Garnek z pokrywą Elo Silicano+ 20 cm, 2,7 L - 71430

  • Oceń produkt:  
  • Producent: Elo
  • Gwarancja: 2 lata
  • Ean: 4006925 714301
  • Dostępność:  od 3 do 7 dni od 3 do 7 dni  
  • szt.
  • 209,00 zł
 
Garnek Elo Silicano+ - 71404 - 20 cm, 2,7 litra
 
garnek elo silicano+
Elo Silicano+ posiada wyjątkową konstrukcję. Każdy garnek wykonany jest ze stali nierdzewnej 18/10, posiada wysokiej jakości dno z rdzeniem miedzianym zapewniającym lepszą i szybką przewodność ciepła oraz zintegrowaną skalę do pomiaru oleju i odmierzania płynów. Uchwyty każdego naczynia także wykonane są ze stali nierdzewnej, są trwałe i mocne, odporne na działanie wysokich temperatur. Szklane pokrywy są odporne na wstrząsy i zabezpieczone przed uszkodzenie pierścieniem silikonowym.
Silicano+ współpracują z każdym rodzajem płyty grzewczej (gazowe, elektryczne, ceramiczne, halogenowe, indukcyjne) mogą być także używane w piekarniku i myte w zmywarce.
Elo Silicano+ doskonale spisują się w kuchni jako garnki do klasycznego gotowania, jak i jako naczynia do zdrowego, dietetycznego gotowania w małych ilościach wody z zachowaniem witamin i minerałów.
Wygodne uchwyty elo silicano Duże i wygodne uchwyty
Dzięki dużym i poręcznym uchwytom wykonanym ze stali nierdzewnej użytkowanie garnka jest bardzo wygodne, a fakt że jego powierzchnia się nie nagrzewa zapewnia możliwość komfortowego przenoszenia z miejsca na miejsce.
pokrywa elo silicano+ Szczelne szklane pokrywy
Energooszczędne gotowanie z niewielkimi ilościami wody jest możliwe między innymi dzięki szczelnie zamykanej pokrywie z silikonowymi uszczelkami wykonanej ze szkła odpornego na wstrząsy. Pokrywa posiada stalowe uchwyty i zapewnia możliwość stałej kontroli procesu gotowania bez konieczności zdejmowania z naczynia, jest żaroodporna, może być stosowana w piekarniku do 180°C oraz myta w zmywarce.
stal nierdzewna elo silicano Wysokiej jakości stal nierdzewna 18/10
garnki Elo Silicano+ należą do grupy naczyń w jakości PREMIUM. Każdy garnek serii wykonany jest ze stali szlachetnej 18/10. Swój elegancki wygląd zawdzięcza polerowaniu zewnętrznej i wewnętrznej powierzchni. Garnek jest też odporny na działanie metalowych narzędzi kuchennych.
wyprofilowany brzeg elo platin

Praktyczny brzeg i precyzyjne wylewanie
Wyjątkowo szeroki brzeg umożliwia łatwe, punktowe wylewanie płynów bez kapania.

miarka elo silicano Wewnętrzna miarka
Garnek Elo Silicano wyposażony jest w wewnętrzną miarkę umożliwiającą precyzyjne określenie ilości znajdującej się w naczyniu cieczy.
miarka oleju elo silicano+ Miara oleju
Tajemnicze kręgi na dnie garnka Silicano służą do odmierzania oleju. Mały okrąg odzwierciedla łyżeczkę do herbaty, a duży łyżkę stołową oleju.
dno elo silicano Energooszczędne dno z miedzianym rdzeniem
Energooszczędne, ferromagnetyczne dno Elo umożliwia stosowanie naczyń na wszystkich rodzajach kuchenek, nawet indukcyjnych. Zapewnia ono optymalne pochłanianie, rozprowadzanie i utrzymywanie ciepła. Ma ono wyjątkową konstrukcję w postaci rdzenia miedzianego, który gwarantuje jeszcze lepsze parametry.
Warunki gwarancji i instrukcja obsługi. Zasady gwarancji i instrukcja obsługi
Instrukcję obsługi naczyń ze stali nierdzewnej, w tym także garnków z kolekcji Silicano+, firmy Elo znaleźć można TUTAJ.
 
 
Dane techniczne  
Materiał stal nierdzewna 18/10 | szkło żaroodporne
Zmywarka tak
Piekarnik | °C tak | 200°C
Gwarancja 2 lata
Przeznaczenie  
Kuchenka gazowa tak
Kuchenka elektryczna tak
Kuchenka indukcyjna tak
Kuchenka halogenowa tak
Kuchenka z płytą szklaną tak
Kuchenka z płytą ceramiczną tak
Wymiary i pojemność  
Garnek z pokrywką Ø 20 cm | 2,7 litra
 
mycie w zmywarce
do piekarnika
na kuchenke gazową
na kuchenke elektryczną
na kuchenke ceramiczna
na halogen
na kuchenke indukcyjną
stal nierdzewna
miarka w garnku