Igły do pistoletów do etykietowanie TEXI 75F NEEDLE PREMIUM - fine 1,32 mm

  • Oceń produkt:  
  • Producent: Texi
  • Dostępność:  od 3 do 7 dni od 3 do 7 dni  
  • kpl
  • 21,65 zł
 
Igły standard (1,32 mm) do pistoletu do etykietowania TEXI 75F NEEDLE PREMIUM - made in Swiss
Igły do pistoletu Texi 75F (fine 1,32 mm) do cienkich materiałów. Igły do etykietowania Texi dostępne są w dwóch wersjach jakościowych: Premium (made in Swiss) i Regular. Pasują także do pistoletów innych marek: HAJO, DENNISON, SYSTEM 75, SYSTEM 120. Igły przeznaczone są do pistoletów używanych do mocowania etykiet do odzieży, obuwia, zabawek, czapek, rękawiczek.
TEXI 75 to seria produktów, składająca się z pistoletów i nitek do etykietowania oraz igieł do pistoletów. W zależności od rodzaju etykietowanego materiału można stosować wersję standard (materiały standardowe) lub fine (materiały cienkie).
Nitki do etykietowania dostępne są w kolorze czarnym i neutral, w grubościach standard (tkaniny standardowe) i fine (tkaniny cienkie) oraz w ilości 75 sztuk na grzebieniu i długościach uzależnionych od Twoich potrzeb. Nitki przeznaczone są do mocowania etykiet do odzieży, obuwia, zabawek, czapek, rękawiczek.
Nitki do etykietowania w standardzie TEXI 75 są są odpowiednie także do stosowania z pistoletami innych marek. HAJO, DENNISON, SYSTEM 75, SYSTEM 120.
Cechy produktu  
Do etykietowania nitkami cienkimi
Ilość w opakowaniu 5 sztuk
Kompatybilne z systemami HAJO, DENNISON, SYSTEM 75, SYSTEM 120