Nawilżacz powietrza Boneco U650 Ultrasonic

 • Oceń produkt:  
 • Producent: Boneco
 • Kod producenta: 7611408013405
 • Gwarancja: 2 lata
 • Dostępność: jest jest  
 • szt.
 • 989,00 zł 899,00 zł
 • Oblicz_raty_duckblue
 
Nawilżacz powietrza ultradźwiękowy Boneco U650 - Ultrasonic biały
 
nawilzacz ultradzwiekowy u650 boneco
Odpowiednia jakość powietrza ma ogromny wpływ na zdrowie i samopoczucie każdego człowieka. Dzięki urządzeniom takim jak nawilżacz ultradźwiękowy firmy Boneco można cieszyć się świeżym, zdrowym i odpowiednio nawilżonym otoczeniem. Produkt ten sprawia, że powietrze jest odpowiednio nawilżone, a działanie to zawdzięcza wyposażeniu w specjalny ultradźwiękowy system nawilżania, w którym woda poddawana jest drganiom o dużej częstotliwości. Nawilżacz U650 jest niezawodnym urządzeniem, które posiada wiele dodatkowych atutów, które bez wątpienia stawiają go w gronie najlepszych urządzeń tego typu.
 
ultradzwiekowy system nawilzania Ultradźwiękowy system nawilżania
Nawilżacz wyposażony jest w ultradźwiękowy system nawilżania, w którym woda jest zamieniana w mgiełkę za pomocą drgań o dużej częstotliwości, a potem rozprowadzana w powietrzu poprzez wentylator. Dzięki niemu urządzenie pracuje bardzo cicho i wydajnie, a wykorzystując higrostat można uzyskać odpowiedni poziom wilgotności powietrza.

cyfrowa technologia u650 Łatwa obsługa
Nawilżacz posiada cyfrowy wyświetlacz, dzięki któremu jego obsługa jest bardzo prosta. Jest on obsługiwany dotykowo, a dodatkowe funkcje takie jak wygaszacz wyświetlacza czy regulator czasowy czynią jego używanie jeszcze bardziej wygodnym. Posiada on także wskaźnik, który przypomina o konieczności wykonania czynności konserwacyjnych.

komfort i klimat Zdrowy klimat i wysoki komfort
Dzięki urządzeniu firmy Boneco możliwe jest nawilżanie powierzchni do 60 metrów kwadratowych. Powietrze ochładzane jest ciepłą (40°C) lub zimną mgiełką wodną, a obecność wydajnego katridża do demineralizacji wody zapewnia to, że jest ona wolna od białego osadu kamiennego. W czasie zimy wody może być podgrzana do 80 stopni Celsjusza, dzięki czemu łatwo utrzymać odpowiednią temperaturę w pomieszczeniu, natomiast w lecie dzięki mgiełce można utrzymać w nim przyjemny chłód.

wysoka jakosc wody Woda i higiena
Najwyższa jakość wody zachowana jest dzięki obecności elektrody Ionic Silver Stick, która wykorzystuje właściwości antybakteryjne srebra. Elektroda ta działa bez przerwy, nawet wówczas gdy nawilżacz nie jest włączony. Nawilżacze ultradźwiękowe powinny być uzupełniane wyłącznie surową wodą. Membrana z tytanu jest odporna na korozje, co gwarantuje długi czas działania. Dzięki wstępnemu podgrzaniu wody do 80°C usuwane są z niej drobnoustroje. Konstrukcja nawilżacza ułatwia czyszczenie, a raz w miesiącu należy używać środka do czyszczenia i odkamieniania o nazwie CalcOff.


energia i wydajnosc boneco Energia i wydajność
Obecność higrostatu umożliwia kontrolę nawilżenia i dostosowanie go do potrzeb użytkownika. Nawilżacz zużywa przy tym mało energii, a dzięki bardzo cichej pracy doskonale nadaje się do wykorzystania w sypialni lub biurze.

nawilzacz boneco Zalety i korzyści
Nawilżacz posiada wyjmowany zbiornik na wodę z uchwytem, dzięki któremu napełnianie wodą jest bardzo proste. Dzięki konstrukcji zbiornika łatwa jest też kontrola poziomu wody. Mgiełka rozprowadzana może być w dwóch kierunkach dzięki podwójnym dyszom, a dzięki dużemu zbiornikowi czas pracy urządzenia jest bardzo długi.
 
Dane techniczne  
Powierzchnia pomieszczenia do 60 m² / 150 m³
Wydajność nawilżania do 550 g/h
Zbiornik na wodę 5.5 litra
Moc 40 W / 140 W (przy wstępnym podgrzaniu)
Kolor biały
Waga 4 kg
Poziom hałasu 25 dB
Wymiary  
Szerokość x długość x wysokość 28 cm x 24 cm x 35,5 cm
Funkcje specjalne  
System cyfrowy
Higrostat tak
Tryby pracy I / II / III
Podgrzewanie tak
Automatyczny wyłącznik tak
Wskaźnik poziomu wody wyświetlacz cyfrowy
Pojemniczek na olejki zapachowe nie
Para zimna i ciepła
Oczyszczanie powietrza nie
W zestawie  
 • elektroda Boneco Ionic Silver
 • odkamieniacz Boneco Calc Off
 • tester twardości wody
 • wkład demineralizujący Boneco A250 Aqua PRO