Awaria telefonów stacjonarnych! Prosimy o kontakt telefoniczny z numerami 501 248 748, 690 993 004. Za utrudnienia przepraszamy.

Fissler

Znajdujące się w tej kategorii artykuły pochodzą od cenionego na rynku producenta, który od ponad 160 lat zajmuje się wytwarzaniem wysokiej jakości naczyń przydatnych w każdej kuchni. Wśród dostępnego asortymentu znajdują się solidne i wytrzymałe garnki Fissler. Dostępne są pojedyncze modele oraz kompletne zestawy, których zakup jest bardzo dobrą i opłacalną inwestycją.

Naczynia Fissler

Wszystkie dostępne naczynia wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Zaprojektowane zostały z dbałością o utrzymanie wysokiego poziomu skuteczności podczas użytkowania w kuchni. W swoich produktach, marka Fissler standardowo wykorzystuje technologie zapewniające najlepsze działanie, połączone z oszczędnością energii, co zauważalne jest już podczas pierwszego użycia.

Garnki Fissler

Wszystkie patelnie, szybkowary, brytfanny, rondle i garnki Fissler, charakteryzują się dużą wytrzymałością – doskonale znoszą intensywną, codzienną eksploatację, pozwalając na szybkie przygotowanie smacznych, idealnie przyrządzonych potraw. Interesujące, nowoczesne wzornictwo garnków powoduje, że świetnie prezentują się także od strony wizualnej.