Oczyszczacz powietrza z jonizatorem Boneco P340

  • Oceń produkt:  
  • Producent: Boneco
  • Kod producenta: 7611408016055
  • Gwarancja: 2 lata
  • Dostępność:  jest jest  
  • szt.
  • 920,00 zł
  • Oblicz_raty_duckblue
 
Oczyszczacz powietrza Boneco Air Purifier P340
 
Oczyszczacz powietrza Boneco P340
Prosty w obsłudze, wydajny i skuteczny to najkrótsza definicja oczyszczacza powietrza Boneco P340. Wyposażony jest w filtr A341, który wykorzystuje technologię HEPA i węgla aktywnego do usunięcia z powietrza alergenów, wirusów, pyłków, roztoczy czy sierści zwierząt. Dodatkowo posiada funkcję jonizacji, która czyni z niego produkt idealny dla wszystkich alergików, pozwalając na uzyskanie lepszego komfortu życia. Optymalne działanie oczyszczacza P340 zapewnia tryb AUTO, który w automatyczny sposób dostosowuje wydajność działania do aktualnej jakości powietrza w danym miejscu. Oczyszczacz bardzo korzystnie prezentuje się przy tym wizualnie, dzięki czemu doskonale dopasuje się do każdego wnętrza, a jego cicha praca pozwala na wykorzystywanie ich nawet w sypialni.
 
System Air Purifier System Air Purifier
Technologia Air Purifier opiera się na zintegrowanym systemie filtracji składającym się z wysokosprawnego filtru powietrza HEPA oraz filtru z węgla aktywnego. Taka konstrukcja zapewnia zatrzymywanie nawet najmniejszych cząsteczek zanieczyszczeń i pozwala na dostarczanie czystego oraz zdrowego powietrza do pomieszczenia. Ilość alergenów, pyłków, cząsteczek kurzu, sierści zwierząt, roztoczy czy dymu papierosowego ograniczona jest do minimum.

Filtracja z jonizatorem Filtracja z jonizatorem
Zastosowanie technologii Air Purifier w połączeniu z jonizatorem doskonale wpływa na wychwytywanie wszelkich zanieczyszczeń z powietrza, w tym także tych, które są szczególnie uciążliwe dla osób zmagających się z alergią czy astmą.
 
Dane techniczne  
Powierzchnia pomieszczenia do 40 m²
Wydajność oczyszczania powietrza do 210 m³/h
Strumień powietrza 300 m³/h
Kolor biały
Waga 5,3 kg
Poziom hałasu 57 dB
Zasilanie 220-240 V, 50 Hz
Moc 50 W
Akcesoria filtr A341 (w zestawie)
Wymiary  
Szerokość x długość x wysokość 33,6 cm x 20,6 cm x 52,7 cm