Młynek do pieprzu Cole & Mason Flip 15,4 cm - H581710

  • Oceń produkt:  
      Zobacz recenzje (1)
  • Producent: Cole & Mason
  • Kod producenta: 5011244927577
 
Młynek do pieprzu Cole & Mason H581710 - Flip 15,4 cm
 
mlynek do pieprzu flip
Młynek do pieprzu Flip z firmy Cole & Mason bez wątpienia powinien znaleźć się w każdym domu. Młynek wykonany został z wysokiej jakości przeźroczystego akrylu z chromowymi elementami, dzięki czemu znakomicie prezentuje się od strony wizualnej, a kontrolowanie jego zawartości jest niezwykle proste. Wyposażony jest w precyzyjny mechanizm mielący z ceramiki, który sprawia, że mielenie w nim pieprzu jest proste i wygodne. Regulacja grubości mielenia jest niezwykle prosta, a dodatkowo mechanizm posiada dożywotnią gwarancję. Jego atutem jest także to, że odstawiając stawia się go spodem do góry, dzięki czemu żadne pozostałości z przyprawy nie zostają na stole. Niezwykle proste jest także uzupełnianie młynka, a wszystko to sprawia, że bez wątpienia jest on produktem z najwyższej półki.
 
mlynek spodek do gory Porządek dookoła młynka
Młynek został skonstruowany w taki sposób, że odstawia się go spodem do góry. Dzięki temu w miejscu, w którym się go postawiło nie pozostają resztki ze zmielonej przyprawy.
prezycyjny mechanizm mielacy Precyzyjny mechanizm mielący
Młynek wyposażony jest w precyzyjny system mielący wykonany z ceramiki, dzięki któremu działa on w niezwykle efektywny sposób. Dzięki mechanizmowi można samodzielnie ustalić grubość mielenia - od niezwykle drobnego po bardzo grube. Został on opracowany przez profesjonalnych szefów kuchni, dla których najważniejszym celem jest uzyskanie optymalnego smaku przygotowywanych potraw.
dozywotnia gwarancja Dożywotnia gwarancja
Mechanizm mielący znajdujący się w młynku posiada dożywotnią gwarancję, co świadczy o jego najwyższej jakości.
 
Dane techniczne  
Materiał ceramika, akryl, chrom
Gwarancja dożywotnia na mechanizm mielący
Zmywarka nie
Regulacja mielenia standardowa (dokręcanie zakrętki)
Wymiary  
Wysokość 15,4 cm