Nawilżacz powietrza Boneco U300 Ultrasonic

 • Oceń produkt:  
 • Producent: Boneco
 • Kod producenta: 7611408015737
 • Gwarancja: 2 lata
 • Dostępność: jest jest  

 • Historia ceny
 • szt.
 • 670,00 zł
 • Oblicz_raty_duckblue
 
Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza Boneco U300 Ultrasonic
 
boneco U300 ultrasonic
Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza BONECO U300 wyróżnia się funkcjonalnością i prostotą. Do ustawiania poziomu mgiełki, nawilżania służy wygodne pokrętło, a wodę uzupełnia się w praktyczny sposób poprzez podniesienie pokrywy u góry urządzenia i dolanie wody.
Dwukolorowe podświetlenie sygnalizuje konieczność uzupełnienia wody, a dodatkowo jej poziom widoczny jest przez specjalne okienko. Estetyczny wygląd i duża wydajność nawilżania sprawiają, że urządzenie doskonale nadaje się do użytkowania zarówno w pomieszczeniach domowych jak i biurowych. Urządzenie wyposażone jest także w pojemniczek na olejki eteryczne umożliwiający podawanie olejków eterycznych.
 
ultradzwiekowy nawilzacz boneco U300 Ultradźwiękowy system nawilżania
Przy użyciu drgań o dużej częstotliwości, woda zostaje zamieniona w chłodna parę, która jest rozprowadzana w powietrzu za pomocą wentylatora. Nawilżanie ultradźwiękowe tworzy rześkie powietrze w postaci wypełniającej powietrze delikatnej mgiełki. 
napłanianie boneco U300 Wygodne uzupełnianie wody i nie tylko
Wodę na bieżąco, nawet podczas pracy, można uzupełniać w nawilżaczu za pośrednictwem klapki umieszczonej w pokrywie komory wodnej. Przez duże okno znajdujące się w pojemniku na wodę można stale monitorować jej stan. Jeśli jednak woda w nawilżaczu skończy się urządzenie wyłączy się automatycznie.
obrotwoa dysz Boneco U300 Obrotowa dysza mgiełki
Para wydostaje się z nawilżacza za pomocą dyszy, która można obracać i kierować strumień wilgotnego powietrza we właściwym kierunku.
membrana ultrzadzwiękowa Boneco Wysokiej jakości membrana ultradźwięków
Membrana odpowiedzialna za tworzenie ultradźwięków tworzących mgiełkę nawilżającą powietrze pokryta jest wyspecjalizowaną, trwała powłoką zabezpieczająca ja przed brudem, spowalnia osadzanie się kamienia.
higirniczne nawilżanie Boneco U300 Higieniczne nawilżanie powietrza
Najwyższa jakość wody zachowana jest dzięki użyciu elektrody Boneco Ionic Silver Stick, która wykorzystuje właściwości antybakteryjne srebra. Elektroda ta działa bez przerwy, nawet wówczas gdy nawilżacz nie jest włączony. Konstrukcja Boneco U300 umożliwia nawilżanie powietrza z dodatkiem olejków zapachowych oraz stosowanie specjalistycznego filtra demineralizującego wodę  Boneco Aqua Pro  . Konstrukcja nawilżacza ułatwia bieżące czyszczenie, a raz w miesiącu należy używać środka do czyszczenia i odkamieniania o nazwie Boneco CalcOff.
 
Dane techniczne  
Powierzchnia pomieszczenia do 40 m² / 100 m³
Wydajność nawilżania do 350 g/h
Zbiornik na wodę 5 litrów
Moc 27 W
Kolor biały
Waga 2,74 kg
Poziom hałasu 45 dB
Wymiary  
Szerokość x długość x wysokość  30,8 cm x 16,5 cm x 32,5 cm
Funkcje specjalne  
Sterowanie
analogowe
Tryby pracy n.d.
Podgrzewanie nie
Automatyczny wyłącznik tak
Wskaźnik poziomu wody dioda LED
Para zimna
Pojemniczek na olejki zapachowe tak
Oczyszczanie powietrza nie
W zestawie  
 • elektroda Boneco Ionic Silver
 • odkamieniacz Boneco Calc Off
 • tester twardości wody
 • wkład demineralizujący Boneco A250 Aqua PRO