Oczyszczacz powietrza Boneco P400

  • Oceń produkt:  
  • Producent: Boneco
  • Kod producenta: 7611408015379
  • Gwarancja: 2 lata
  • Dostępność:  jest jest  
  • szt.
  • 1 599,00 zł
  • Oblicz_raty_duckblue
 
Oczyszczacz powietrza Boneco Air Purifier P400
 
Oczyszczacz powietrza Boneco P400
Oczyszczacz powietrza Boneco P400 to wydajne urządzenie, które w odpowiedni sposób zadba o jakość powietrza w różnych pomieszczeniach. Jest niezwykle efektywny, co w połączeniu z cichym działaniem i eleganckim wyglądem sprawia, że doskonale sprawdzi się zarówno w mieszkaniach, jak i biurach czy pomieszczeniach użyteczności publicznej takich jak szkoły czy urzędy. Jego ogromną zaletą jest możliwość dopasowania jego pracy do indywidualnych potrzeb. W standardowym wyposażeniu znajduje się bowiem filtr ALLERGY, która przeznaczony jest dla wszystkich alergików, jednak dodatkowo istnieje możliwość dokupienia filtrów BABY oraz SMOG, które dedykowane są - odpowiednio - dla rodzin z dziećmi oraz mieszkańców mocno zanieczyszczonych okolic i palaczy.
 
System Air Purifier System Air Purifier
Technologia Air Purifier opiera się na zintegrowanym systemie filtracji składającym się z wysokosprawnego filtru powietrza HEPA oraz filtru z węgla aktywnego. Taka konstrukcja zapewnia zatrzymywanie nawet najmniejszych cząsteczek zanieczyszczeń i pozwala na dostarczanie czystego oraz zdrowego powietrza do pomieszczenia. Ilość alergenów, pyłków, cząsteczek kurzu, sierści zwierząt, roztoczy czy dymu papierosowego ograniczona jest do minimum.

Zintegrowany system filtrow Zintegrowany system filtrów
Oczyszczacz P400 pozwala na dostosowanie jego działania do indywidualnych potrzeb. W jego standardowym wyposażeniu znajduje się filtr ALLERGY dedykowany dla alergików, a dodatkowo można dokupić filtr BABY - dla rodzin z dziećmi, a także filtr SMOG - dla mieszkańców miast i palaczy.
 
Dane techniczne  
Powierzchnia pomieszczenia

filtr ALLERGY: do 20 m² (do 50 m³)

filtr BABY: do 19 m² (do 48 m³)

filtr SMOG: do 21 m² (do 53 m³)

Wydajność oczyszczania powietrza

filtr ALLERGY: 230 m³/h

filtr BABY: 220 m³/h

filtr SMOG: 240 m³/h

Strumień powietrza 280 m³/h
Kolor biały
Waga 7,9 kg
Poziom hałasu 30-58 dB
Zasilanie 220-240 V, 50 Hz
Moc 27 W
Akcesoria filtr A401 ALLERGY (w zestawie), filtr A402 BABY, filtr A403 SMOG (opcjonalnie)
Wymiary  
Szerokość x długość x wysokość 42 cm x 22,4 cm x 56,2 cm