Kubek termiczny z motywem Cool Gear Eco2Go duży pomarańczowy - 1131-08

  • Oceń produkt:  
  • Producent: Cool Gear
  • Gwarancja: 2 lata
 
Kubek termiczny z motywem Cool Gear 1131-08 - Eco2Go duży pomarańczowy
 
kubek termiczny eco2go
Kubek termiczny z motywem z kolekcji Eco2Go amerykańskiej firmy Cool Gear świetnie sprawdzi się w roli pojemnika na gorące napoje. Wykonany został z wysokiej jakości tworzywa sztucznego bez udziału szkodliwego dla zdrowia człowieka Bisfenolu A (BPA), a dzięki podwójnym ściankom umieszczone w nim gorące napoje dłużej zachowują swoją temperaturę. Po nalaniu do niego wrzątku kubek nagrzewa się w bardzo małym stopniu, co umożliwia niemal natychmiastowe chwycenie go w dłonie. Dzięki możliwości używania kubka w kuchence mikrofalowej z łatwością można podgrzać umieszczone w nim napoje. Wygodę picia zapewnia natomiast specjalny kształt ustnika.
 
podwojne scianki Podwójne ścianki
Dzięki podwójnej ściance kubka umieszczone w nim napoje dłużej zachowują swoją temperaturę.
wazne Stosowanie w kuchence mikrofalowej
Przed umieszczeniem kubka w kuchence mikrofalowej w celu podgrzania napoju należy ściągnąć jego pokrywę. Po podgrzaniu kubek należy ostrożnie wyjąć na zewnątrz, nałożyć pokrywę z otwartą nakładką tak, by napój mógł swobodnie parować.
wazne Ważne informacje
Przed każdym użyciem kubek oraz pokrywę należy umyć. Nie można tego robić w zmywarce, a także za pomocą wybielaczy lub chlorowych środków czyszczących.
 
 
eco2go cool gear
 
Dane techniczne  
Materiał polipropylen, silikon
Kolor biało-pomarańczowo-różowy
Pojemność 426 ml
Zmywarka nie
Kuchenka mikrofalowa tak
Wymiary  
Wysokość 18,5 cm
 
mycie w zmywarce zabronione
do mikrofali
bpa free