Fissler

Znajdujące się w tej kategorii artykuły pochodzą od cenionego na rynku producenta, który od ponad 160 lat zajmuje się wytwarzaniem wysokiej jakości naczyń przydatnych w każdej kuchni. Wśród dostępnego asortymentu znajdują się solidne i wytrzymałe garnki Fissler. Dostępne są pojedyncze modele oraz kompletne zestawy, których zakup jest bardzo dobrą i opłacalną inwestycją.

Naczynia Fissler

Wszystkie dostępne naczynia wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Zaprojektowane zostały z dbałością o utrzymanie wysokiego poziomu skuteczności podczas użytkowania w kuchni. W swoich produktach, marka Fissler standardowo wykorzystuje technologie zapewniające najlepsze działanie, połączone z oszczędnością energii, co zauważalne jest już podczas pierwszego użycia.

Garnki Fissler

Wszystkie patelnie, szybkowary, brytfanny, rondle i garnki Fissler, charakteryzują się dużą wytrzymałością – doskonale znoszą intensywną, codzienną eksploatację, pozwalając na szybkie przygotowanie smacznych, idealnie przyrządzonych potraw. Interesujące, nowoczesne wzornictwo garnków powoduje, że świetnie prezentują się także od strony wizualnej.
promocja
Wyprzedaż
Pokrywa szklana Fissler Comfort 24 cm - 7500024200

Pokrywa szklana Fissler Comfort 24 cm - 7500024200

Rabat: 15 %
50,28 zł