Nawilżacz powietrza Boneco U350 Ultrasonic

 • Oceń produkt:  
 • Producent: Boneco
 • Kod producenta: 7611408016116
 • Gwarancja: 2 lata
 • Dostępność: jest jest  
 • szt.
 • 1 000,00 zł
 • Oblicz_raty_duckblue
 
Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza Boneco U350 Ultrasonic
 
boneco U300 ultrasonic
Nawilżacz powietrza Boneco U350 stale dba o zachowanie właściwego poziomu wilgotności w pomieszczeniach, w których żyjemy, a cieszy oko swoim wyjątkowym designem. Ze względu na bardzo cichą pracę oraz elektroniczny system kontroli wilgotności doskonale nadaje się do sypialni lub pokoju dziecięcego. Urządzenie wyposażone jest w prosty i czytelny wyświetlacz umożliwiający łatwe sterowanie funkcjami nawilżacza. Główny tryb "AUTO" automatycznie nawilża powietrze w pomieszczeniu do optymalnej wilgotności względnej 50%. Wartość ta mierzona i utrzymywana jest za pomocą wbudowanego higrostatu. W razie potrzeby zadaną wartość można ręcznie zmieniać i ustawiać wedle upodobań. Boneco U350 posiada funkcję nawilżania zarówno ciapła jak i zimną mgiełką. Dzięki temu latem powietrze może być orzeźwiane chłodną mgiełką, a zimą ogrzewane wydostającym się z urządzenia ciepłym strumieniem powietrza. Urządzenie wyposażone jest także w pojemniczek na olejki eteryczne umożliwiający podawanie olejków eterycznych.
 
ultradzwiekowy nawilzacz boneco U350 Ultradźwiękowy system nawilżania zimną i ciepłą parą
Przy użyciu drgań o dużej częstotliwości, woda zostaje zamieniona w chłodną parę, która jest rozprowadzana w powietrzu za pomocą wentylatora. Nawilżanie ultradźwiękowe tworzy rześkie powietrze w postaci wypełniającej powietrze delikatnej mgiełki. Ze względu na to, że temperatura w pomieszczeniu może nieznacznie spaść podczas standardowego nawilżania, w nawilżaczu Boneco U350 jest możliwość podgrzewania wody i wydzielania ciepłej mgiełki parowej.
sterowanie nawilzacz boneco U350 Kontrola wilgotności i łatwe sterowanie funkcjami
Nawilżacz powietrza Boneco posiada precyzyjny, elektroniczny system kontroli wilgotności  i sterowania funkcjami. Przy użyciu cyfrowego panelu urządzenie może pracować w trybie "AUTO", w którym automatycznie nawilża powietrze w pomieszczeniu do optymalnej wilgotności względnej 50%. Wartość ta mierzona i utrzymywana jest za pomocą wbudowanego higrostatu. W razie potrzeby zadaną wartość można ręcznie zmieniać i ustawiać wedle upodobań. Prócz tego panel umożliwia ręczne aktywowanie funkcji takich jak intensywność nawilżania, timer, sposób nawilżania (zimna lub ciepła mgiełka). Spełnia także funkcję informacyjną na przykład sygnalizując potrzebę wymiany lub uzupełnienia wody i przeprowadzenie czynności konserwacyjnych.
napłanianie boneco U350 Wygodne uzupełnianie wody i nie tylko
Wodę na bieżąco, nawet podczas pracy, można uzupełniać w nawilżaczu za pośrednictwem klapki umieszczonej w pokrywie komory wodnej. Przez duże okno znajdujące się w pojemniku na wodę można stale monitorować jej stan. Jeśli jednak woda w nawilżaczu skończy się urządzenie wyłączy się automatycznie a wielofunkcyjny wyświetlacz poinformuje nas o konieczności wymiany lub uzupełnienia wody. 
obrotwoa dysz Boneco U350 Obrotowa dysza mgiełki
Para wydostaje się z nawilżacza za pomocą dyszy, która można obracać i kierować strumień wilgotnego powietrza we właściwym kierunku.
membrana ultrzadzwiękowa Boneco Wysokiej jakości membrana ultradźwięków
Membrana odpowiedzialna za tworzenie ultradźwięków tworzących mgiełkę nawilżającą powietrze pokryta jest wyspecjalizowaną, trwała powłoką zabezpieczająca ja przed brudem, spowalnia osadzanie się kamienia.
higirniczne nawilżanie Boneco U300 Higieniczne nawilżanie powietrza
Najwyższa jakość wody zachowana jest dzięki użyciu elektrody Boneco Ionic Silver Stick, która wykorzystuje właściwości antybakteryjne srebra. Elektroda ta działa bez przerwy, nawet wówczas gdy nawilżacz nie jest włączony. Konstrukcja Boneco U350 umożliwia nawilżanie powietrza z dodatkiem olejków zapachowych oraz stosowanie specjalistycznego filtra demineralizującego wodę  Boneco Aqua Pro  . Konstrukcja nawilżacza ułatwia bieżące czyszczenie, a raz w miesiącu należy używać środka do czyszczenia i odkamieniania o nazwie Boneco CalcOff.
 
Dane techniczne  
Powierzchnia pomieszczenia do 60 m² / 150 m³
Wydajność nawilżania do 500 g/h
Zbiornik na wodę 5 litrów
Moc 110 W
Kolor biały/czarny
Waga 2,74 kg
Poziom hałasu 45 dB
Wymiary  
Szerokość x długość x wysokość  30,8 cm x 16,5 cm x 32,5 cm
Funkcje specjalne  
Sterowanie
cyfrowe
Tryby pracy n.d.
Podgrzewanie tak
Automatyczny wyłącznik tak
Wskaźnik poziomu wody dioda LED
Para zimna i ciepła
Pojemniczek na olejki zapachowe tak
Oczyszczanie powietrza nie
W zestawie  
 • elektroda Boneco Ionic Silver
 • odkamieniacz Boneco Calc Off
 • tester twardości wody
 • wkład demineralizujący Boneco A250 Aqua PRO