Moździerz żeliwny Skeppshult 11,5 cm - 0049

  • Oceń produkt:  
  • Producent: Skeppshult
  • Kod producenta: 7317930049003
  • Gwarancja: 25 lat
  • Ean: 7317930049003
  • Dostępność:  produkt na zamówienie produkt na zamówienie  

  • Historia ceny
  • szt.
  • 459,00 zł
 
Moździerz żeliwny do przypraw z tłuczkiem Skeppshult 0049 - 11,5 cm
 
mozdzierz zeliwny do przypraw z tluczkiem skeppshult 0049
Moździerz żeliwny do przypraw z tłuczkiem firmy Skeppshult to produkt ciężki, stabilny i wytrzymały. Zapewni możliwość ucierania przypraw przez wiele lat, co możliwe jest dzięki wykonaniu z żeliwa, które jest nie tylko niezwykle wytrzymałym materiałem, ale też zdrowym dla człowieka. To niezwykle ważne, bo przypraw używa się w większości przygotowywanych potraw i niemal każdy spożywa ich spore ilości. Oprócz moździerza w zestawie znajduje się także tłuczek, który umożliwia dokładne i bezproblemowe zmielenie potrzebnych przypraw.
 
skeppshult zeliwo Produkt wykonany z żeliwa
Wszystkie produkty firmy Skeppshult wykonane są z żeliwa, które uznaje się za jeden z najzdrowszych dla człowieka materiałów. Udało się nawet udowodnić, że w trakcie przygotowywania żywności w żeliwnych naczyniach wzbogacana jest ona w żelazo. Dodatkowym atutem jest fakt, że produkty wykonane z takiego materiału są niezwykle odporne na porysowania i można używać je przez nawet kilkadziesiąt lat. Prosta jest także konserwacja, w trakcie której nie trzeba korzystać z żadnych detergentów czy płynów do naczyń. Naczynia z żeliwa należy czyścić ręcznie (nigdy w zmywarkach), po umyciu wysuszyć, a następnie wewnątrz wetrzeć niewielką ilość oleju roślinnego. W naczyniach tego typu nie należy także przechowywać żywności.
skeppshult Ponad 100 lat tradycji
Istniejąca od 1906 roku firma Skeppshult od zawsze dba o to, by w trakcie ręcznej produkcji wykorzystywać wyłącznie naturalne i nieprzetworzone surowce. Jedną z najważniejszych dewiz przyświecających firmie jest bowiem dbanie o środowisko naturalne. W tym celu w czasie produkcji wykorzystywana jest wyłącznie energia wiatrowa i wodna. Produkty firmy nie zawierają żadnych związków chemicznych, które mogłyby być szkodliwe dla zdrowia człowieka.
pik zmywarka no Brak możliwości mycia w zmywarce
Materiał, z którego stworzony jest produkt powoduje, że należy czyścić go ręcznie.
Dane techniczne  
Materiał żeliwo
Waga 1,7 kg
Zmywarka nie
Wymiary  
Wysokość 11,5 cm