie.
inteligentne funkcje owerloka

Automatyczne i inteligentne funkcje
Maszyna do szycia Jack posiada zintegrowany panel sterowania z wyświetlaczem, dzięki któremu można sterować automatycznymi funkcjami. Np. prędkością i kierunkiem obrotów silnika, pozycjonowaniem igielnicy (góra-dół), a także automatycznym podnoszeniem stopki oraz obcinaniem nici.

zintegrowany system olejowy jack

Smarowanie centralne - suchy obieg
Owerlok posiada smarowanie centralne z zamkniętym systemem smarowania igielnicy ze zintegrowanym filtrem oleju. Konstrukcja układu smarowania eliminuje możliwość wycieku oleju.

oswietlenie pola pracy LED

Zintegrowane oświetlenie pola pracy LED
Jack posiada oświetlenie pola pracy. Lampka wbudowana jest w główkę maszyny. Światło emitowane przez energooszczędne i wytrzymałe diody LED idealnie oświetla pole pracy i eliminuje potrzebę instalacji dodatkowego oświetlenia przy stanowisku pracy.

 
Dane techniczne maszyny  
Przeznaczenie krawiectwo lekkie i średnie
Ścieg 4-nitkowy owerlokowy
Długość ściegu 4,6 mm
Szerokość ściegu obrzucanie 4 mm
Typ transportu różnicowy 0,7-2
Podnośnik stopki automatyczny
Maksymalna wysokość podnoszenia stopki 5,5 mm
Maksymalna prędkość szycia 7000 ściegów/min.
Typ smarowania centralne
System igieł B27
Ilość igieł 2
Rozstaw igieł 2 mm
Automatyczne pozycjonowanie igły tak
Automatyczne obcinanie nici tak
Automatyczne podnoszenie stopki tak
Płyta stołu standard 105x50 cm
Oświetlenie pola pracy | rodzaj tak | LED
Specjalne trzy tryby: automatyczny, półautomatyczny oraz indywidualny
Dane techniczne silnika  
Rodzaj silnika AC servo | wbudowany w główkę
Zasilanie 230V
Moc 550W
Regulacja prędkości tak