Termos stalowy Stanley Classic 1,3 l granatowy - 10-01032-043

  • Oceń produkt:  
  • Manufacturer: Stanley
  • Manufacturer's code: 6939236321686
  • Availability:  Exists Exists  
  • szt.
  • 259.90 zł 209.00 zł
 
Termos stalowy Stanley 10-01032-043 - Classic 1,3 l granatowy
 
termos stalowy classic
Termos stalowy z serii Classic firmy Stanley doskonale sprawdzi się jako miejsce przechowywania napojów nawet przez kilkadziesiąt godzin. Został on wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/8, dzięki czemu nie rdzewieje i jest całkowicie wolny od szkodliwego dla zdrowia człowieka Bisfenolu A (BPA). Próżniowa izolacja zastosowana w termosie powoduje natomiast, że przetrzymywane w nim napoje zachowują swoją temperaturę nawet przez 24 godziny. Termos posiada szczelnie zakręcany korek, dzięki któremu nie ma zagrożenia że umieszczony w nim napój samoczynnie się z niego wyleje. Dodatkowo wyposażony jest w poręczny składany uchwyt, który ułatwia korzystanie z termosu.
 
szczelny korek Szczelny korek ułatwiający przechowywanie
Termos posiada szczelny zakręcany korek, dzięki któremu nie trzeba martwić się o to, że w trakcie transportu w plecaku ciecz wyleje się ze środka.
miska Pokrywa jako kubek
Pokrywa termosu doskonale sprawdzi się jako dodatkowy kubek o pojemności 325 mililitrów.
podwojna izolacja prozniowa scienna Podwójna izolacja próżniowa
Produkt firmy Stanley posiada podwójną ścianę z izolację próżniową, dzięki której utrzymywana jest temperatura w jego wnętrzu.
wazna informcja WAŻNE INFROMACJE - PRZECZYTAJ!
Podawane pomiary zdolności utrzymania temperatury przez produkt dotyczą pełnego naczynia, nieotwieranego przez określony czas. Korzystanie z niego w jego trakcie wiąże się ze stopniową utratą początkowej temperatury. Aby zoptymalizować działanie termosów i kubków, przed włożeniem do niego właściwych produktów, należy napełnić je gorącą lub zimną wodą i na pięć minut pozostawić w szczelnym zamknięciu. Więcej informacji o użytkowaniu produktów firmy Stanley znaleźć można TUTAJ.
 
Dane techniczne  
Materiał stal nierdzewna 18/8
Kolor granatowy
Pojemność termos - 1,3 l | kubek - 325 ml
Czas trzymania ciepła do 24 godzin
Czas trzymania zimna do 24 godzin
Izolacja próżniowa
 
bpa free
zimne 24 godziny
ciepłe 24 godziny
stal nierdzewna