Owerlok automatyczny Jack JK-C5F-5 A04/435 (5+6) - 5 nitkowy - silnik AC servo 230V

 • Oceń produkt:  
 • Producent: Jack
 • Gwarancja: 1 rok komercyjna | 2 lata konsumencka
 • Dostępność: od 3 do 7 dni od 3 do 7 dni  

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 5 485,80 zł brutto
 • szt.
 • 5 153,70 zł
 • Oblicz_raty_duckblue
 
Profesjonalny, szwalniczy owerlok 5-nitkowy Jack JK-C5F-5 A04/435- - automatyczne funkcje, 230V -  szerokość obrzucania 5 mm | całkowita szerokość ściegu 11 mm
 
owerlok Jack C5F-4
Szwalniczy 5-nitkowy owerlok Jack C5F-5 A04/435 (podklasa do grubszych tkanin) z transportem dyferencjalnym jest następcą cenionych maszyn serii Jack C4. Przeznaczony jest do profesjonalnego krawiectwa. Dedykowany do szycia przemysłowego (szwalnie), punktów usługowych, zakładów krawieckich. Owerlok seryjnie wyposażony jest w automatyczne funkcje szycia takie jak automatyczne podnoszenie stopki przed rozpoczęciem i po zakończeniu szycia, obcinanie nici (łańcuszka) przed i po rozpoczęciu szycia oraz pozycjonowanie igły, oświetlenie pola pracy LED oraz komunikaty głosowe.
Seria przemysłowych owerloków Jack C5F zaliczana jest do wysokowydajnych maszyn szwalniczych, ich maksymalna prędkość szycia wynosi 7000 ściegów na minutę. Maszyna do szycia posiada wbudowany w główkę wysokiej jakości energooszczędny silnik 230V, zamontowany bezpośrednio na wale głównym - system Direct Drive. Jest cichy, niezawodny, energooszczędny.

Co nowego w serii automatycznych owerloków Jack C5F:

Programowanie Wysokości Podnoszenia Stopki
Możliwość zaprogramowania wysokości podnoszenia stopki (podnoszenie międzyoperacyjne). Mechanizm podnoszenia stopki oraz obcinania nici sterowany jest za pomocą silnika servo. Takie rozwiązanie gwarantuje cichszą i szybszą pracę w porównaniu z mechanizmami sterowanymi za pomocą elektromagnesu, a także większą wytrzymałość. Możliwe jest również ustawienie wysokości uniesienia stopki dociskowej (dostępne jest 13 poziomów ustawianych za pomocą panelu)
Czujnik grubości materiału
Czujnik grubości materiału w stopce automatycznie zmniejsza prędkość szycia podczas przeszywania przez zgrubienia i szwy poprzeczne.
Do materiałów lekkich, średnich i grubych
Maszyny wyposażone są w specjalną dźwignie umożliwiającą szybkie i łatwe przestawienie ząbków transportujących w zależności od rodzaju przeszywanych materiałów. Dźwignia może zostać ustawiona na jednym z trzech poziomów: A (materiały lekkie), M (średnie) oraz H (ciężkie).
Cztery Fotokomórki
Overlocki serii C5F zostały wyposażone w dodatkową czwartą fotokomórkę zapewniającą bardziej precyzyjną pracę mechanizmu automatycznego obcinania nici.
Krótkie Obcinanie Łańcuszka
Zastosowanie dodatkowej fotokomórki umożliwia zaprogramowanie krótkiego łańcuszka po obcięciu nitki - 5 mm.
Jack JK-C5F-5 A04/435 - szyje z maksymalna prędkością 7000 ściegów/min., 5- nitkowym ściegiem owerlokowym o szerokości całkowitej 11,0 mm (obrzucanie 5 mm)  i długości do 5,0 mm
Owerlok Jack posiada przejrzysty, elektroniczny panel sterowania umożliwiający regulację prędkości szycia, sterowanie pozycjonowaniem igły, a także możliwość szybkiego powrotu do ustawień fabrycznych. 
Maszyny do szycia Jack konstruowane i budowane są ze szczególnym naciskiem na trwałość. Wszystkie posiadają nowoczesną, zintegrowaną konstrukcję wału zmniejszającą moment obrotowy maszyny, dzięki czemu są stabilne, silne i ciche.
 
maszyna kompletna jack JK-E4-5

Maszyna kompletna - w 100% przygotowana do szycia
Zestaw składa się z głowicy maszyny, stołu szwalniczego. Oferowana maszyna do szycia jest produktem kompletnym, zmontowanym, wyregulowanym do pracy.

Podstawa i blat

 • Podstawa - stabilna, stalowa podstawa z regulacją wysokości. Malowana w technologii proszkowej.
 • Blat - najwyższej jakości płyta stołu o wymiarach 105 x 55 cm,  wykonana z wielu warstw sklejki znakomicie tłumiącej wibracje. Powierzchnia pokryta jest laminatem opracowanym specjalnie dla przemysłu odzieżowego.
Silnik AC servo 230V wbudowany w główkę Wbudowany energooszczędny silnik AC Servo 230V
Energooszczędny silnik posiada wiele zalet w porównaniu z tradycyjnym silnikiem . Ma niewielkie tarcie, jest cichy, nagrzewa się powoli, ma długi cykl życia, jest mniejszy i lżejszy. Najistotniejszą zaletą jest niewielkie zużycie energii (do 70% mniej) w stosunku do standardowych silników sprzęgłowych, możliwość regulacji prędkości pracy funkcję pozycjonowania igły.

