Nawilżacz powietrza Boneco S250 Steam Humidifier

 • Oceń produkt:  
 • Producent: Boneco
 • Kod producenta: 7611408016154
 • Gwarancja: 2 lata
 • Dostępność: jest jest  
 • szt.
 • 670,00 zł
 • Oblicz_raty_duckblue
 
Parowy nawilżacz powietrza Boneco S250 Steam Humidifier
 
nawilzacz-powietrza-s250-boneco-s
Boneco S250 jest prostym, wygodnym w obsłudze i wydajnym parowym nawilżaczem powietrza, który zapewnia przyjemne środowisko w domu. Optymalnie nawilża i wypełnia pomieszczenie sterylnie czystym powietrzem. Woda doprowadzona do wrzenia przeistacza się w wolną od bakterii i minerałów parę, a wbudowany wentylator schładza ją, dzięki czemu ulatnia się już w postaci mgiełki o bezpiecznej i przyjemnej temperaturze dla ciała. Urządzenie automatycznie dostosowuje się do wymaganego poziomu wilgotności względnej i natychmiast zmniejsza moc wyjściową po osiągnięciu tej wartości. Wygodny ekran dotykowy sprawia, że ​​kontrola działania jest nieskomplikowana i wygodna. Posiada czujnik poziomu wody - urządzenie wyłączy się automatycznie przy niskim stanie wody. Nawilżacz posiada specjalny pojemniczek do aplikacji olejków zapachowych, które wdychane wraz z pozbawioną bakterii parą wodną, ułatwiają walkę z infekcjami. Czyszczenie urządzenia jest równie poręczne i nieskomplikowane. Nawilżacz powietrza BONECO S250 zapewnia sterylne i idealnie nawilżone powietrze w pomieszczeniach do 40 m²
 
parowy system nawilzania Parowy system nawilżania
Parowy system nawilżania polega na szybkim podgrzewaniu wody do temperatury wrzenia aby wytworzona para mogła błyskawicznie nawilżyć powietrze w pomieszczeniu. Poprzez gotowanie wody system eliminuje bakterie i gwarantuje nawilżanie bez minerałów. Energia uwalniana podczas nawilżania ciepłą parą nieznacznie podnosi temperaturę w pomieszczeniu, co zapewnia bardziej komfortowe warunki. Ten rodzaj systemu nawilżania umożliwia aplikację olejków zapachowych aby jeszcze skuteczniej walczyć z infekcjami.

bezpieczne nawilżanie s200

Bezpieczna temperatura pary
We wnętrzu nawilżacza woda podgrzewana jest do temperatury wrzenia, ale z urządzenia wydobywa się już w temperaturze przyjemnej dla ciała. Wydostająca się z urządzenia para ma temperaturę ciała, dzięki czemu jest bezpieczna.

parowanie-nawilzacz-powietrza-s200-boneco Zdrowy klimat i wysoka higiena nawilżania
Dzięki urządzeniu firmy Boneco możliwe jest nawilżanie powierzchni do 40 metrów kwadratowych. Nawilżanie parowe jest niezwykle higieniczne. Eliminuje bakterie oraz drobnoustroje. Nawilżacz posiada aplikator olejków zapachowych, który umożliwia dopasowanie zapachu powietrza do indywidualnych oczekiwań a w przypadku infekcji dróg oddechowych umożliwia aromatyzowanie powietrza olejkami zwalczającymi je.

wnetrze-nawilzacz-powietrza-s200-boneco Woda i higiena
W trakcie wrzenia z wody eliminowane są bakterie i zatrzymywany kamień w środku urządzenia. Nawilżacz nie wymaga używania dodatkowych filtrów. Stosować można wkładkę odwapniającą (Boneco A451) zmniejszającą potrzebę częstego odkamieniania nawilżacza. Raz w miesiącu należy używać środka do czyszczenia i odkamieniania o nazwie CalcOff (Boneco A7417). BONECO S250 posiada program czyszczenia.


regulator-nawilzania-nawilzacz-powietrza-s250 Kontrola wilgotności i łatwe sterowanie funkcjami
Nawilżacz powietrza Boneco posiada precyzyjny, elektroniczny system kontroli wilgotności i sterowania funkcjami. Przy użyciu cyfrowego panelu można zadysponować oczekiwaną wilgotność powietrza i obserwować aktualną. Wartość ta mierzona i utrzymywana jest za pomocą wbudowanego higrostatu. W razie potrzeby zadaną wartość można ręcznie zmieniać i ustawiać wedle upodobań. Prócz tego panel umożliwia ręczną zmianę parametrów pracy. Spełnia także funkcję informacyjną na przykład sygnalizując potrzebę wymiany lub uzupełnienia wody i przeprowadzenie czynności konserwacyjnych.
 
Funkcje  
Nawilżanie powietrza tak
Oczyszczanie powietrza nie
Dane techniczne  
Powierzchnia pomieszczenia do 40 m² / 100 m³
Wydajność nawilżania do 300 g/h
Zbiornik na wodę 3 litry
Moc 145|285 W
Kolor biały
Waga 2,5 kg
Poziom hałasu 35 dB
Wymiary  
Szerokość x długość x wysokość 17,2 cm x 28,1 cm x 31,6 cm
Funkcje specjalne  
Sterowanie
cyfrowe
Higrostat tak
Tryby pracy I|II
Podgrzewanie tak
Automatyczny wyłącznik tak
Wskaźnik poziomu wody tak
Pojemniczek na olejki zapachowe tak
W zestawie  
 • odkamieniacz Boneco Calc Off
 • wkładka demineraliująca A450