Awaria telefonów stacjonarnych! Prosimy o kontakt telefoniczny z numerami 501 248 748, 690 993 004. Za utrudnienia przepraszamy.

Myjka parowa Ariete 4147 Xvapor No Stop

  • Oceń produkt:  
  • Producent: Ariete
  • Kod producenta: 8003705115873
  • Gwarancja: 2 lata
  • Dostępność:  produkt na zamówienie - czas realizacji do 21 dni produkt na zamówienie - czas realizacji do 21 dni  
  • szt.
  • 599,00 zł
  • Oblicz_raty_duckblue
 
Myjka parowa Ariete 4147 Xvapor No Stop

Myjka parowa z poręcznym schowkiem na wszystkie akcesoria to nowe i funkcjonalne urządzenie firmy Ariete. Doskonale czyści wszystkie powierzchnie w całym domu, a to wszystko dzięki użyciu pary bez detergentów. Idealnie nadaje się do czyszczenia okien, parkietów, marmuru oraz dywanów. W zestawie znajdują się dodatkowe akcesoria, dzięki którym z łatwością  można wyczyścić tkaniny, tapicerki, piekarniki czy kaloryfery.

Oczyszczacz Ariete, dzięki wysokiemu ciśnieniu jakie uzyskuje (4 bary), usunie z domu bakterie, roztocza oraz zarazki. Myjka posiada również funkcje prasowania w pionie, dzięki której można odświeżyć firanki i zasłony. Jest to urządzenie idealne dla alergików a dzięki wysokiemu ciśnieniu jakie uzyskuje (4 bary), oczyszczaczem usuniemy z domu bakterie, roztocza i zarazki. Myjka posiada dodatkowo regulator pary, który chroni ubrania przed zniszczeniem.

Czyszczenie za pomocą gorącej pary wodnej wytwarzanej pod wysokim ciśnieniem jest nie tylko skuteczne, ale przede wszystkim ekologiczne oraz bezpieczne dla naszego zdrowia i otoczenia. Jest to wspaniała alternatywa dla osób, które chciałyby ograniczyć w codziennym życiu kontakt z toksycznymi substancjami chemicznymi.

W tym modelu myjki parowej została zastosowana specjalna konstrukcja typu No Stop, która sprawia, że sprzątanie jeszcze nigdy nie było tak wygodne a dodatkowy zbiornik urządzenia daje możliwość uzupełniania wody podczas pracy oraz skraca czas jej nagrzewania do 50%. Dzięki temu rozwiązaniu urządzenia, jego praca jest wydajniejsze, sprząta szybciej, bez robienia wymuszonych przerw.

Myjka ma wbudowane gumowane koła, które zabezpieczają przed porysowaniem najdelikatniejsze drewniane podłogi. Przy pełnym zbiorniku wody, ciągły czas pracy urządzenia wynosi ok 45 minut.

Dane techniczne  
Moc 1500 W
Ciśnienie 4 bary
Czas nagrzewania do 4 minut
Czas pracy (przy pełnym zbiorniku) do 45 minut
Długość węża 1,5 m
Długość kabla 6 m
Pojemność zbiornika na wodę 1,1 l
Waga 5,39 kg
Wymiary: wysokość x szerokość x długość 30 x 26 x 37 cm
Akcesoria rura przedłużająca x 2, adapter x 2 (z dyszą i podłogowy), miarka, lejek, kanister na wodę 0,6 l, końcówki: szczelinowa, do odświeżania tkanin, do mycia szyb, okrągła (mała i duża), do podłóg, szmatka (duża i mała)