Silnik wbudowany w główkę maszyny - Direct Drive - to rozwiązanie techniczne (brak podwieszonego silnika pod głowicą maszyny do szycia i paska napędowego) eliminuje niepożądane wibracje, zwiększa moc maszyny i umożliwia precyzyjne szycie z większymi prędkościami.

trzy tryby pracy

Trzy tryby pracy
Automatyczny owerlok Jack C5F pozwala użytkownikowi na pracę w trzech różnych trybach:

 • automatycznym - maszyna działa bez użycia stóp - wystarczy podłożyć materiał w okolice stopki, a umieszczone w płytce ściegowej fotokomórki uruchamiają szycie wraz z automatycznym podnoszeniem stopki i obcinaniem,
 • półautomatycznym - maszynę wprowadzamy w ruch za pomocą kontrolera nożnego, jednocześnie aktywne są automatyczne funkcje podnoszenia stopki i obcinania nici,
 • indywidualnym - użytkownik samodzielnie ustala zakres działania funkcji automatycznych z możliwością wyłączenia ich całkowicie.
inteligentne funkcje owerloka

Automatyczne i inteligentne funkcje
Maszyna do szycia Jack posiada zintegrowany panel sterowania z wyświetlaczem, dzięki któremu można sterować automatycznymi funkcjami. Np. prędkością i kierunkiem obrotów silnika, pozycjonowaniem igielnicy (góra-dół), a także automatycznym podnoszeniem stopki oraz obcinaniem nici.

Ścieg owerlokowy - 4 nitki

5-nitkowy i 3-nitkowy ścieg owerlokowy
Owerlok Jack szyje 5-nitkowym ściegiem owerlokowym. Po zdemontowaniu jednej igły owerlok szyje 3-nitkowym ściegiem obrębiającym.

Uniwersalne przeznaczenie owerloka

Do różnych materiałów
Owerloki Jack serii C5F (podklasa A04/435) mogą być stosowane do szycia różnych rodzajów tkanin i wykorzystywane do szycia średniego i ciężkiego - dostosowanie jego pracy do aktualnych potrzeb ułatwia umieszczenie pod blatem roboczym dźwigni regulacji wysokości ząbków. Dźwignia może zostać ustawiona na jednym z trzech dostępnych poziomów: A (materiały bardzo lekkie), M (lekkie i średni) oraz H (średnie i ciężkie). Sama dźwignia znajduje się z lewej strony owerloka pod blatem roboczym.

zintegrowany system olejowy jack

Smarowanie centralne - suchy obieg
Owerlok posiada smarowanie centralne z zamkniętym systemem smarowania igielnicy ze zintegrowanym filtrem oleju. Konstrukcja układu smarowania eliminuje możliwość wycieku oleju.

oswietlenie pola pracy LED

Zintegrowane oświetlenie pola pracy LED
Jack posiada oświetlenie pola pracy. Lampka wbudowana jest w główkę maszyny. Światło emitowane przez energooszczędne i wytrzymałe diody LED idealnie oświetla pole pracy i eliminuje potrzebę instalacji dodatkowego oświetlenia przy stanowisku pracy.

 
Dane techniczne maszyny  
Przeznaczenie średnie i grube
Ścieg 3-nitkowy | 5-nitkowy owerlokowy
Długość ściegu do 5,0 mm
Szerokość ściegu obrzucanie 5 mm | całkowita 11 mm
Typ transportu dolny ząbkowy z mechanizmem różnicowym
Podnośnik stopki automatyczny
Maksymalna wysokość podnoszenia stopki 6,0 mm
Maksymalna prędkość szycia 7000 ściegów/min.
Typ smarowania centralne
System igieł | zalecana grubość  B27 | NM120 (#19)
Ilość igieł 2
Rozstaw igieł 5 mm
Automatyczne pozycjonowanie igły tak
Automatyczne obcinanie nici tak
Automatyczne podnoszenie stopki tak
Płyta stołu standard 105x55 cm
Oświetlenie pola pracy | rodzaj tak | LED
Specjalne
 • trzy tryby: automatyczny, półautomatyczny oraz indywidualny
 • programowanie wysokości podnoszenia stopki
 • regulacja ząbków transportera umożliwia zszywanie tkanin różnej grubości
 • krótkie obcinanie łańcuszka - 5 mm 
Dane techniczne silnika  
Rodzaj silnika AC servo | wbudowany w główkę
Zasilanie 230V
Moc 550W
Regulacja prędkości tak
 

 

 
Dodajemy GRATIS do tego produktu
GRATIS - lampka LED USBGRATIS - oryginalna lampka Jack
Energooszczędna lampka LED oświetlająca pole pracy. Posiada magnetyczne mocowanie do główki maszyny, dotykowy włącznik oraz elastyczne ramię. Zasilana może być bezpośrednio z portu USB znajdującego się w maszynie lub z wtyczki ładowarki telefonicznej.
GRATIS - oryginalny wentylator JackGRATIS - oryginalny wentylator Jack
Energooszczędny wiatrak posiadający trzy tryby pracy. Posiada magnetyczne mocowanie do główki maszyny, dotykowy włącznik oraz elastyczne ramię. Zasilany może być bezpośrednio z portu USB znajdującego się w maszynie lub z wtyczki ładowarki telefonicznej.