Nawilżacz powietrza Boneco S200 Steam Humidifier

 • Oceń produkt:  
 • Producent: Boneco
 • Kod producenta: 7611408016130
 • Gwarancja: 2 lata
 • Dostępność: od 3 do 7 dni od 3 do 7 dni  
 • szt.
 • 550,00 zł
 • Oblicz_raty_duckblue
 
Parowy nawilżacz powietrza Boneco S200 Steam Humidifier
 
nawilzacz-powietrza-s250-boneco-s
Boneco S200 jest prostym, wygodnym w obsłudze i wydajnym parowym nawilżaczem powietrza, który zapewnia przyjemne środowisko w domu. Optymalnie nawilża i wypełnia pomieszczenie sterylnie czystym powietrzem. Woda doprowadzona do wrzenia przeistacza się w wolną od bakterii i minerałów parę, a wbudowany wentylator schładza ją, dzięki czemu ulatnia się już w postaci mgiełki o bezpiecznej i przyjemnej temperaturze dla ciała. BONECO S200 obsługuje się za pomocą prostego i wygodnego pokrętła. Nawilżacz posiada specjalny pojemniczek do aplikacji olejków zapachowych, które wdychane wraz z pozbawioną bakterii parą wodną, ułatwiają walkę z infekcjami. Czyszczenie urządzenia jest równie poręczne i nieskomplikowane. 
Nawilżacz powietrza BONECO S200 zapewnia sterylne i idealnie nawilżone powietrze w pomieszczeniach do 40 m²
 
parowy system nawilzania Parowy system nawilżania
Parowy system nawilżania polega na szybkim podgrzewaniu wody do temperatury wrzenia aby wytworzona para mogła błyskawicznie nawilżyć powietrze w pomieszczeniu. Poprzez gotowanie wody system eliminuje bakterie i gwarantuje nawilżanie bez minerałów. Energia uwalniana podczas nawilżania ciepłą parą nieznacznie podnosi temperaturę w pomieszczeniu, co zapewnia bardziej komfortowe warunki. Ten rodzaj systemu nawilżania umożliwia aplikację olejków zapachowych aby jeszcze skuteczniej walczyć z infekcjami.

bezpieczne nawilżanie s200

Bezpieczna temperatura pary
We wnętrzu nawilżacza woda podgrzewana jest do temperatury wrzenia, ale z urządzenia wydobywa się już w temperaturze przyjemnej dla ciała. Wydostająca się z urządzenia para ma temperaturę ciała, dzięki czemu jest bezpieczna.

parowanie-nawilzacz-powietrza-s200-boneco Zdrowy klimat i wysoka higiena nawilżania
Dzięki urządzeniu firmy Boneco możliwe jest nawilżanie powierzchni do 40 metrów kwadratowych. Nawilżanie parowe jest niezwykle higieniczne. Eliminuje bakterie oraz drobnoustroje. Nawilżacz posiada aplikator olejków zapachowych, który umożliwia dopasowanie zapachu powietrza do indywidualnych oczekiwań a w przypadku infekcji dróg oddechowych umożliwia aromatyzowanie powietrza olejkami zwalczającymi je.

wnetrze-nawilzacz-powietrza-s200-boneco Woda i higiena
W trakcie wrzenia z wody eliminowane są bakterie i zatrzymywany kamień w środku urządzenia. Nawilżacz nie wymaga używania dodatkowych filtrów. Stosować można wkładkę odwapniającą (Boneco A451) zmniejszającą potrzebę częstego odkamieniania nawilżacza. Raz w miesiącu należy używać środka do czyszczenia i odkamieniania o nazwie CalcOff (Boneco A7417). BONECO S200 posiada program czyszczenia.


regulator-nawilzania-nawilzacz-powietrza-s200 Energia, wydajność, sygnalizacja LED
Nawilżacz ma dużą wydajność i świetnie sprawdzi się w większych pomieszczeniach.  Jest wydajny, efektywny i ekonomiczny. Nawilżacz posiada automatyczny wyłącznik, który aktywuje się w przypadku niskiego poziomu wody. Intensywnością nawilżania steruje się poręcznym regulatorem z obwódką LED, która jeśli jest niebieska oznacza, że nawilżacz pracuje w normalnym trybie a jeśli jest czerwona informuje o braku wody. 

 
Funkcje  
Nawilżanie powietrza tak
Oczyszczanie powietrza nie
Dane techniczne  
Powierzchnia pomieszczenia do 40 m² / 100 m³
Wydajność nawilżania do 300 g/h
Zbiornik na wodę 3 litry
Moc 145|285 W
Kolor biały
Waga 2,5 kg
Poziom hałasu 35 dB
Wymiary  
Szerokość x długość x wysokość 17,2 cm x 28,1 cm x 31,6 cm
Funkcje specjalne  
Sterowanie
analogowe
Higrostat nie
Tryby pracy I|II
Podgrzewanie tak
Automatyczny wyłącznik tak
Wskaźnik poziomu wody tak
Pojemniczek na olejki zapachowe tak
W zestawie  
 • odkamieniacz Boneco Calc Off
 • wkładka demineraliująca A450