Cyrkulator powietrza Vornado VFan Chrome

  • Oceń produkt:  
  • Manufacturer: Vornado
  • Oblicz_raty_duckblue
 
Cyrkulator powietrza Vornado VFan Chrome
 
cyrkulator powietrza vornado vfan chrome
Cyrkulator powietrza VFan Chrome z kolekcji amerykańskiej firmy Vornado to doskonałe rozwiązanie do średnich i dużych pomieszczeń. Wytwarza on silny strumień powietrza o dużym zasięgu, a jego ogromną zaletą jest optymalizowanie temperatury powietrza w całym pomieszczeniu i rozprowadzanie go po nim. Dzięki temu można użytkować go o każdej porze roku, a sam cyrkulator staje się nieodłącznym wyposażeniem mieszkania, domu czy biura. Posiada regulowany kąt nawiewu oraz trzy prędkości pracy, co pozwala na dostosowanie jego działania do aktualnych potrzeb i indywidualnych preferencji. Sam cyrkulator ma obudowę z chromowanego metalu, co zapewnia jego elegancki wygląd.
 
technologia vornado Technologia Vornado
Dzięki niej silny strumień powietrza o skręconej strukturze dociera na maksymalną odległość do 30 metrów. W pozycji poziomej wytwarza on komfortowy ruch powietrza, który opływa pomieszczenie, a użytkownik może skierować strumień na siebie. W pozycji pionowej umożliwia uzyskanie efektywnego wyrównania temperatury powietrza za sprawą wymieszania się chłodniejszego powietrza przy podłodze z cieplejszym pod sufitem.

mozliwosc uzytkowania caly rok Możliwość użytkowania cały rok
Cyrkulator świetnie sprawdzi się podczas użytkowania przez dwanaście miesięcy w roku! Latem zapewnia chłodzące powietrze i ułatwia rozprowadzanie chłodnego powietrza z klimatyzacji, zimą równomiernie rozprowadza ciepłe powietrze ze źródeł ogrzewania oraz wyrównuje różnicę temperatur wynikającą z konwekcji ciepłego powietrza, natomiast wiosną i jesienią równomiernie rozprowadza powietrze doprowadzone z zewnątrz.

regulowana ustawienia Regulowane ustawienia
Trzy prędkości pracy cyrkulatora umożliwiają dostosowanie jego działania do własnych potrzeb. Dzięki regulacji kąta nawiewu do 90° możliwa jest jego praca w górę schodów, w dół korytarza czy między pomieszczeniami.


mozliwosc oszczednosci Możliwość oszczędności
Dzięki stosowaniu cyrkulatora VFan możliwe jest zmniejszenie kosztów chłodzenia i ogrzewania. W trakcie jego użytkowania z klimatyzacją lub innymi źródłami ciepła możliwe jest przeniesienie części powietrza do sąsiedniego pomieszczenia oraz efektywnego rozprowadzenia powietrza na całej przestrzeni.


elegancki wyglad Elegancki wygląd
Poza funkcjonalnością i skutecznością cyrkulator cechuje się także eleganckim wyglądem, co zawdzięcza obudowie z chromowanego metalu.


instrukcja obslugi Instrukcja obsługi
Instrukcję obsługi cyrkulatora znaleźć można TUTAJ.
piec lat gwarancji Pięć lat gwarancji
Cyrkulator objęty jest 5-letnią gwarancją.
 
Dane techniczne  
Materiał chromowany metal
Kolor srebrny
Napięcie 220-240 V / 50 Hz
Klasa bezpieczeństwa I
Moc 36,9 W
Średnica wentylatora 194 mm
Maksymalny zasięg strumienia powietrza 30 metrów
Maksymalne natężenie przepływu wentylatora 1546,8 m³/h (25,78 m³/min)
Maksymalny poziom głośności 60,3 dB(A)
Ilość prędkości pracy 3
Waga 3,52 kg
Gwarancja 5 lat
Wymiary  
Szerokość x głębokość x wysokość 30,5 cm x 22,1 cm x 34,8 cm