Butelka z żelowym wkładem Cool Gear Excursion niebieska - 6730-01

  • Oceń produkt:  
  • Producent: Cool Gear
 
Butelka z żelowym wkładem Cool Gear 6730-01 - Excursion niebieska
 
butelka excursion
Butelka z żelowym wkładem z serii Excursion firmy Cool Gear to gadżet, który przyda się wszystkim aktywnym osobom. Wykonana została z wysokiej jakości kopoliesteru tritan, który jest materiałem odpornym na zarysowania, nie pochłania zapachów i smaków, a dodatkowo nie zawiera szkodliwego dla zdrowia człowieka Bisfenolu A (BPA). Doskonale nadaje się do zimnych napojów, dzięki umieszczonemu w niej żelowemu wkładowi chłodzącemu, który zapewnia utrzymanie niskiej temperatury napoju. Butelka wyposażona jest w standardowy ustnik z zakrętką na elastycznym pasku. Dodatkowym atutem jest karabińczyk, który umożliwia przypięcie butelki np. do torby czy plecaka.
 
tritan Wysokiej jakości tworzywo
Butelka wykonana została z wysokiej jakości tworzywa sztucznego jakim jest kopoliester tritan, który jest odporny na zarysowania, odbarwienia, a także nie wchłania smaków i zapachów. Dodatkowo wykonany jest bez udziału szkodliwego dla zdrowia BPA.
zelowy wklad chlodzacy Żelowy wkład chłodzący
Butelka wyposażona jest w nietoksyczny żelowy wkład chłodzący, dzięki czemu doskonale sprawdzi się do przechowywania zimnych napojów. Dla optymalizacji efektów przed użyciem zaleca się chłodzenie wkładu w zamrażalniku przez 4 godziny.
wygodne picie Wygodne picie
Na powierzchni butelki znajdują się wgłębienia na palce, które ułatwiają trzymanie jej nawet w trakcie ruchu. Picie odbywa się poprzez ustnik z zakrętką na elastycznym pasku, który po zamknięciu tworzy wygodny uchwyt. Łatwe zakręcanie i odkręcanie zapewniają natomiast gumowe wykończenia.
latwe przenoszenie Łatwe przenoszenie
Butelka wyposażona jest w karabińczyk, który umożliwia przypięcie jej do torby lub plecaka.
 
 
endurance cool gear
 
Dane techniczne  
Materiał tritan
Kolor niebieski, czarny
Pojemność 750 ml (z wkładem); 900 ml (bez wkładu)
Zmywarka nie
Kuchenka mikrofalowa nie
Wymiary  
Średnica x wysokość Ø 9 cm x 26 cm
 
mycie w zmywarce zabronione
nie do mikrofali
bpa free