Wkłady filtrujące Dafi Classic 4 szt.

  • Oceń produkt:  
      Zobacz recenzje (3)
  • Producent: Dafi
  • Kod producenta: 5900950929268
  • Ean: 5900950929268
  • Dostępność:  jest jest  
  • szt.
  • 38,00 zł 35,00 zł
 
Wkłady filtrujące Dafi - Classic 4 szt.
 
wklad filtrujacy dafi classic
Wkłady filtrujące Dafi Classic pozwalają uzyskać najwyższej jakości wodę, nie tylko oczyszczając ją, ale też zmniejszając jej twardość. Filtrowanie wody za pomocą filtrów Dafi Classic odbywa się w czterech etapach. Najpierw górna pokrywa filtra przechwytuje zanieczyszczenia mechaniczne, a następnie siateczka filtrująca to samo robi z osadami takimi jak np. tłuszcz czy piana. Kolejny etap polega na usunięciu zanieczyszczeń organicznych, chloru i metali ciężkich przez mieszankę węgla aktywnego oraz żywicy jonowymiennej, a także zmiękczeniu wody. Ostatni krok to powtórna filtracja mechaniczna zapewniona przez dolną pokrywę o mikroporowatej strukturze. Wodę pozyskaną w ten sposób można wykorzystać na wiele różnych sposobów, z których każdy jest korzystny dla zdrowia człowieka.
 
wklad dafi classic Uniwersalne wkłady filtrujące
Wkłady filtrujące pasują do wszystkich dzbanków w standardzie Dafi Classic. Wewnątrz wkładów znajduje się węgiel aktywny, który jest impregnowany normatywną ilością srebra, dzięki czemu zapobiega tworzeniu się drobnoustrojów wewnątrz filtru przez około 4 tygodnie. Najlepsze rezultaty filtrowania osiągnąć można przy wymianie wkładu po przefiltrowaniu od 100 do 150 litrów wody (w zależności od jej jakości).
usuwa szkodliwe substancje Usuwają szkodliwe substancje
Wkłady filtrujące usuwa z wody chlor, metale ciężkie oraz inne szkodliwe substancje, które mogą się w niej znajdować. Dzięki temu spożywana woda jest czysta, zdrowa i smaczna. Usuwają także nadmiar związków, które powodują powstawanie kamienia w urządzeniach użytkowanych w każdym domu.
czysta woda dafi Zdrowa i smaczna woda
Po przefiltrowaniu wody filtrem Dafi Classic można wykorzystać ją do zaspokojenia pargnienia, parzenia herbaty i kawy, pojenia zwierząt czy przygotowywania posiłków dla dzieci i dorosłych. To doskonały sposób na uzyskanie zdrowej i smacznej wody.
 
Dane techniczne  
Liczba sztuk 4 sztuki
Ilość filtrowanej wody ok. 100-150 litrów (zależne od jakości wody)
Przeznaczenie do wszystkich dzbanków w standardzie Dafi Classic
Uwagi wolne od Bisfenolu A
 
bpa free