Termos stalowy Stanley Ceramivac™ GO 0,47 l popielaty - 10-03107-026

  • Oceń produkt:  
  • Manufacturer: Stanley
  • Manufacturer's code: 6939236347556
  • Availability:  None None  
  • szt.
  • 197.00 zł
 
Termos stalowy Stanley 10-03107-026 - Ceramivac™ GO 0,47 l popielaty
 
termos stalowy adventure stanley
Wykonany ze stali termos z izolacją próżniową i ceramicznym wykończeniem Ceramivac™ Go to idealne rozwiązanie na każdą okazję. Przez długi czas utrzymuje temperaturę zarówno gorących, jak i zimnych napojów, a dzięki wykończeniu wnętrza oraz ustnika gładką ceramiką nie pozostawia także metalicznego zapachu i smaku.
Zewnętrzna część termosu wykonana została z walcowanej na zimno stali 18/8, co jest gwarancją wyjątkowo wysokiej wytrzymałości. Jest też w 100% szczelny, a metalowy uchwyt zintegrowany z zakrętką pozwala na przyczepienie go do karabińczyka oraz ułatwia przenoszenie. Termos posiada przy tym silikonowe dno o antypoślizgowych właściwościach i pasuje do większości uchwytów samochodowych i rowerowych. Jednocześnie jest odporny na plamy, a jego czyszczenie nie sprawia większych problemów - można go myć w zmywarce.
 
wazna informcja WAŻNE INFORMACJE - PRZECZYTAJ!
Podawane pomiary zdolności utrzymania temperatury przez produkt dotyczą pełnego naczynia, nieotwieranego przez określony czas. Korzystanie z niego w jego trakcie wiąże się ze stopniową utratą początkowej temperatury. Aby zoptymalizować działanie termosów i kubków, przed włożeniem do niego właściwych produktów, należy napełnić je gorącą lub zimną wodą i na pięć minut pozostawić w szczelnym zamknięciu. Więcej informacji o użytkowaniu produktów firmy Stanley znaleźć można TUTAJ.
 
Dane techniczne  
Materiał stal nierdzewna 18/8, tworzywo sztuczne, ceramika
Zmywarka tak
Pojemność 0,47 l
Czas trzymania ciepła do 6 godzin
Czas trzymania zimna do 8 godzin
Czas trzymania lodu do 35 godzin
Wymiary (średnica x wysokość) 7,6 cm x 20,1 cm
 
mycie w zmywarce
bpa free
zimne 8 godzin
ciepłe 6 godzin
stal nierdzewna