Butelka z podwójną ścianką Cool Gear Endurance szara - 1219-13

  • Oceń produkt:  
  • Producent: Cool Gear
  • Dostępność:  jest jest  
  • szt.
  • Cena katalogowa: 39,00 zł
  • Rabat: -5,85 zł (15 %)
  • 33,15 zł
 
Butelka z podwójną ścianą Cool Gear 1219-13 - Endurance szara
 
butelka endurance
Butelka z podwójną ścianą z serii Endurance firmy Cool Gear to gadżet, który przyda się wszystkim aktywnym osobom. Wykonana została z wysokiej jakości tworzywa sztucznego LDPE, które jest niezwykle lekkie, trwałe i giętkie, dzięki czemu bardzo wygodne jest jego użytkowanie. Butelka świetnie nadaje się do zimnych napojów, bardzo dobrze utrzymując ich temperaturę dzięki podwójnej ściance i dodatkowej izolacji. Wyposażona jest praktyczny i wyciągany ustnik, który ułatwia picie z butelki, a jednocześnie zapobiega przypadkowemu wylaniu się napoju z butelki. Butelka jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich biegaczy, rowerzystów i osób wykonujących inne sporty.
 
tworzywo ldpe Wysokiej jakości tworzywo
Butelka wykonana została z wysokiej jakości tworzywa sztucznego LDPE, które jest materiałem lekkim, odpornym na uszkodzenia i umożliwiającym zgniatanie w trakcie picia. Dodatkowo, butelka jest całkowicie wolna od szkodliwego dla zdrowia człowieka Bisfenolu A.
podwojne scianki Podwójna ścianka
Butelka wyposażona jest w podwójną sciankę oraz dodatkową izolację, które umożliwiają utrzymywanie temperatury zimnych napojów.
wygodne picie Wygodne picie
Konstrukcja butelki zapewnia wygodne i pewne trzymanie jej nawet w ruchu. Posiada wgłębienia na powierzchni, jest lekka, dzięki czemu jest doskonałym rozwiązaniem dla biegaczy, rowerzystów i innych sportowców. Picie ułatwia praktyczny wyciągany ustnik z blokadą, która uniemożliwia przypadkowe wylanie się napoju.
 
 
endurance cool gear
 
Dane techniczne  
Materiał tworzywo sztuczne LDPE
Kolor szary
Pojemność 650 ml
Zmywarka nie
Kuchenka mikrofalowa nie
Wymiary  
Średnica x wysokość Ø 8,5 cm x 25,5 cm
 
mycie w zmywarce zabronione
nie do mikrofali
bpa free