Nawilżacz powietrza parowy Boneco Steam humidifier - S250

  • Oceń produkt:  
  • Producent: Boneco
  • Kod producenta: S250
  • Gwarancja: 2 lata
  • Dostępność:  od 3 do 7 dni od 3 do 7 dni  
  • szt.
  • 799,00 zł 759,00 zł
  • Oblicz_raty_duckblue
 
Nawilżacz powietrza parowy Boneco S250 - Steam humidifier
 
nawilzacz-powietrza-s250-boneco-s
Odpowiednia jakość powietrza ma ogromny wpływ na zdrowie i samopoczucie każdego człowieka. Dzięki urządzeniom takim jak nawilżacz parowy firmy Boneco można cieszyć się świeżym, zdrowym i odpowiednio nawilżonym otoczeniem. Produkt ten sprawia, że powietrze jest odpowiednio nawilżone, a działanie to zawdzięcza wyposażeniu w specjalny parowy system nawilżania, w którym woda zamieniana jest w parę wodną o temperaturze ciała. Nawilżacz parowy Boneco jest niezwykle wydajnym urządzeniem, które znakomicie sprawdzi się w pomieszczeniach o większej pojemności.
 
parowy system nawilzania Parowy system nawilżania
Parowy system nawilżania polega na szybkim podgrzewaniu wody do temperatury wrzenia aby wytworzona para mogła błyskawicznie nawilżyć powietrze w pomieszczeniu. Poprzez gotowanie wody system eliminuje bakterie i gwarantuje nawilżanie bez minerałów. Energia uwalniana podczas nawilżania ciepłą parą nieznacznie podnosi temperaturę w pomieszczeniu, co zapewnia bardziej komfortowe warunki. Ten rodzaj systemu nawilżania umożliwia aplikację olejków zapachowych aby jeszcze skuteczniej walczyć z infekcjami.

sterowanie-boneco-s250 Cyfrowy wyświetlacz LED z dotykowym panelem kontrolnym
Cyfrowy wyświetlacz LED z dotykowym panelem kontrolnym umożliwia wygodne i czytelne sterowanie funkcjami nawilżacza Boneco. Należą do nich między innymi włączenie i wyłączenie, regulacja poziomu intensywności nawilżania, ustawienie oczekiwanej  wilgotności powietrza w pomieszczeniu,  uruchomienie programu czyszczenia. Spełnia także funkcje informacyjną wyświetlając niezbędne komendy i parametry: aktualna wilgotność, intensywność nawilżania, potrzebę napełnienia zbiornika na wodę czy uruchomienia funkcji czyszczenia.   

parowanie-nawilzacz-powietrza-s250-boneco Zdrowy klimat i wysoki komfort
Dzięki urządzeniu firmy Boneco możliwe jest nawilżanie powierzchni do 40 metrów kwadratowych. Nawilżanie parowe jest niezwykle higieniczne i eliminuje bakterie oraz drobnoustroje. Wydostająca się z urządzenia para ma temperaturę ciała, dzięki czemu jest bezpieczna.

wnetrze-nawilzacz-powietrza-s250-boneco Woda i higiena
W trakcie wrzenia woda usuwa bakterie i zatrzymuje kamień w środku urządzenia. Urządzenie nie wymaga używania filtrów i żadnych dodatkowych elementów, a wkładka odwapniająca (boneco A451) zmniejsza potrzebę częstego odkamieniania nawilżacza. Może on być używany w dowolnym czasie i miejscu i to niezależnie od jakości i twardości wody. Raz w miesiącu należy używać środka do czyszczenia i odkamieniania o nazwie CalcOff (Boneco A7417).


wydajnosc-nawilzacz-powietrza-s250-boneco Energia i wydajność
Nawilżacz ma bardzo dużą wydajność i świetnie sprawdzi się w większych pomieszczeniach. Dzięki regulowanej intensywności nawilżania i systemowi kontroli wilgotności powietrza w pomieszczeniu  jest wydajny, efektywny i ekonomiczny. Nawilżacz posiada automatyczny wyłącznik, który aktywuje się w przypadku niskiego poziomu wody.

olejki-nawilzacz-powietrza-s250-boneco Pojemnik na olejki zapachowe
Nawilżacz posiada aplikator olejków zapachowych, który umożliwia dopasowanie zapachu powietrza do indywidualnych oczekiwań a w przypadku infekcji dróg oddechowych umożliwia aromatyzowanie powietrza olejkami zwalczającymi je.
nawilzacz boneco Zalety i korzyści
Para z nawilżacza jest w temperaturze ciała, dzięki czemu nie stanowi zagrożenia dla dzieci. Posiada wbudowany higrostat, a wuyjmowany zbiornik na wodę z uchwytem ułatwia uzupelnianie wody w nawilżaczu. Kontrola zawartości zbiornika jest natomiast ułatwiona dzięki obecności w nim przezroczystego okienka.
 
Funkcje  
Nawilżanie powietrza tak
Oczyszczanie powietrza nie
Dane techniczne  
Powierzchnia pomieszczenia do 40 m² / 100 m³
Wydajność nawilżania do 300 g/h
Zbiornik na wodę 3 litry
Moc 133|266 W
Kolor biały
Waga 2,5 kg
Poziom hałasu 35 dB
Wymiary  
Szerokość x długość x wysokość 17,2 cm x 28,1 cm x 31,6 cm
Funkcje specjalne  
System sterowania
cyfrowy
Higrostat tak
Tryby pracy I|II
Podgrzewanie tak
Automatyczny wyłącznik tak
Wskaźnik poziomu wody nie
Pojemniczek na olejki zapachowe tak
Akcesoria wymienne  
CalcOff tak
Elektroda Ionic Silver Stick (ISS) nie
Katridż demineralizacyjny / granulki nie
Mata ewaporacyjna nie
Wkładka demineralizująca
tak
Termohigrometr nie