Igły 135x17 SERV 7 Schmetz, grubość 140 - dzianiny, twarde tkaniny, materiały elastyczne

  • kpl
  • 10,45 zł
 
Igły do maszyny do szycia Schmetz 135x17 SERV7 - 10 sztuk - grubość 140 - uniwersalne
 
Igły do przemysłowych maszyn do szycia Schmetz.
Komplet 10 sztuk profesjonalnych igieł do szwalniczych, przemysłowych maszyn do szycia firmy Schmetz. W zestawie znajduje się 10 igieł do uniwersalnego zastosowania w profesjonalnych maszynach do szycia - głównie do maszyn typu stebnówka z podwójnym transportem: dolnym ząbkowym i kroczącą stopką
Charakteryzują się okrągłym, standardowym czubkiem idealnym do większości tkanin. Mogą być także używane do dzianin po warunkiem zastosowania igieł o bardzo małej grubości - 60 do 70.

Igły Schmetz z rozszerzeniem SERV7 charakteryzują się pogrubioną górną częścią nicielnicy, specjalnie wyprofilowanymi oczkami i wgłębieniami nad nimi, które wpływają nie tylko na obniżenie temperatury, ale także na lepszą współpracę igły z chwytaczem.

Doskonale nadają się one do szycia dzianin i materiałów elastycznych, gdyż wydatnie zmniejszają ilość błędów w ściegu. Sprawdzają się równie dobrze podczas zszywania twardych, wielowarstwowo ułożonych tkanin (np. denimu) . Ich zastosowanie na szyjących z dużą prędkością oraz zmiennym kierunkiem automatach zredukowało radykalnie przestoje, spowodowane złamaniem igły. Co więcej – kosztują tyle samo, co standardowe.

Igły uniwersalne do szycia większości rodzajów tkanin.
Dane techniczne  
Przeznaczenie szwalnicze maszyny przemysłowe
Grubość x ilość Nm: 140 x 10
Ilość w komplecie 10
Rodzaj materiału uniwersalne - wszystkie rodzaje tkanin
Oznaczenie 135x17 SERV 7, (DBx17)
 
Profesjonalne igły do maszyn szwalniczych Schmetz.