Butelka z żelowym wkładem Cool Gear Grippler czerwona - 6221-10

  • Oceń produkt:  
  • Producent: Cool Gear
 
Butelka z żelowym wkładem Cool Gear 6221-10 - Grippler czerwona
 
butelka grippler
Butelka z żelowym wkładem z serii Grippler firmy Cool Gear to gadżet, który przyda się wszystkim aktywnym osobom. Wykonana została z wysokiej jakości kopoliesteru tritan, który jest materiałem odpornym na zarysowania, nie pochłania zapachów i smaków, a dodatkowo nie zawiera szkodliwego dla zdrowia człowieka Bisfenolu A (BPA). Doskonale nadaje się do zimnych napojów, dzięki umieszczonemu w niej żelowemu wkładowi chłodzącemu, który zapewnia utrzymanie niskiej temperatury napoju. Butelka wyposażona jest w podwójny ustnik, który pozwala dostosować sposób picia do aktualnej sytuacji - jeden z nich umożliwia picie bez przechylania butelki. Przenoszenie butelki ułatwia uchwyt znajdujący się na jej pokrywie.
 
tritan Wysokiej jakości tworzywo
Butelka wykonana została z wysokiej jakości tworzywa sztucznego jakim jest kopoliester tritan, który jest odporny na zarysowania, odbarwienia, a także nie wchłania smaków i zapachów. Dodatkowo wykonany jest bez udziału szkodliwego dla zdrowia BPA.
zelowy wklad chlodzacy Żelowy wkład chłodzący
Butelka wyposażona jest w nietoksyczny żelowy wkład chłodzący, dzięki czemu doskonale sprawdzi się do przechowywania zimnych napojów. Dla optymalizacji efektów przed użyciem zaleca się chłodzenie wkładu w zamrażalniku przez 4 godziny.
podwojny ustnik Podwójny ustnik
Butelka posiada podwójny ustnik, który ułatwia picie wody. Pierwszy jest połączony z rurką i umożliwia picie bez przechylania butelki, natomiast drugi zabezpieczony jest podwójnym zamknięciem i zapobiega przypadkowemu wylaniu się napoju.
stabilny uchwyt Stabilny uchwyt
Butelka z jednej strony posiada chropowatą powierzchnię, a z drugiej gumowe wykończenia, dzięki czemu łatwo utrzymać ją w dłoni. Dodatkowo, pokrywka wyposażona jest w uchwyt, który ułatwia przenoszenie butelki.
 
 
endurance cool gear
 
Dane techniczne  
Materiał tritan
Kolor czarny, czerwony
Pojemność 760 ml (z wkładem); 925 ml (bez wkładu)
Zmywarka nie
Kuchenka mikrofalowa nie
Wymiary  
Średnica x wysokość Ø 9,5 cm x 27 cm
 
mycie w zmywarce zabronione
nie do mikrofali
bpa free