Wkład filtrujący magnezowy Dafi Aquamag Unimax 1 szt.

  • Oceń produkt:  
      Zobacz recenzje (1)
  • Producent: Dafi
  • Kod producenta: 5900950924270
  • Ean: 5900950924270
  • Dostępność:  od 3 do 7 dni od 3 do 7 dni  
  • szt.
  • 15,00 zł
 
Wkład filtrujący magnezowy Dafi - Aquamag Unimax 1 szt.
 
wklad filtrujacy aquamag unimax magnezowy dafi
Wkład filtrujący Aquamag Unimax z firmy Dafi pozwala uzyskać najwyższej jakości wodę, nie tylko oczyszczając ją, ale wzbogacając ją też w potrzebny każdemu człowiekowi magnez. Filtrowanie wody za pomocą filtra Aquamag Unimax odbywa się w czterech etapach. Najpierw górna pokrywa filtra przechwytuje zanieczyszczenia mechaniczne, a następnie siateczka filtrująca to samo robi z osadami takimi jak np. tłuszcz czy piana. Kolejny etap polega na usunięciu zanieczyszczeń organicznych, chloru i metali ciężkich przez mieszankę węgla aktywnego oraz żywicy jonowymiennej, a także wzbogaceniu wody w jony magnezu. Ostatni krok to powtórna filtracja mechaniczna zapewniona przez dolną pokrywę o mikroporowatej strukturze.
 

 

wklad dafi aquamag unimax Uniwersalny wkład filtrujący
Wkład filtrujący pasuje do wszystkich dzbanków w standardzie Dafi Unimax. Wewnątrz wkładu znajduje się węgiel aktywny, który jest impregnowany normatywną ilością srebra, dzięki czemu zapobiega tworzeniu się drobnoustrojów wewnątrz filtru przez około 4 tygodnie. Najlepsze rezultaty filtrowania osiągnąć można przy wymianie wkładu po przefiltrowaniu od 150 do 200 litrów wody (w zależności od jej jakości).
usuwa szkodliwe substancje Usuwa szkodliwe substancje
Wkład filtrujący usuwa z wody chlor, metale ciężkie oraz inne szkodliwe substancje, które mogą się w niej znajdować. Dzięki temu spożywana woda jest czysta, zdrowa i smaczna.
wzbogaca wode w magnez Wzbogaca wodę w magnez
Poza oczysczaniem wody filtr Aquamag Unimax wzbogaca on ją też w magnez, który jest pierwiastkiem odpowiadającym za wiele istotnych życiowych procesów, łagodzi stres i wspomaga pamięć. Sprawia to, że pijąc wodę filtrowaną za jego pomocą uzupełnia się także niedobory magnezu w organizmie.
 

 

Dane techniczne  
Liczba sztuk 1 sztuka
Ilość filtrowanej wody ok. 150-200 litrów (zależne od jakości wody)
Przeznaczenie do wszystkich dzbanków w standardzie Dafi Unimax
Uwagi wody z filtra Aquamag nie należy gotować
 
bpa free