Termos stalowy Stanley Master 0,7 l czarny matowy - 10-02660-002

  • Oceń produkt:  
  • Manufacturer: Stanley
  • Availability:  None None  
  • szt.
  • 299.90 zł
 
Termos stalowy Stanley 10-02660-002 - Master 0,7 L czarny matowy
 
Termos stalowy Stanley Master
Termos stalowy z linii Master autorstwa światowego hegemona wśród producentów termosów, czyli amerykańskiej firmy Stanley to gwarancja najwyższej jakości wykonania i optymalnych efektów działania. Wykorzystując innowacyjną technologię termiczną QuadVac™ oraz komponenty z najwyższej półki udało się stworzyć produkt, który bez wątpienia stał się liderem w kwestii wytrzymałości oraz retencji termicznej. Pozwala utrzymywać temperaturę ciepłych, zimnych oraz zamrożonych płynów przez wiele godzin, a dzięki swojej mocnej konstrukcji sprawdzi się nawet w najbardziej wymagających warunkach. Możliwość wykorzystania pokrywy jako kubka pozwala zaoszczędzić miejsce w plecaku (nie trzeba zabierać dodatkowego naczynia), a dzięki możliwości mycia w zmywarce znacznie łatwiej jest utrzymać go w czystości.
 
Technologia QuadVac Technologia QuadVac™
O wyjątkowości termosów Stanley z serii Master przesądza nowoczesna technologia izolacyjna QuadVac™, która - w porównaniu do standardowej podwójnej izolacji ściennej - posiada dodatkową dwuwarstwową ochronę termiczną. Daje to łącznie cztery warstwy, które gwarantują długie i efektywne utrzymanie temperatury płynów.
Wyjątkowa budowa Wyjątkowa budowa
Cały korpus i podstawa termosu zbudowane są z niezwykle wytrzymałej, a jednocześnie wyjątkowo cienkiej (1,0 mm) stali nierdzewnej 18/8, która dodatkowo jest naturalnie wolna od BPA (Bisfenolu A).
Pokrywa jako kubek Pokrywa jako kubek
Termos wyposażony jest w pokrywę, którą można wykorzystywać także jako kubek do picia przechowywanych w nim płynów. Stal o grubości 0,7 mm zapewnia utrzymanie temperatury gorących napojów nawet do 20 minut.
wazna informcja Ważne informacje - PRZECZYTAJ!
Podawane pomiary zdolności utrzymania temperatury przez produkt dotyczą pełnego naczynia, nieotwieranego przez określony czas. Korzystanie z niego w jego trakcie wiąże się ze stopniową utratą początkowej temperatury. Aby zoptymalizować działanie termosów i kubków, przed włożeniem do niego właściwych produktów, należy napełnić je gorącą lub zimną wodą i na pięć minut pozostawić w szczelnym zamknięciu. Więcej informacji o użytkowaniu produktów firmy Stanley znaleźć można TUTAJ.
 
 

 

Stanley Master
 

 

Dane techniczne  
Materiał stal nierdzewna 18/8
Pojemność ok. 750 ml
Czas trzymania ciepłych płynów do 27 godzin
Czas trzymania zimnych płynów do 27 godzin
Czas trzymania mrożonych płynów do 100 godzin
Izolacja technologia QuadVac™
Zmywarka tak
Wymiary  
Szerokość x wysokość 8,5 cm x 30 cm