Szczotka do WC Simplehuman czarna - BT1084

  • Oceń produkt:  
  • Manufacturer: Simplehuman
  • Availability:  None None  
  • szt.
  • 140.00 zł
 
Szczotka do WC Simplehuman BT1084 - czarna
 
szczotka do wc simplehuman
Szczotka do WC z kolekcji amerykańskiej firmy Simplehuman to świetne wyposażenie każdego domu. Wykonana została z wysokiej jakości materiałów, a dzięki wyjątkowemu kształtowi w formie półksiężyca gwarantuje możliwość dotarcia nawet do najtrudniej dostępnych zakamarków w muszli. Szczotka wyposażona jest przy tym w twarde włosie, które gwarantuje efektywne pozbycie się nawet dużych zabrudzeń. Przechowywanie narzędzia ułatwia natomiast dołączony do zestawu stojak, dzięki któremu całość higieniczne i elegancko prezentuje się w łazience. Stojak wyposażony jest dodatkowo w antypoślizgową podstawę, która gwarantuje jego stabilność i zapewnia bezpieczeństwo podłóg.
 

 

unikalny ksztalt szczotki

Unikalny kształt szczotki
Ogromną zaletą szczotki jest wyjątkowy kształt w formie półksiężyca, dzięki któremu z łatwością dociera ona do nawet bardzo trudno dostępnych miejsc. Dzięki wyposażeniu w twarde włosie gwarantuje one dokładne czyszczenie poważnych zabrudzeń.

stabilny stojak

Stabilny stojak
Dzięki smukłemu i zaokrąglonemu stojakowi przechowywanie szczotki jest bardzo proste. Zapewnia on stabilne jej trzymanie, a dzięki wyposażeniu go w specjalny pierścień przytrzymujący stalową część szczotki możliwe jest przenoszenie całego narzędzia (szczotka ze stojakiem) z miejsca na miejsce bez obawy o nakapnie wody na podłogę.

piec lat gwarancji

Pięć lat gwarancji
Produkt objęty jest 5-letnią gwarancją.

 
Dane techniczne  
Materiał tworzywo sztuczne, stal nierdzewna
Kolor czarny, srebrny
Stojak tak
Antypoślizgowa podstawa tak
Wymienna końcówka tak (Simplehuman BT1095)
Unikalny kształt szczotki tak
Gwarancja 5 lat
Wymiary  
Wysokość x szerokość x głębokość 47,2 cm x 9,4 cm x 18,6 cm