Mikser składany Morphy Richards Total Control Red - 400406

  • Oceń produkt:  
  • Producent: Morphy Richards
  • Kod producenta: 5011832050366
  • Gwarancja: 2 lata
  • Ean: 5011832050366
  • Dostępność:  od 3 do 7 dni od 3 do 7 dni  
  • szt.
  • 599,00 zł
  • Oblicz_raty_duckblue
 
Mikser składany Morphy Richards 400406 - Total Control Red
 
mikser skladany total control morphy richards czerwony
Mikser składany Total Control Red z kolekcji brytyjskiego producenta Morphy Richards to świetne wyposażenie każdej kuchni. Wykonany został z dbałością o najmniejsze szczegóły, a dzięki zastosowaniu technologii Smart Response użytkownik może zachować pełną kontrolę podczas mieszania. Dodatkowo mikser wyposażony jest w dwa dedykowane programy do miksowania ciast i kremów, sześć poziomów prędkości oraz szereg akcesoriów, które zapewniają możliwość wszechstronnego wykorzystania. Po zakończeniu miksowania mikser można złożyć, co znacznie ułatwia jego przechowywanie.
 
smart response Smart Response
W mikserze zastosowano inteligentną technologię Smart Response, która zapewnia całkowitą kontrolę mieszania. Działa ona w ten sposób, że im mocniej naciska się przycisk, tym szybciej pracuje mikser.
szesc predkosci Sześć prędkości pracy
Mikser wyposażony jest w sześć prędkości pracy, które umożliwiają dostosowanie jego działania do aktualnych potrzeb.
dedykowane programy Dedykowane programy
Korzystając z dwóch dedykowanych programów do miksowania ciast i kremów nie trzeba martwić się o samodzielne ustawienie miksera - prędkość działania dostosowuje się do nich automatycznie.
stalowa misa Stalowa misa
Wykonana ze stali nierdzewnej misa ułatwia mieszanie różnego rodzaju produktów, a jej czyszczenie jest prostsze dzięki możliwości mycia w zmywarce.
mozliwosc zlozenia Możliwość złożenia
Po zakończeniu użytkowania miksera można złożyć go do 1/3 wysokości, co znacznie ułatwia jego przechowywanie. Po złożeniu można dodatkowo zakryć go pokrywą.
bogate wyposazenie Bogate wyposażenie
Do miksera dołączona jest stalowa misa, trzy rodzaje końcówek: do ubijania, mieszania i miksowania oraz książeczka z przepisami.
 
Dane techniczne  
Moc 300W
Kolor czerwony
Regulacja prędkości 6 prędkości
Dedykowane programy 2 - do miksowania ciast i kremów
Technologia Smart Response tak
Pojemność misy 3,5 litra
Możliwość złożenia tak
Wyposażenie stalowa misa, trzy rodzaje końcówek (po 2 sztuki): do ubijania, mieszania i miksowania, książeczka z przepisami