Nawilżacz powietrza ultradźwiękowy Boneco czarny - U7145

  • Oceń produkt:  
  • Manufacturer: Boneco
  • Manufacturer's code: 7611408121322
  • Availability:  Exists Exists  
  • szt.
  • 840.00 zł 529.00 zł
  • Oblicz_raty_duckblue
 
Nawilżacz powietrza ultradźwiękowy Boneco U7145 - Ultrasonic czarny
 
nawilzacz ultradzwiekowy u7145 boneco
Odpowiednia jakość powietrza ma ogromny wpływ na zdrowie i samopoczucie każdego człowieka. Dzięki urządzeniom takim jak nawilżacz ultradźwiękowy firmy Boneco można cieszyć się świeżym, zdrowym i odpowiednio nawilżonym otoczeniem. Produkt ten sprawia, że powietrze jest odpowiednio nawilżone, a działanie to zawdzięcza wyposażeniu w specjalny ultradźwiękowy system nawilżania, w którym woda poddawana jest drganiom o dużej częstotliwości. Nawilżacz U7145 jest niezawodnym urządzeniem, które w efektywny sposób wywiązuje się ze swoich zadań.
 
ultradzwiekowy system nawilzania Ultradźwiękowy system nawilżania
Nawilżacz wyposażony jest w ultradźwiękowy system nawilżania, w którym woda jest zamieniana w mgiełkę za pomocą drgań o dużej częstotliwości, a potem rozprowadzana w powietrzu poprzez wentylator. Dzięki niemu urządzenie pracuje bardzo cicho i wydajnie, a wykorzystując higrostat można uzyskać odpowiedni poziom wilgotności powietrza.

komfort i klimat Zdrowy klimat i wysoki komfort
Dzięki urządzeniu firmy Boneco możliwe jest nawilżanie powierzchni do 60 metrów kwadratowych. Powietrze ochładzane jest zimną mgiełką wodną, a obecność wydajnego katridża do demineralizacji wody zapewnia to, że jest ona wolna od białego osadu kamiennego.

wysoka jakosc wody Woda i higiena
Najwyższa jakość wody zachowana jest dzięki obecności elektrody Ionic Silver Stick, która wykorzystuje właściwości antybakteryjne srebra. Elektroda ta działa bez przerwy, nawet wówczas gdy nawilżacz nie jest włączony. Nawilżacze ultradźwiękowe powinny być uzupełniane wyłącznie surową wodą. Membrana z tytanu jest odporna na korozje, co gwarantuje długi czas działania. Konstrukcja nawilżacza ułatwia czyszczenie, a raz w miesiącu należy używać środka do czyszczenia i odkamieniania o nazwie CalcOff.


energia i wydajnosc boneco Energia i wydajność
Obecność higrostatu umożliwia kontrolę nawilżenia i dostosowanie go do potrzeb użytkownika. Nawilżacz zużywa przy tym mało energii, a dzięki bardzo cichej pracy doskonale nadaje się do wykorzystania w sypialni lub biurze.

nawilzacz boneco Zalety i korzyści
Nawilżacz posiada wyjmowany zbiornik na wodę z uchwytem, dzięki któremu napełnianie wodą jest bardzo proste. Za sprawą okienka w zbiorniku łatwa jest też kontrola poziomu wody. Mgiełka rozprowadzana może być w dwóch kierunkach dzięki podwójnym dyszom, a przezroczysty zbiornik ułatwia kontrolę poziomu wody.
 
Dane techniczne  
Powierzchnia pomieszczenia do 60 m² / 150 m³
Wydajność nawilżania do 400 g/h
Zbiornik na wodę 5 litrów
Moc 45 W
Kolor czarny
Waga 3 kg
Poziom hałasu 25 dB
Wymiary  
Szerokość x długość x wysokość 24 cm x 26 cm x 31 cm
Funkcje specjalne  
System analogowy
Higrostat tak
Tryby pracy różne kontrolki
Podgrzewanie nie
Automatyczny wyłącznik tak
Wskaźnik poziomu wody dioda LED
Pojemniczek na olejki zapachowe nie
Para zimna
Oczyszczanie powietrza nie
Akcesoria  
CalcOff tak
Elektroda Ionic Silver Stick (ISS) tak
Katridż demineralizacyjny / granulki tak
Mata do nawilżaczy ewaporacyjnych nie
Wkładka przeciwmineralna nie
Termohigrometr nie